yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (36)
  • oylar (38)
  • medya (3)
  5

  1. uzun ve yıpranmış saçları onarmayı vadeden bakım kremi. şampuanında olduğu gibi hint yağı ve bitkisel proteinler içeriyor. saçlarım kalın telli boyalı ve kuru olduğu halde hiç beklemediğim kadar yumuşak ve parlak yaptı. elektriklenmesi çok azaldı. saçlarımı ağırlaştırmadı fakat ince telli saçlar için uygun olmayabilir.

  23 nisan 2019 22:37

  5

  2. Bir haftadır kullandığım, harika kokan saç kremi. 

  Şampuan olarak loreal arginine direnç kullanıyorum, Denebunu kutumla beraber bu serinin şampuanı da gelecek. 

  Bir haftalık gözlemlerimse saçlarımı yumuşacık ve parıl parıl yaptığı, kırık görünümünü azalttığı ve kokusunun kalıcı olması yönünde. Saçlarım boyalı olduğundan bunlar benim için önemli detaylar. Ayrıca dökülme de yaşamadım. 

  11 haziran 2019 13:25

  3. Geçenlerde indirimde görüp denemek için aldığım saç kremi.

  Saçlarım kalın telli ve sarı renkte. Evet ilk olarak güzel yumuşattı, Harika kokuyor ama tüm vaatleri bende 2-3 saat gerçekleşti. Dün kullandım şu an saçlarım inanılmaz sert durumda. Devam edersem saçlarım alışıp, düzelir mi bilmiyorum ama daha önce hiçbir kremde başıma böyle bir şey gelmemişti. Bana yaramadı maalesef.

  28 haziran 2019 14:58


  2

  4. kalın telli ve gür saçlar için daha uygun olduğunu düşündüğüm saç bakım kremi. taranması çok kolay,parlaklık vermesi çok güzel ama gelin görün ki benim ince telli,az ve boyalı saçlarımı resmen yapıştırdı. ikinci kez kullandım az önce saçlarımı bir güzel taradım,kuruttum ama o da ne! resmen 15 gündür yıkanmıyormuşum gibi saçlarımın dipleri yapıştı,tel tel ayrıldı. ilk kullandığımda da böyle olmuştu benim iyi durulayamadığımı düşünüp bu sefer hunharca duruladım ve sonuç yine aynı hatta daha kötü.kalın telli,gür,elektriklenmeye müsait saçlar çok sevecektir.

  12 temmuz 2019 23:05

  5. Loreal elseve in yeni saç kremi.

  Saç kremleri normalde ince telli yağlı saçlarımı ağırlaştırıp daha da yağlandırırdı. Ancak bu saç kremi böyle bir etki yaratmadı. Mümkün olduğunca uçlarda kullanarak da ağırlaştırmanın bir nebze önüne geçilebilir diye düşünüyorum.

  23 temmuz 2019 01:37

  6. Saçlarım gür, yıpranmış değil (gizlinot: Yüzüme kısa saç yakıştığı için düzenli kestiriyorum) o yüzden saç kreminden beklentim sadece yumuşatması. Bu açıdan beklentimi gerçekleştirdi. Ağırlaştırdığını düşünmüyorum. Kabarık saçların kabarma sorununa iyi geldiğini düşünmüyorum (gizlinot: Ama bu soruna iyi gelen bir ürün de bulamadım, umutsuzum). Kokusu ,serinin şampuanıyla aynı, hafif ve rahatsız edici değil. Benim için olmazsa olmaz bir ürün ya da almam dediğim bir ürün olmadı.

  30 temmuz 2019 22:32

  7. Çok krem insanı değilim saç uçlarım çok yıpranık olduğu için durulanam kremler bana yeterli gelmiyor, ince telli olduğu için de ağırlaştırıyor. Daha reklamları başlamadığında rafta görüp denemek istedim hem fiyatı 6 7 lira gibi bi şeydi (indirimde) hem de ambalajı çok cezbedici olduğu için. Gerçekten lorealin şişirilmiş diğer ürünleri gibi değil. Kokusu inanılmaz güzel ve çok kalıcı, saçtaki etkisi de çok güzel. Gerçekten vaadlerini yerine getiriyor

  30 temmuz 2019 23:00


  2

  8. Saçlarım ince telli ve yağlı.bu kremi kullandıktan sonra kokusuna hayran kaldım hem çok güzel hem de oldukça kalıcı ancaaakkk iki farklı şampuanla denememe rağmen saçlarımın yağlanmasını hızlandırdı(gizlinot: Sadece uçlarına sürdüğüm halde nasıl oldu bilmiyorum) ve gün içinde saçlarımı ağırlaştırdı.bir hafta daha deneyip sonra olmadı bacaklarım için kullanacağım ama saçları kuru olanla bu kokuyu kaçırmasın bence.saçlarımı hareket ettirdikce etrafa mis gibi yayılıyor kokusu :) ha birde aşırı dandik bir kapağı var kapanmıyor gibi oluyor elimde kaldı benim

  4 ağustos 2019 17:42

  9. Bende maalesef merilini ile aynı etkiyi verdi :( saçımı yumuşatacağını umarak almıştım, ilk öyle de yaptı ama sonrasında saçım keçe gibi oldu ne güzel mutlu olmuştum of...

  Edit: şampuanıyla birlikte kullanınca daha iyi sonuç verdi, biraz daha yumuşattı saçımı ve çok sertleştirmedi ama yine de biraz sertleşme var.

  6 ağustos 2019 13:05 4 eylül 2019 15:11

  4

  10. gliss serum deep-repair saç kremi yerine kullanmaya başladığım harika kokan saç kremi. ilk denememde pek ümitli değildim açıkçası. henüz sürme aşamasında saçlarımın avuç avuç döküleceğini, yıkamanın ardından ağırlaşıp saçımı yağlandıracağını ve yoğun parfüm sebebiyle aslında saçıma 'bakım' yapmayacağını düşünüyordum fakat hayır! uzun zamandır l'oreal paris elseve'in saç ürünlerini kullanmıyordum bu saydığım sebeplerden dolayı ama bu ürün bi dönüm noktası oldu benim için.

  fiyat/performans olarak da son derece başarılı olduğunu düşünüyorum. bu fiyat aralığındaki diğer markaları da ele alırsak tereddütsüz tercih edilebilecek bir saç kremi.

  9 ağustos 2019 13:43