girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (45)
  • medya (0)

45. Çoğunluğun aksine ben çok seviyorum kendisini. Bence çok içten bir kadın. Gülüşü falan çok samimi geliyor bana. 

2 temmuz 01:50

44. nedense bir türlü ısınamıyorum kendisine. çünkü her hareketi hesaplanarak yapıldım ben mesajı veriyor. ayrıca ailesi ve eski arkadaşının hakkında söyledikleri de cabası.

stili için birşey demeyeceğim. kendi gibi olduğunda saçını taramaya tenezzül etmeyip messy bun+ oversize paltolarla takılıyor ciddi davetlere queen letizia of spain'in tarzından "esinleniyor".( ki letizia'nın stilini severim bu arada -kendisini sevmesem de -) zaten ikisinin hikayesi birbirine çok benzer . yıllar süren birliktelik, sonra 1-2 yıl süren evlilik. biri kraliçe oldu diğeri düşeş. umarım meghan letizia gibi sonradan saçmalamaya başlamaz , malum letizianın meşhur bir fotoğraf olayı vardı geçtiğimiz aylarda. elizabeth gözünün yaşına bakmaz.

ayrıca ben kendisinin hamile olduğunu sanmıyorum, harry evliliğin tadını çıkaracağız demişti ayrıca elizabethin 3 ay hamile kalmaması konusunda meghanı uyardığı söylendi. nedeni ağustosta Namibya ya balayına gidecekler. hastalık tehlikesi olduğu için uyarmış.

1 temmuz 20:26

43. 2 aylık hamile olduğu dedikoduları var yabancı forumlarda. bu nedenle vücuduna oturmayan kıyafetler giyiyormuş. prens philip'in doğum gününde de yine vücuduna oturmayan bir elbise giymesi iyice insanları hamile olduğuna ikna etmiş. 7 ay sonra belli olur artık...

23 mayıs 23:59


42. Başında kaynana da yok "bunu böyle giyme vücut hatların belli olur sonra elalem ne der" diyebilecek, anlamıyorum neden hep üst bedeni pot duran şeyler tercih ediyor. Kayınpederinin doğum gününe yine oturmayan elbiseyle katılmış, acaba modacıları eltisi mi ayarladı kıllık olsun diye mi böyle yapıyorlar?

23 mayıs 06:45

41. Makyajları hep aynı tekli takma kirpikler, bronz far veya göz kalemiyle yapılmış smoke eyes, bronzer, aydınlatıcı ve lip gloss. Bence çok fresh ve doğal bir görüntüsü var. Dudaklar hep bakımlı ve parlak. Ama giyim konusunda kate ablamız daha başarılı. 

23 mayıs 01:43 23 mayıs 01:45

40. düğün sonrası hatunu iyice araştırdım ve gerçekten güzel süslüler.

bende oluşturduğu izlenimi doğal ve samimi olması, ayrıca aşık bu kadın ya :))

mutluluklar

22 mayıs 16:55

39. Dedikodu falan yapmaya gelmedim düğünde herkes kıyafetlere başka insanlara dikkat ederken benim dikkat ettiğim ve aklımdan çıkmayan şey meghan içeri girdiğinde prens harry'nin bakışları oldu. Çok tatlılardı. Acaba bana öyle bakan birini bulabilecek miyim diye kaç gündür depresyona soktun beni prens harry. Ah ah...

21 mayıs 20:06


38. kraliyet dedikodularına hakim değilim ama benim düğünden edindiğim izlenim; meghan ve harry birbirini daha çok seviyor kate ve william'a kıyasla. meşhur kiss fotoğraflarına bakıp kıyasladım.

(link: https://www.harpersbazaar.com/celebrity/latest/a20756051/meghan-markle-kate-middleton-royal-wedding-comparison/ link:))

21 mayıs 17:46

37. ben gelinliğini beğendim açıkçası. zarif ve sade olmuş. tek sorunu pot pot durmasıydı maalesef. biraz daha vücuduna otursaydı daha hoş bir görüntü ortaya çıkabilirdi.

düğün sonrası verilen parti için ise giydiği kıyafet çok alımlı ve seksiydi. makyajını da tam kıvamında buldum. olduğundan daha genç göstermiş. çok fazla makyaj ağır durabilirdi. ayrıca resimlerde gözlerinin içi gülüyor. birbirlerini çok seviyorlar belli. bu şekilde gözlerinin içi gülen bir kadına söylenecek tek şey çok mutlu olmaları, gerisi boş.

21 mayıs 13:30

36. Gelinliği, düğünü vs. Hakkında her şey söylenmiş zaten. Ama ben şeyi anlamadım kate'in tek işi kocasının yanında durmak, çocuk doğurmak, meghan feminist denmesini. Meghan soru-cevap aparatına gelip, sevgilimin nenesi sosyal medya hesaplarımı kapatmamı istiyor, çalışmam da yasakmış. Oy falan da veremiyomuşum, tırnağıma sadece nude oje sürebilirmişim, ne yapsam dese, herkes senin de kendine hiç saygın yok, derhal ayrıl derdi. Kendi haklarınızdan feragat edip, üç-beş panelde women power'dan söz edince feminist olmuyorsunuz. 

Ne diyem mutlu olsun, sevdiğiyle evlendi sonuçta. 

21 mayıs 11:57