3.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar ()
  • medya (1)

1. sağ kaşımın sonunu soldakiyle aynı yapmak uğruna kaşımı küstürdüğüm için 2007 yazdan beri kaşımın sonu çok seyrek. bunu aldım fena değil ama çok da aman aman lazım bir şey değil kaşlar kaş farı ve kalemiyle de çok güzel oluyor. bunu kullanmak için ekstra zamanınız olması lazım biraz uğraştırıyor kaşları aynı yapacağım derken falan. tek tarafı wax, wax'la şekillendirip (biraz renksiz gibi biraz da kahve tonlu) sonra kaş pudrası ile onun üzerinden geçiyorsunuz.

89 lira gibi de bir fiyatı var. budur; (link: http://www.benefitcosmetics.com/medias/sys_master/8800588038174.jpg link)

5 mart 2014 03:04

2. Bendeki dark rengi, ürün bir açılı, bir kavisli iki küçük fırça, mini boy bir cımbız ile birlikte geliyor. önce koyu olan mumumsu (wax) kısım sonra pudra yapıdaki fardan alıp kaşımdaki boşlukları doldurmada ve iki kaşımı eşitlemede kullanıyorum. Oldukça memnunum, fakat ilk zamanlarda biraz abartıp fazla kalın kaşlarla dışarı çıktığım olmuştu, dikkatli uygulamak gerek. Ürün 2.65 gram pudra, 1.70 gram wax kısımdan oluşuyor.

3 haziran 2014 23:56

3. Benim kaş farımın küllü bir renk içermesi gerekiyor . Medium olanı Kaş'ımı bildiğin turuncu yaptı. Kaş'taki wax olayını sevmiyorum çünkü kaşı parlak yapıyor. Üründen memnun kalmadım.

29 haziran 2016 20:07


3

4. sanırım ilk ciddi ciddi kullandığım kaş ürünüydü bu. ama zor sürülen bir yapısı var biraz dikkatli olunması gerekiyor kullanırken evden resmen ido tatlıses gibi çıktığım olmuştu fark etmeden.

20 aralık 2017 21:07

5. ilk kez kaş dolduracaksanız sizi zorlayacaktır bu ürün. eğer benim gibi yıllardır bunu kalemle yapıyorsanız ve nereyi ne kadar boyamanız gerektiğine alıştıysanız artık bu ürüne geçme vaktiniz gelmiş demektir. mumsu yapısından ben çok memnun kaldım. pigmentasyonu yerinde. tonu çok doğal duruyor. sırıtmıyor. vazgeçemeyeceğim bir ürün. makyaj çantamda bir yıldır var. her gün kullanıyorum ve iki kez bitirdim.

17 ağustos 17:00