0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • oylar ()
  • medya (2)

1. Gelin makyajı gibi, porselen görünümün önem taşıdığı makyajlarda kullanılabilecek ideal bir fondöten. İsminin vaat ettiği üzere tam kapatıcılık sağlamakta. Fakat yağlı ciltlere uygun olmadığını düşünüyorum. Karma bir cildim varken bile pudraya rağmen uyguladıktan 2 saat sonra ışıl ışıl parlıyordum, son dönem cildimin iyiyce yağlanması üzerine sürdüğüm an ayna gibi oluyorum, ve derimin bu fondöteni resmen kustuğunu hissediyorum. Kuru bölgelerde ise pigment pigment bir görünüm oluşturuyor. Fakat dengeli ciltler ve kusurları kapatmak için ideal.

28 mart 2015 19:20

2. Cildim karma ama ben çooook memnunum.Cakey bir görüntüye kaçma ihtimaliniz var,evet.Ama dikkatli kullanımda hem günlük hayatta ,hem özel günlerde kullanılabilir bence.Bunu ne zaman sürsem cildiniz çok güzel,hangi fondoteni sürdünüz diye soruyolar.Demek ki fondoten olduğu da belli yani(gizlinot: swh) Üstelik her gün kullanmama rağmen 2 yıl gitti.O fiyat ona az bile :).

18 mayıs 2016 09:48 18 mayıs 2016 09:49

3. Lisede arkadaşımdan görüp aldığım o zamandan beri 3 tane bitirdiğim (1tanesi 1yıl gidiyor en az) kapatıcılığı çok yüksek ama malesef günlük kullanıma uygun olmayan, bi kaç gün üst üste kullanınca bende sivilce yapan fondöten. Kullanirken kesinlikle yüzünüzde pütür olmaması ve nemli olması gerekiyor. Lakin cakey görünüme sebep oluyor,kaş yaparken göz çıkarabiliyorsunuz. Bendeki rengi nc20 ama tenime birazcık koyu kalıyor ama nc15le de hortlak gibi oluyorum.

Kullanırken serumla karıştırıp kullanıyorum, hem daha kolay sürülüyor hemde ciltle daha iyi bütünleşiyor.

Porselen bir görüntü yaratıyor,fotoğraflarda harika çıkıyor. Kalıcılığı gerçekten çok iyi, dans edip terleseniz dahi çıkmıyor. Bence elinizin altında özel günler için her zaman bulunması gereken bi ürün

6 haziran 2016 19:49 6 haziran 2016 19:51