girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • medya (0)

1. Incoco, Models Own, Poshé, Red Carpet Manicure ve Color Club markalarını Türkiye'ye getiren marka. Sitelerinden alışveriş de olacakmış: http://www.makyajsaati.com/

13 mayıs 2013 11:11

2. (yazar: maviojelikiz)ın facebook sayfasından gördüğüm kadarı ile 14 şubat'a kadar hypergel kodu ile tüm ürünlerde yüzde elli indirimli alışveriş yapabileceğiniz alışveriş sitesi.

13 şubat 2014 19:18

3. Çarşamba günü verdiğim sipariş bugün (cuma) elimde. İki tane tester ve bir sonraki alışverişimde kullanmam üzere %20 indirim kuponu da göndermişler. Memnun kaldım.

11 aralık 2015 11:55


4. bugüne özel "pazartesi" kodu ile %60 indirimden faydalandığım site. (@indirimkodlarım gibi konuştum)

140 küsür tl'lik ürün alıp 55 tl ödedim.

kısa zaman aralıklarında epey indirim yapıyor, seviyorum bu siteyi ^^

4 nisan 2016 18:13 22 nisan 2016 15:17

5. çok uzun süredir ojelerine ağzımın suyu akan siteydi. "kendimehediye" koduyla %50 indirim var, halen devam ediyor. bundan faydalanıp haftasonu sipariş verdim.

vegan ojeler yapan color club'tan üç renk sipariş ettim. maalesef bir tanesi stoklarında yokmuş, başka rengini göndermişler. ben kendilerine ulaşıp durumu bildirdiğimde "o size hediyemiz olsun, stoklarımıza geldiğinde istediğinizi gönderelim" dediler. çok hoş bir davranış gerçekten. sözlerini tutacaklarını düşünüyorum, heyecanla stok yenilenmesini bekleyeceğim.

bir de kargo takip numarası emaille verilmedi. eğer burayı okuyorlarsa bundan sonra sipariş onay mailine muhakkak eklemelerini önerebilirim.

13 aralık 2016 21:35

6. %60 indirimiyle 5 adet color club oje siparişi verdim ve 40 tl gibi bir tutarla aşırı uyguna geldi. kesinlikle aklım color club'ın cupcake yılbaşı setinde kaldı ama simli oje her sürdüğümde silerken pişman olduğumdan ve o kadar sık oje sürmediğimden o kadar para vermek istemedim. indirimle 60 liraya iniyor, bakın derim

7 ocak 2017 17:55

7. Birkaç blogger ve instabloggerın siparişlerinde yanlış oje gönderildiğini söylediği web sitesi. Iade yapmak isteyenlerin parası 1 aydır iade edilmemiş, değişim yapmak isteyenler de Tüketici Hakları Mahkemesi'ne vermekle tehdit etmeden değişimi tamamlayamamış. Asla güvenmeyeceğim bir site oldu bu yorumlardan sonra.

20 şubat 2017 19:05


8. geçen sene yaptığım bir alışverişte, bir önceki siparişimi de son siparişime ekleyerek benden fazla ödeme alan bir Site. kendim fark edip, deniz hanımla görüşmemiz sonucu aradaki fazla çekilen tutarı, istediğim başka ojeleri göndererek hallettik neyse ki. istersem para iadesi yapabileceklerini de söylediler bu arada onu da belirteyim. yalnız sorunlara yaklaşımları iyi güzeldi de, online alışveriş anlamında profesyonel olduklarını ben pek düşünmüyorum.

fazlaca talep gören ürünlerin fiyatlarını aniden artırma gibi bir durumları da var çünkü. birkaç kez denk geldim buna. Özellikle bloggerlarda sıklıkla gördüğüm, color club ojelerin bazılarının fiyatında çaktırmadan bir artış olmuş. bazı ürünlerdeki bitmek bilmeyen stok sorunu da ayrı tabii. aylarca stoğa girmeyen ürünleri var mesela, tedarik kısmı sıkıntılı. başka sitelerde gayet güzel işleyen, ürün stoğa girince müşteriye haber verilmesi gibi bir durum da yok. zaten hepsi bir yana, belli bir tutar üstü verilen siparişlerde ücretsiz kargo durumunu, bu konuda sürekli mail atmamdan bıkarak zor kabul etmişlerdi.

20 şubat 2017 20:26

9. bir kaç kez alışveriş yaptığım site benim de. sipariş verdikten sonra aradılar, şu renk yok diye başka bir şey seçtik yerine. sonra o da yok diye aradılar, derken en başta istediğimi buldular. bir kez iki tane kargo geldi ben de saf gibi aldım sonra baktım başkasınınmış, onu da bana yollamışlar. aradım söyledim sizde kalsın falan dediler ama geri yolladım.

en son yakın zamanda indirimde alışveriş yaptım yine istediğim renkler yoktu, yerine fiyatı daha yüksek olan renk önerdiler, beğendim de rengi. iyi dedim.

yani açıkçası iyi niyetli gibi gözüküyorlar, yardımcı olmaya çalışıyorlar amma profesyonel değiller kesinlikle. yeniden sipariş verir miyim? veririm zaten çok yüksek tutarlı şeyler almıyorum, 3-5 oje ama istediğiniz ürünün gelmeyebileceğini falan göz önünde bulundurun.

20 şubat 2017 20:35