yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (58)
  • oylar (70)
  • medya (4)

  1. saçlarımı uzun süredir kısa kullanıyordum ama artık uzatmaya karar verdim. 7-8 aydır kestirmedim haliyle. uçları kırık dolu şuan. keşke kırılmadan böyle bir önlem alsaydım.

  gözlemlerime gelirsek:

  kokusu güzel, durulanmayan bir krem. sürüp çıkıyorsunuz ıslak veya kuru saça.

  zaten kırıklı saçlarıma uygulamaya başladığım için hatalıyım ama zararın neresinden dönersem kar kafasındayım.

  zamanla editleyeceğim.

  edit:

  saçı kesinlikle ağırlaştırmıyor. bu açıdan çok sevdim.

  uçlarını da yumuşatıyor bu da bir diğer artısı.

  zaten saçlarım kırık dolu olduğu için kırılmamış saça nasıl etki ediyor gözlemleyemedim ama bu ürünü sevdiğim kesin.

  30 mayıs 2019 16:41 6 şubat 2020 22:04

  3

  2. Yaz için saçlarımı şekillendirebileceğim bir krem almaya karar verdim ve bu ürünü gördüm reyonda, denemek istedim. Kokusu bana biraz ağır geldi. İlk kokladığımda yoğun bir alkol kokusu aldım, hatta genzimi oldukça yaktı. İçeriğinde de birkaç çeşit alkol ve türevini gördüm. 'Keşke almadan önce içeriğine baksaydım" dedim ama artık yapacak bir şey yok. Umarım uzun vadede kalabalık ve kısıtlı zamanın kurbanı olduğumu düşünmem...

  İlk kullanımlarda saçta büyük bir değişim yaratmadı. Şekillendirme ve sabit tutma konusunda da ortanın biraz altı gibi. Ürünün yarısına geldiğimde editleyeceğim.

  5 haziran 2019 01:54

  3. Saç tipim : ince telli, yağlı

  Gür olmasıma rağmen düz ve hacimsiz saçlarım var. 

  Artıları :

  -Çok güzel bir kokusu var.

  -Kokusu inanılmaz kalıcı.

  -Saçlarımı çok az nemliylen örüp yattığımda, buklelerin daha net ve dolgun olmasını sağlıyor.

  -Saçlarım yağlı olmasına ve yoğun bakım vaadetmesine rağmen, ekstra bir ağırlık ya da yağlanma yaratmadı.

  -Saçlarımın olduğundan çok daha dolgun gözükmesini sağladı.

  Eksileri :

  -Diğer girdilere katılıyorum. Ağır bir alkol kokusu geliyor. Koku hassasiyetiniz varsa asla kaylanamazsınız. ( yinede parfüm kokusunun alkol kokusunu bastırdığını belirtmek isterim. )

  -Çok yıpranma olmayan saçlarımda bile vaadedilen iyileştirmeyi göremedim. Zaten beklemiyordum, gerçekçi bir vaad olduğu düşünmüyorum.

  -Bereketli bir ürün değil. 

  -Verdiği nem çok yetersiz.

  -İçerisindeki alkol nedeniyle mi bilmiyorum,

  ama kullandıktan sonra saç uçlarım ekstra kurudu ve iyice çalı süpürgesine döndü.

  -Parlaklıl verme vaadi de başarısız. Ancak matlaştırma da olmadı.

  Ben nasıl uyguladım? 

  Hafif nemli saça uyguladıktan sonra

  mikrofiber bir saç havlusunu kafama sarıyoru  ve en az 15 dakika bekletiyorum. (Bunu sözlükten öğrendim ve gerçekten özellikle durulanmayan saç kremlerinin performansını arttırıyor.)

  Tavsiye eder miyim?

  Yazın havuzdan, denizden ve güneşten iyice kuruyan saçlarımıza yeterli geleceğini düşünmüyorum. Ancak hacim problemi yaşayan beni inanılmaz memnun etti. Saçlarımın dolgun olması için tüm bu eksileri görmezden gelebilirim. Sık olmasa da elimin gittiği bir ürün oldu. Bence her şeye rağmen şans vermeye değer. İndirim dönemi alıp denemenizi tavsiye ederim. Onun dışında parasıma değer bir ürün olduğunu düşünmüyorum.

  15 haziran 2019 18:19


  4. Keratin vitamin ve hint yağı içeriyor, saçların son 3 cm kırığını onarmayı vaad ediyor.Banyodan sonra nemli saç uçlarıma uyguladım kesinlikle parlaklık veriyor,saçlarımı yumuşacık yaptı.

  22 haziran 2019 22:23 25 haziran 2019 02:31

  4

  5. Kokusu çok yoğun başta epey rahatsız etti beni. Ama ince telli yağlı ve kabarık elektrikli saçlarım için iyi geldi. Yağlanmayı arttırmadı, parlaklık verdi ve kabarıklığını, elektriklenmeyi azalttı

  18 temmuz 2019 12:55

  6. yukarıdaki süslüler gibi bana da marka tarafından gönderilen ve bugün elime ulaşmış bir ürün. henüz kullanmaya başlamadım. farklı farklı zamanlarda hem ıslak saçıma hem de kuru saçıma uygulayarak deneyeceğim. denedikçe buraya düzenleme gelecek.

  not: kokusu biraz ağır, şekerli gibi. bakalım kullanınca nasıl olacak.

  düzenleme: yaklaşık 3 haftalık bir kullanımdan sonra izlenimlerimi yazıyorum. bu süre boyunca ürünü sadece duştan çıktıktan sonra saç uçlarıma ve çok fazla yukarıya çıkmadan boyuna uyguladım. en belirgin etkisi sağladığı aşırı yumuşaklık oldu. ağırlık yapmadı ve saç uçlarım çok sağlıklı, kırık namına hiçbir şey yok gerçekten. uzun zamandır koparak dökülmeler vardı onlara bir etkisi olmadı zaten buna dair bir vaadi de yok ürünün. bu süre içerisinde saçlarıma ısıl işlem uygulamadığım için o alanda test edemedim ama yakın zamanda onu da deneyeceğim.

  2 ağustos 2019 14:15 21 ağustos 2019 16:54

  5

  7. Deniz ve havuz sonrası kullanmak için 15 günlük bir kullanım için satın aldım. Açıkçası pek bir beklentim yoktu. Bence tam bir fiyat performans ürünü. Saçları yumuşacik yaptı. Gerek denizden sonra gerek dustan sonra bu yumuşakligin yanında bir de elektriklenme sorunuma iyi geldi. O yüzden indirimde almak isteyen süslüler varsa şans verebilir. Mucizevi yağ bakım kremine nazaran daha az yağlanma yaptı bende. Kokusu benim hoşuma gitti ancak hassas bir yapınız varsa ağır olabilir  

  3 ağustos 2019 21:23


  4

  8. (bkz: Saç uzatma) başlığına yazdığım girdi nedeniyle iki gün önce süslü sözlük tarafından hediye gelen saç kremi.

  200 ml durulanmayan bir ürün. Saçlarım düz,normal kalınlıkta,kalçama kadar uzun ve boyalı. Kırık problemim pek yok (gizlinot: Her ay düzenli olarak kestiriyorum) ürünü iki defa banyodan sonra hafif nemli saçlarıma uyguladim. Hafif tatlı bir kokusu var şahsen ben çok beğendim,rahatsız etmedi. Saçlarımı ağırlaştırmadı,aksine çok hafif hissettiriyor. Parlaklık ve tarama kolaylığı sağladı. Saçlarım uzun olduğu için çok bereketli olacağını sanmıyorum ama az bir miktar bile yeterli geldi benim için. Kısa vadede ben memnun kaldım. Güncel fiyatı 20 küsür. Olumsuz bir şey görmezsem Indirimlerde stok yapabilirim. Uzun vadede saçın son 3 santimini onaracağını vadediyor. Şimdilik memnun kaldım Elimdeki ürünü bitirince tekrar editleyecegim.

  ilgili medya:
  2
  5 ağustos 2019 10:36

  9. Benim saçlarımda 0 etki bir ürün oldu. Ne işe yaradığını anlamadım. Saçı söndürmedi ama kabarıklığını da almadı. Ne artı ne de eksi bir yönünü görmedim. Ama kokusu çok kötü bence.

  Diğer özellikleri iyi olsa bile kokusu yüzünden alınmayacak bir ürün oldu benim için.

  5 ağustos 2019 16:09

  10. Diğer süslüler gibi bana da (gbkz: saç uzatma) başlığına yazdığım girdiden dolayı hediye olarak gelen kremdir. Kokusu güzel; ancak Ben yoğun parfümlü ürünleri pek sevmiyorum.

  Gelir gelmez ıslak saçıma uyguladım ve ilk izlenim olarak yumuşacık yaptığını söyleyebilirim. Duş sonrası Güncel olarak kullandığım krem bitince bundan alabilirim.

  Kokusu çok ağır olarak kalmıyor saçta. Bu yönü beni memnun etti.

  Saç uzatma üzerindeki etkisini tek kullanım ile gözlemleyemedim tabii ki henüz.

  L'oreal ve süslü sözlük'e teşekkürler.

  5 ağustos 2019 19:59