yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (89)
  • medya (2)

  89. bugün ilk defa bir hesap açtım fakat Çok başarısız bir uygulaması var applikasyonu her açtığımda yeniden giriş yaptırıp kod istedi ve yeniden profil düzenlemek zorunda kaldım. Haliyle koyduğum ilan da geç onaylandı. 

  İlgilisi olursa (link: https://www.letgo.com/ad/1646015942 İphone 13 pro)

  30 mart 01:44

  88. Liseden mezun olduğum zamanlar, neredeyse sıfır gibi olan ders kitaplarımı, fasiküllerimi vb. Satışa koymuştum, 75 liralık karekök matematik kitabının fiyatını 15 - 20 lira tuttum yani. Benimle iletişime geçen kişilerin 4'de 5'i amacı kitabı almak olmayan, yüz yüze buluşmak olan tiplerdi, anlarsınız ya. Gerçekten ihtiyacı olduğunu düşündüğüm kişiler de "almak istiyorum" mesajından sonra bir daha yazmadı. Bir kişiyle konumu, fiyatı vs anlaştık ve ben kışın ayazında afedersiniz sazan gibi buluşacağımız yere gidip bekledim, mesaj attım nerede kaldınız diye. Eve döndükten sonra geçmeyen sinirimle "kusura bakmayın bugün gelemeyeceğim..." mesajından sonra bulunduğu yere gitmemek için kendimi zor tuttum. O gün bu gündür yüklemiş olduğum bütün ilanları sildim, kitapları da tanıdık bir öğretmene ihtiyacı olan öğrencilere dağıtması için verdim. İhtiyacı olana gittiler diye en azından içim rahat, varsın 10 lira eksik olsun. Valla kim ne derse desin, ürünü kargoya vermek en garanti olay. Memnun olunmayıp iade edilse de canı sağ olsun, böyle yarı yolda kalmaktan kat kat iyidir. Bim gibi marketlere gelen teknolojik aletleri dakikasında alıp fahiş fiyatlarla ilan verenlerden bahsetmiyorum bile.

  20 ekim 2021 20:53 20 ekim 2021 20:54

  87. Buradan neredeyse hiç kullanılmamış eliptik bisiklet sattım, alan kişiden de süreçten de memnun kaldım.

  Zaten rahatsız edilmemek için hesabı erkek ismiyle açtım.

  Aylar sonra designer takı satmak istediğimde ise başarılı olamadım maalesef. Bakan çok oldu ama soran bile olmadı. 

  Dolap veya gardrops gibi iade yapılabilen yerleri kullanmak istemiyorum zira insanlara güvenmiyorum. Alıp tek sefer kullanıp sonra bir bahaneyle iade edenler mi dersin, orijinal ürünü sahtesiyle değiştirip bu orijinal değil diye geri gönderenler mi dersin, alınan ürünün bir parçasını resmen çalıp ürünü eksik iade edeni mi...asla o streslere gelemem. Sattığım anda kafam rahat olsun istiyorum.

  Bu yüzden letgo satış denemelerine devam edeceğim.

  21 mayıs 2021 16:54


  86. anca ölü fiyata bir şeyler koyarsanız müşteri bulabileceğiniz uygulama. gözümden çıkardığım birkaç malzemeyi bedavadan biraz pahalıya koyduğum gibi gidiyor ama biraz hakkını isterseniz aylarca dursa da kimse ilgilenmiyor.

  3 nisan 2021 18:36

  85. Bu nedir ya kadın ismi gören saldırıyor resmen ağzına kadar sapık dolmuş önceden satış yapabiliyordum fakat şimdilerde imkansız biriyle buluşma ayarlıyordum ki evin o civarlarda mı buradan her saat haberleşebiliriz dimi gibi bir şey yazarak kendini ele verdi neyse ki buluşmadan engelledim onun dışında kadın ürünlerine talip olan profili tamamlanmamış fotoğrafsız erkek ismi kullanan kullanıcılara daha cevap dahi veremeden letgo hesaplarını kapatıyor teşekkür ederim letgo ekibi bu hız için

  27 aralık 2020 14:12

  84. Ağzına kadar ölücü dolmuş, sıfıra yakın tertemiz 1500₺lik eliptik bisikletimi yarı fiyatına koydum ama insanlar hala tırtıklamaya çalışıyor..

  19 ekim 2020 10:37

  83. Bir kaç kere kullandım. Herkes bakıyor ama kimse teklif vermiyor...

  12 eylül 2020 17:14


  82. 200 civarında geneli romantik kategorisinde olan kitaplarımı topluca satıyorum. Orijinal ve sıfır ayarındalar. İlgilenen olursa (link: https://www.letgo.com/tr-tr/i/toplu-kitap-satisi-150den-fazla_8ad5c894-e694-4fe9-9115-1d66be501caa link). Sözlükten geldiğinizi söylerseniz ekstra indirim yaparım.

  12 eylül 2020 09:23

  81. sözlükteki girdilerden kadınlara çok laubali konuşulduğunu gördükten sonra babamın ismini kullanarak oluşturduğum erkek profiliyle(gizlinot: tamamdır hocam, yarın veririm kargoya hayırlı akşamlar şeklinde konuşarak yaşlı bir erkek olduğuma alıcıları ikna etmeye çalışıyorum swh) 230 tllik kitap satmamı sağlamış ikinci el alım satım uygulamasıdır. Okul dersleri için alıp bir daha kullanmadığım, okuyup saklamayı düşünmediğim ve yanlışlıkla iki adet aldığım kitaplarımı sattım. Çoğu kitabı şehir dışına satıp kargoyla gönderdim. Birkaç tanesini babam, bir tanesini de "babamın adına" elden vermeye ben götürdüm. Şimdilik hiçbir olumsuz durumla karşılaşmadık ikimiz de. bu yaz eve çıkacağım ve masa, dolap gibi spotçulardan da alınabilecek temiz kullanılmış 2. el ürünleri bu uygulama üzerinden almayı düşünüyorum.

  10 temmuz 2020 21:21 10 temmuz 2020 21:26

  80. Bazen sadece bir elektro keman almaya çalıştığınız ama bazı durumlardan dolayı almaktan vazgeçtiğiniz uygulamadır.

  ilgili medya:
  1
  10 temmuz 2020 20:12