4.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (19)
  • oylar (4)
  • medya (1)

1. özellikle beyaz tenli olanlar için günlük, gözü kapalı sürülen ve canlı, zinde gösterirken gözüne gözüne sokmayan bir allıktır kendileri.. fiyatı çok yüksek o ayrı.

20 ocak 2014 15:26

2. benefit'in en sevdigim urunu.

inanmazsin sozluk ben benefit'in tum urunlerinin ufak boylarinin oldugu bir yilbasi hediye seti almistim gecen aralik ayinda. her urununu denedim. ve alliklari ve sivi aydinlaticilari disinda alinacak bir seyleri yok. hele ki tr fiyatlariyla. abartilan marka. pr mucizesi.

23 ağustos 2014 09:31

3. İlk benefit ürünümdür. Çok açık bir pembe rengidir. Çok güzeldir ama kumral - esmer arası tenimde pudra gibi durduğundan süt beyaz teyzeme hediye ettim. Bari bir işe yarasın.

23 ağustos 2014 21:01


4. Gercekten çok sağlıklı gösteren ve çok risksiz bir allık. Sanırım en sevdiğim allığım.

6 şubat 2015 20:52

5. Vaktinde çilekten aldığım powder pop üçlüsünün en silik bulduğum rengiydi ama düşünüyorum da hakkını yedim galiba bazen insan varla yok arası bir renge de ihtiyaç duyuyor o yüzden bulundurulmalı. hoş tabi bunun için o paraya gerek var mı bilmem bütçeye göre değişir aklıma eserse yine alırım..

8 nisan 2015 15:39

6. Ben makyaja ilk başladığımda bu allığı almış ve bitirmiştim bİle. çok güzel bir açık pembemsi güzel bir renk. Bide hep georgia olan kardeşini almayı aklımdan geçirip sonrada unutuyorum. Hem pahalı hemde rengini gösterir mi bilemiyorum. Sephoraya girincede başka şeylerden onu denemeye sıra gelmiyor. Georgia kullanan bi arkadaş renk vermesi hakkında beni aydınlatırsa sevinirim aslında :))))

9 nisan 2015 00:01

7. benefit high beem için aldığım bir kofre içinden çıktı. Başlarda sevmesem de şu anda günlük makyajımın bir parçası haline geldi. Soluk beyaz yanaklarıma çok güzel bir pembelik veriyor hiç allık gibi de durmuyor. Beyaz tenli süslülerin mutlaka denemesini tavsiye ederim. Günlük hayatımda güneş kremi dışında fondoten vb bir cilt ürünü kullanmadığım için kalıcılık açısından bir şey diyemiyorum, Benim cildimde bronzer bile kalmaz çünkü.

3 aralık 2015 01:16


8. açık tende çok hoş durur ama yapı olarak bana fazla pudralı görüntü oluşturuyormuş gibi geliyor o yüzden elim gitmiyor bir türlü. düşünsenize yüzünüzde makyaj yokmuş gibi hafif bir etki ama dikkatli bakınca bir pudra katmanı bu ne yaman çelişki.

3 aralık 2015 17:24

9. Ürünün kendi tanımında "powder" olarak geçiyor

Anlayan beri gelsin

3 aralık 2015 17:48

10. bende benefitten aldığım kofre sayesinde sahip oldum bu allığa. ama ten rengim buğday. bu allık bende belli olmuyor. yani allık sürmüşüm vs gibi durmuyor. kofrenin içinde kullanamadığım tek ürün oldu kendisi. alırken tenimde kaybolacağını düşünemedim. ayrıca pek kalıcı olduğunu da düşünmüyorum.

4 aralık 2015 00:33