yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (35)
  • oylar (29)
  • medya (2)
  5

  1. loreal'in kıvırcık saçlar projesi için yolladığı ürünün yanındaki hediye ürün olarak denediğim krem. gerçekten vadettiği gibi saniyeler içerisinde saçı yumuşatması ve açması beni şok etmiştir. saçım hala yumuşacık ve sürekli ellemek istiyorum. daha önce elseve'in şampuan, krem ve yağlarını bir kere deneyip hiç memnun kalmamış ve elseve'i kara listeye eklemiştim. bu son ürün ile beni şaşırttı.

  30 temmuz 2020 23:16

  2. Bir sabah uyandığımda sözlüğün bildirimler kısmında ürünün hediye edileceğini söyleyen bir bildirim gördüm. Adresimi falan yazdım. Dün de elime ulaştı.

  Bugün kullandım. ilk deneyimimi paylaşayım. Ürün duşta kullanılan bir krem. Yani durulanıyor. Açıkçası beklentim yüksek değildi ama ilk izlenimim olumlu. Herhangi bir yağlanmaya sebep olmadı. Saçlarım özellikle bu ara kuru, tel tel. Nasıl desem... Sıcak, güneş derken mahvolmuş durumda. Duştan çıktım. Kurudu. Sanki o agresif hali dinmiş gibiydi. Ekstra bir dökülme, yağlanma, ağırlaşma olmadı.

  Ürünü saçımda ekstra bekletmedim. Maksimum 30 saniye beklemiştir herhalde.

  Biraz daha kullanınca editleyeceğim. Aynı zamanda bukle belirginleştirici kremi de yollamışlar. Onu da dener denemez yazacağım.

  31 temmuz 2020 01:27

  3

  3. Sözlük ve l'oreal paris'in göndermesi ile deneyimlediğim ve ilk izlenimlerimin olumlu olduğu üründür. Kokusu ve kıvamı güzel, saçı yumuşatıyor. Durulanması standart saç kremleri kadar kolay. Henüz bir defa denediğim için Onarma veya kurtarma konusunda yorum yapamam, ilerleyen zamanlarda editlerim.

  31 temmuz 2020 03:40


  4. Gerçek anlamda aşık oldum!

  Tek bir eksisini gormedigim urun.

  Önceki saç kremimi etkili olmasi icin bir avuç kullandığım icin alışkanlıkla bu kremi de o şekilde uyguladım ve uygularken anladım ki bu kremi fındık kadar uygulamak yeterli olacaktır çünkü gerçekten çok yoğun.

  Kokusu mükemmel.

  Verdiği yumuşaklık gerçekten etkileyici, ellerimi saçımdan ayırmak istemedim hiç.

  Özetle hiç bitsin istemiyorum, bittiğinde diğer çeşitlerinden, aşırı yıpranmış saçlar için olan kırmızı olanını denemeyi düşünüyorum.

  31 temmuz 2020 11:52

  4

  5. Bana da hediye sayesinde geldi. İlk izlenimlerim vadettiği yumuşaklığı sağladığı. Ama açıkçası çok farklı bir sonuç elde etmedim. Kokusunu bir hayli beğendim. Saçlarım kuru ve kıvırcık, dolayısı ile bendeki etkisi kurudan normal kuruya geçiş gibi oldu. Sevdim diyebilirim. Uzun vadeli etkileri ve içerik bilgisi için tekrar editlicem.

  31 temmuz 2020 13:09

  5

  6. Hediye olarak gönderilen ikinci ürün. Bir kere saçımda bekletmeden durulamak hoşuma gitti, kokusu çok çok hoşuma gitti (parfümü olsa kullanırım), sonrasında saçımın yumuşaklığı da hoşuma gitti. Bu da bittiğinde kullanacağım ürünler arasına girdi. Saçım yıpranmış olduğu halde etkileri hoşuma gitti. Kuruduktan sonra da saçlarım yumuşak kaldı.  

  31 temmuz 2020 19:55

  4

  7. öncelikle bu saç kreminin, diğer saç kremlerinden en önemli farkı; öyle 3-5 dakika saçınızda dursun olayı değil, tam tersine anında durulanabilen bir krem olması. bu açıdan beni cezbetti, çok üşengecim bu 3-5 dakika olayında çünkü :D

  özelliklerine ve vadettiklerine gelecek olursam: daha yeni kullandım, o yüzden şimdilik kısa vadedeki sonuçlarına göre yorumlayacağım. sonrasında bir güncelleme yapmayı düşünüyorum.

  uygulama aşamasında saçımı pek dökmedi; ki normalde her ne kadar diplere getirmemeye çalışsam da bu saç kremlerini, illa gelir diplere ve döker saçlarımı. duş sonrası bıraktığı etki gerçekten güzel. (hatta saçımın küçük bir kısmına getirmemeye çalıştım kremi) krem gelmeyen kısım ve gelen diğer kısımlar fark ediyor, hoş bir yumuşaklık var. (kıvırcığım, saçlarım kuru. o kuruluğa güzel gelen bir his sağladı.)

  ancak eleştirecebileceğim tek bir noktası oldu; o da kokusu. süslüler beğenmiş kokusunu ama bana pek hitap etmedi. ağır bir kokusu yok aslında ama sanırım burnum biraz ağır kokulara alışkın.

  Güncelleme: biraz geç oldu yorumlamak için ama uzun süre kullanım sonucu da gayet olumlu sonuç aldım 👍. Memnun kaldım diyebilirim.

  31 temmuz 2020 20:53 30 ekim 2020 01:17


  5

  8. Mükemmel ürün. Hediye gönderildi bana. Normalde haberdar değildim üründen ancak deneyimledim ve çok beğendim. Kokusu klasik elseve kokusu gibi. Saçımı kurutmadı, yağlandırmadı, ağırlaştırmadı. Uyguladığım anda yumuşaklığını hissettim açıkçası. Üstelik anında durulama özelliği çok faydalı. Az bir ürün tüm saçıma yetti. Koyu kıvamlı,sarı renkli bir krem. Serinin 3 ürünü var anladığım kadarıyla. Benim denediğim normal saçlar için olanı. Kesinlikle tekrar alırım ve severek kullanırım.

  1 ağustos 2020 15:06

  4

  9. Yumuşak, kolay durulanıyor, saçı ağırlaştırmıyor. Kokusunu beğenmedim ve kalıcı değil. Ürünün paketi güzel kullanışlı, içinde ürün kalacağını düşünmüyorum. Ben bitince almayacağım. kız kardeşim çok beğendi ve alacağını söyledi, kokusuna da bayıldı diyebilirim.

  2 ağustos 2020 00:59

  5

  10. Çok ama çok memnun kaldığım saç kremi. İnce telli saçlarım var ve saç kremleri saçlarımı hızlı yalandırıyor. Bu kremde o sorunu yaşamadım. Onun dışında saçta ağırlık yapmaması da güzel ama ben en çok hızlı durulanma özelliğini sevdim. Bekletme sorunu olmadan saçları yumuşacık yapıyor. Sadece ürünü saç kremi için gramaj olarak az buldum. Tek kusuru bu benim için.

  2 ağustos 2020 23:16