yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (48)
  • oylar (41)
  • medya (5)

  1. saçlarımı uzun süredir kısa kullanıyordum ama artık uzatmaya karar verdim. 7-8 aydır kestirmedim haliyle. uçları kırık dolu şuan. keşke kırılmadan böyle bir önlem alsaydım.

  gözlemlerime gelirsek:

  kokusu güzel, durulanmayan bir krem. sürüp çıkıyorsunuz ıslak veya kuru saça.

  zaten kırıklı saçlarıma uygulamaya başladığım için hatalıyım ama zararın neresinden dönersem kar kafasındayım.

  zamanla editleyeceğim.

  30 mayıs 16:41

  3

  2. Yaz için saçlarımı şekillendirebileceğim bir krem almaya karar verdim ve bu ürünü gördüm reyonda, denemek istedim. Kokusu bana biraz ağır geldi. İlk kokladığımda yoğun bir alkol kokusu aldım, hatta genzimi oldukça yaktı. İçeriğinde de birkaç çeşit alkol ve türevini gördüm. 'Keşke almadan önce içeriğine baksaydım" dedim ama artık yapacak bir şey yok. Umarım uzun vadede kalabalık ve kısıtlı zamanın kurbanı olduğumu düşünmem...

  İlk kullanımlarda saçta büyük bir değişim yaratmadı. Şekillendirme ve sabit tutma konusunda da ortanın biraz altı gibi. Ürünün yarısına geldiğimde editleyeceğim.

  5 haziran 01:54

  3. Saç tipim : ince telli, yağlı

  Gür olmasıma rağmen düz ve hacimsiz saçlarım var. 

  Artıları :

  -Çok güzel bir kokusu var.

  -Kokusu inanılmaz kalıcı.

  -Saçlarımı çok az nemliylen örüp yattığımda, buklelerin daha net ve dolgun olmasını sağlıyor.

  -Saçlarım yağlı olmasına ve yoğun bakım vaadetmesine rağmen, ekstra bir ağırlık ya da yağlanma yaratmadı.

  -Saçlarımın olduğundan çok daha dolgun gözükmesini sağladı.

  Eksileri :

  -Diğer girdilere katılıyorum. Ağır bir alkol kokusu geliyor. Koku hassasiyetiniz varsa asla kaylanamazsınız. ( yinede parfüm kokusunun alkol kokusunu bastırdığını belirtmek isterim. )

  -Çok yıpranma olmayan saçlarımda bile vaadedilen iyileştirmeyi göremedim. Zaten beklemiyordum, gerçekçi bir vaad olduğu düşünmüyorum.

  -Bereketli bir ürün değil. 

  -Verdiği nem çok yetersiz.

  -İçerisindeki alkol nedeniyle mi bilmiyorum,

  ama kullandıktan sonra saç uçlarım ekstra kurudu ve iyice çalı süpürgesine döndü.

  -Parlaklıl verme vaadi de başarısız. Ancak matlaştırma da olmadı.

  Ben nasıl uyguladım? 

  Hafif nemli saça uyguladıktan sonra

  mikrofiber bir saç havlusunu kafama sarıyoru  ve en az 15 dakika bekletiyorum. (Bunu sözlükten öğrendim ve gerçekten özellikle durulanmayan saç kremlerinin performansını arttırıyor.)

  Tavsiye eder miyim?

  Yazın havuzdan, denizden ve güneşten iyice kuruyan saçlarımıza yeterli geleceğini düşünmüyorum. Ancak hacim problemi yaşayan beni inanılmaz memnun etti. Saçlarımın dolgun olması için tüm bu eksileri görmezden gelebilirim. Sık olmasa da elimin gittiği bir ürün oldu. Bence her şeye rağmen şans vermeye değer. İndirim dönemi alıp denemenizi tavsiye ederim. Onun dışında parasıma değer bir ürün olduğunu düşünmüyorum.

  15 haziran 18:19

  4. Keratin vitamin ve hint yağı içeriyor, saçların son 3 cm kırığını onarmayı vaad ediyor.Banyodan sonra nemli saç uçlarıma uyguladım kesinlikle parlaklık veriyor,saçlarımı yumuşacık yaptı.

  22 haziran 22:23 25 haziran 02:31

  4

  5. Kokusu çok yoğun başta epey rahatsız etti beni. Ama ince telli yağlı ve kabarık elektrikli saçlarım için iyi geldi. Yağlanmayı arttırmadı, parlaklık verdi ve kabarıklığını, elektriklenmeyi azalttı

  18 temmuz 12:55

  4

  6. Biraz önce süslüye uyumadan bakayım bi diyerek girdim, iki gün önce gelmiş ve her zamankilerden farklı olan bir bildirim aldım.

  (gbkz: Saç uzatma) başlığına yazmış olduğum (link: https://www.suslusozluk.com/saç-uzatma?i=1015472 Girdi)den ötürü l'oreal ve süslü ekibi bana bu ürünü hediye yollayacaklarmış ve ben de kullanıp yorumlayacağım. Bilgilerimi doldurdum, bakalım bekleyeceğim, benim için de enteresan bir deneyim olacak (gizlinot: Blogger gibi hissettim ahahah). Bu girdi şurada dursun ürünü kullandıktan sonra editleyeceğim.

  Kullanim sonrası edit: öncelikle gonderi için teşekkür ederim. ıslak saçıma bir miktar sürdüm taradım saçımda ağırlık yapmadı. Kokusu çok güzel ağır değil. Kısacası beğendiğim bir ürün oldu

  25 temmuz 00:27 10 ağustos 15:28

  7. Elseve’in yeni çıkardığı ve kırık saç uçlarını onarma vaadinde bulunan durulanmayan saç bakım kremi. Şu anda (link: https://www.suslusozluk.com/elseve-s-o-s-bak%C4%B1m-onar%C4%B1c%C4%B1-koruyucu Elseve sos bakım ve koruma kremi)’ni kullanıyorum. Saolsunlar (link: https://www.suslusozluk.com/saç-uzatma?i=265787 Şu) girdimi görünce ilk kez bir marka sözlük üzerinden benimle iletişime geçip ürün gönderdi. Şimdilik yalnızca bu teşekkür girdisini yazıyorum. Kullanınca editleyeceğim...

  edit: ürünü bir süredir ıslak ve kuru saça kullanıyorum. saçımı kolay taranır hale getiriyor. öyle çok ekstrem olmasa da kuru saçta elektriklenmeyi azaltıyor.

  fakat kokusu bana çok ağır ve şekerli geldi. kokulardan genel olarak çok hoşlanmadığım için eksi özellik bana göre. ayrıca öyle mucizevi ve yeni bir ürün de değil. öyle bir beklentim de yoktu zaten ama taaa 10-15 yıl önceki elidor krem 7/24'lerin bir muadili gibi.

  saç uzatmaya bir katkısı olacağını sanmıyorum. anca belki kolay taranır hale getirdiği için kırılmayı azaltabilir o işi yapan da bir sürü farklı ürün var zaten. ince telli saçları olan biri olarak sprey formundaki kolay tarama ürünlerini hem uygulama kolaylığı hem de saçı ağırlaştırmaması açısından tercih ederim.

  ilgili medya:
  1
  2 ağustos 12:35 27 ağustos 10:33

  8. yukarıdaki süslüler gibi bana da marka tarafından gönderilen ve bugün elime ulaşmış bir ürün. henüz kullanmaya başlamadım. farklı farklı zamanlarda hem ıslak saçıma hem de kuru saçıma uygulayarak deneyeceğim. denedikçe buraya düzenleme gelecek.

  not: kokusu biraz ağır, şekerli gibi. bakalım kullanınca nasıl olacak.

  düzenleme: yaklaşık 3 haftalık bir kullanımdan sonra izlenimlerimi yazıyorum. bu süre boyunca ürünü sadece duştan çıktıktan sonra saç uçlarıma ve çok fazla yukarıya çıkmadan boyuna uyguladım. en belirgin etkisi sağladığı aşırı yumuşaklık oldu. ağırlık yapmadı ve saç uçlarım çok sağlıklı, kırık namına hiçbir şey yok gerçekten. uzun zamandır koparak dökülmeler vardı onlara bir etkisi olmadı zaten buna dair bir vaadi de yok ürünün. bu süre içerisinde saçlarıma ısıl işlem uygulamadığım için o alanda test edemedim ama yakın zamanda onu da deneyeceğim.

  2 ağustos 14:15 21 ağustos 16:54

  5

  9. Deniz ve havuz sonrası kullanmak için 15 günlük bir kullanım için satın aldım. Açıkçası pek bir beklentim yoktu. Bence tam bir fiyat performans ürünü. Saçları yumuşacik yaptı. Gerek denizden sonra gerek dustan sonra bu yumuşakligin yanında bir de elektriklenme sorunuma iyi geldi. O yüzden indirimde almak isteyen süslüler varsa şans verebilir. Mucizevi yağ bakım kremine nazaran daha az yağlanma yaptı bende. Kokusu benim hoşuma gitti ancak hassas bir yapınız varsa ağır olabilir  

  3 ağustos 21:23

  4

  10. (bkz: Saç uzatma) başlığına yazdığım girdi nedeniyle iki gün önce süslü sözlük tarafından hediye gelen saç kremi.

  200 ml durulanmayan bir ürün. Saçlarım düz,normal kalınlıkta,kalçama kadar uzun ve boyalı. Kırık problemim pek yok (gizlinot: Her ay düzenli olarak kestiriyorum) ürünü iki defa banyodan sonra hafif nemli saçlarıma uyguladim. Hafif tatlı bir kokusu var şahsen ben çok beğendim,rahatsız etmedi. Saçlarımı ağırlaştırmadı,aksine çok hafif hissettiriyor. Parlaklık ve tarama kolaylığı sağladı. Saçlarım uzun olduğu için çok bereketli olacağını sanmıyorum ama az bir miktar bile yeterli geldi benim için. Kısa vadede ben memnun kaldım. Güncel fiyatı 20 küsür. Olumsuz bir şey görmezsem Indirimlerde stok yapabilirim. Uzun vadede saçın son 3 santimini onaracağını vadediyor. Şimdilik memnun kaldım Elimdeki ürünü bitirince tekrar editleyecegim.

  ilgili medya:
  2
  5 ağustos 10:36