sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (57)
 • medya (3)

57. Bu platformda kendisi hakkında çok sayıda övgü okuyorum ve bunların hiç birini haketmedigini yazmak istedim öncelikle. Kendisi prens Harry ile tanıştığında ünlü bir şef olan sevgilisi ile evlenme hazırlığı içinde olup bu kişiyle birlikte yaşayan birisiydi. Tüm hayatını üst seviyeden insanlarla tanışıp, onları birer merdiven olarak kullanıp hep daha üst seviyeye ulaşmaya adamıştı. Şef ile olan ilişkisi Harry ile tanışmadan 1-2 hafta önce bitmişti diye duyuldu ancak pek kimse de inanmıyor, özellikle ingilizler kendisine pek bir gıcık oluyor. Bu hanım kızımızın köpeği nasıl oluyorsa sakatlanıyor(!) ve maalesef İngiltere'ye gelemiyor düşeş hazretleriyle. Gerçi elinde olan tüm imkanları kullanıp kendisini özel okullarda okutan öz babasına sırtını dönen insanın evcil hayvanını nasıl davranmasını beklersiniz bilmem ama benim beklentilerim aynı bu şekilde olurdu.

Kendisini her daim vejetaryen/vegan olarak adlandırıp deri ayakkabı ve çantaları hiçbir zaman kullanmaktan çekinmeyen, insan hakları aktivisti olup aynı zamanda lüks giyinmekten/para saymaktan hiçbir zaman da uzak durmayan bir insan kendisi. Feminist olup kariyerini bir erkek için terk etmesine de değinmek isterdim ama sonu yok görüyorsunuz. Kendisiyle çelişen insanın sözlükteki karşılığı olabilir

17 ekim 20:29

56. her zamanki gibi hamileliği de doğumu da kate middleton ile karşılaştırılacak hatta çocuğu da kuzenleri ile. belki yaşından dolayı erken bebek sahibi olmak istemiş olabilir, ben hemen hamile kalmasına takılmadım açıkçası ama bebek konusunda prens harry de kendisi de şimdiden çok hevesli, her hallerinden belli bu. yalnız ingiltere basını gerçekten de kraliçenin tepki gösterdiğini yazmış. sağlık açısından galiba, tropikal bölgelere seyahat etmesi gebeler için riskli vs diye herhalde. bir de tüm ingiltere halkı neredeyse erken oldu ama çok sevindik diyorlar, sanki kendileri yapıyor çocuğu onlar karar verecek erken veya geç olmasına ya da sevinip sevinmemeye. kraliyet enteresan bir olay.

17 ekim 17:20

55. aslında amerikan basınında zengin koca avcısı olarak biliniyor. bu tarz bir sürü habere denk geliyorduk düğün zamanı. üst entryde bir süslü bu kadarını kendi bile hayal etmiyordu herhalde demiş ama baya kate gibi planlı bir şekilde harry ile tanıştırılıyor, o sırada sevgili var ve tanışır tanışmaz çocuktan ayrılıyor falan. kate de william'ın hangi okulda okuyacağı belli olduğunda okul değiştirip onun okuluna geçiyor. bilen bilir okulda tanışıyorlar zaten. biraz okuyun istedim. herkes kendi şansını kendi yaratır. gerçek hayatta kül kedisi masalları yoktur.

17 ekim 14:25 17 ekim 14:30


54. Tabiki ingiltere kraliyet ailesinde olan herkes gibi süslü püslü reklemdır. Gidip sorsanız şimdi ordan birisine biz onları çok seviyoruz bütün dünyaya reklamımızı yapıyorlar der. Ama benim merak ettiğim bu bebeğin ekonomiyi ne kadar değiştireceği, çünkü yıllar önce kate ilk çocuğunu doğurmaya yaklaştığında insanların her biri çocuğa kendi çapında bir hediye alıp ekonomiyi bilmem kaç milyon hareketlendirmişti. Aynı yıllarda kendisi ingiliz olan ingilizce öğretmenime konuyu açtığımda vay efendim onların hayatı için bizim maaşımızdan kesinti oluyor, benim paramla milyonluk düğün yapıyorlar tarzı bir karşılık almıştım. Velhasıl sonuç şu ki bunları anası reklam olsun diye doğurmuş.

16 ekim 21:33

53. nerdeeen nereye demekten kendini alamıyor insan. iyi ki zengin koca avcısı, plancı programcı biri değilmiş. olsa, böyle bi evlilik yapamazdı. hollywood camiasından zengince birini bulurdu en fazla. bu kadarını kendisi bile hayal edememiştir herhalde.

bu evlilikte sevginin de olduğuna inanıyorum ama meghan açısından mantık ağır basmış gibi görünüyor. kaderciliği pek sevmem ama hayatta şans faktörü de var be arkadaş.

16 ekim 15:46

52. *suits spoiler*

suits'in rachel'ı. Suitsteyken mike'a acayip gıcık oluyordum ama rachel'ı sevmekle sevmemek arasında kararsızdım. 7. Sezonun sonunda mike'la beraber ayrıldılar bu royal wedding olayları yüzünden.

İngiliz kraliyet dedikodularını çok takip etmiyorum ama 8. Sezonda mike ve rachel gittikten sonra yokluğu aranmaktadır. Dizi daha sıkıcı bir hal aldı :(

*suits spoiler*

edit: spoiler içeriyor gerekçesiyle kabine gönderilmiş. çok saçma çünkü sağır sultan bile biliyor kraliyet üyelerinin oyunculuk vb. işleri yapamayacağını.

16 ekim 13:52 17 ekim 16:13

51. Çirkinella. Kate' in eline su dökemez.

16 ekim 11:48


50. kadın 37 yaşında evlenince bir an önce doğurmak istemiş kime ne? 2-3 çocuk istiyorlarsa zaten yaşı ilerlemeden doğurması gayet mantıklı.

16 ekim 10:00

49. feminist, tatlı,şanslı güzel susseximiz.

16 ekim 08:16

48. Mayıs’ta evlenip Temmuz’da hamile kalmak biraz sanki acelecilik zaten senin çocuğun tahta geçmeyecek biraz daha keyfine bak.  kate zaten habire doğuruyor dördüncüyü de yapar. yani evlenmeden önce adını duymamıştım fakat Google da bakınca önceden çok daha iyi giyiniyormuş. bu kadını kim giyindiriyorsa bence kovsun çünkü belli ki seni sevmiyor tatlım. bu arada bildiğim kadarıyla prens harry zaten çocukları çok seviyor kadında 37 yaşında olunca hiç beklemeyelim demişler. 

15 ekim 15:05 15 ekim 15:09