girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (53)
  • medya (1)

53. 2 aylık hamile olduğu dedikoduları var yabancı forumlarda. bu nedenle vücuduna oturmayan kıyafetler giyiyormuş. prens philip'in doğum gününde de yine vücuduna oturmayan bir elbise giymesi iyice insanları hamile olduğuna ikna etmiş. 7 ay sonra belli olur artık...

23 mayıs 23:59

52. Başında kaynana da yok "bunu böyle giyme vücut hatların belli olur sonra elalem ne der" diyebilecek, anlamıyorum neden hep üst bedeni pot duran şeyler tercih ediyor. Kayınpederinin doğum gününe yine oturmayan elbiseyle katılmış, acaba modacıları eltisi mi ayarladı kıllık olsun diye mi böyle yapıyorlar?

23 mayıs 06:45

51. Makyajları hep aynı tekli takma kirpikler, bronz far veya göz kalemiyle yapılmış smoke eyes, bronzer, aydınlatıcı ve lip gloss. Bence çok fresh ve doğal bir görüntüsü var. Dudaklar hep bakımlı ve parlak. Ama giyim konusunda kate ablamız daha başarılı. 

23 mayıs 01:43 23 mayıs 01:45


50. gelinliğin hem tasarımını hem kumaşını beğendim. O tasarımı normal gelinlik kumaşı veya ipek ile yapsanız çok elbisevari durur. Yine güzel olur ancak bir kraliyet düğününe hafif kaçabilir. Tok kumaş gelinliği hafiflikten çıkarıp ağır bir havaya sokmuş ve bu törene uygun bir hale getirmiş. Ancak sorun meghan’ın vücut şekline uygun olmaması ve potluklar. Bel oyuntusunu tamamen yok etmiş ve koltuk altındaki potluklar özensiz göstermiş. Bu özensizlik kabul edebilecek, salaşlığı tolere edecek bir gelinlik değil. Kalıp gibi üstüne oturmuş ve bel inceliğini gösteriyor olsa bu kadar eleştiri almazdı. Tasarım olarak Kate’in gelinliği ile kıyaslamıyorum zaten farklılar. Meghan daha güçlü duran bir gelinlik tercih etmişken kate’inki daha romantik ve zarifti. Ama bu güçlü parçayı meghan yeteri kadar iyi taşıyamamış ki temel sorunlardan biri bu bana kalırsa. ikisinin gelinliğinin tasarımını da beğendim. Ama kate’in gelinliği vücuduna tam ve güzel oturmuştu. Bir de daha iyi taşımıştı. Makyaj konusunda ise ben beğendim bir tek dudağında biraz daha renk beklerdim. özel günler de dahil olmak üzere ağır makyaj sevmediğim için de beğenmiş olabilirim. (gizlinot: Töreni izlememiştim ve şu an 2. Elbiseyi aratmaya üşendim. )

22 mayıs 17:18

49. düğün sonrası hatunu iyice araştırdım ve gerçekten güzel süslüler.

bende oluşturduğu izlenimi doğal ve samimi olması, ayrıca aşık bu kadın ya :))

mutluluklar

22 mayıs 16:55

48. Gelinliğiyle ilgili ilk siyahi avrupa prensesinin gelinliğinden ilham alınmış diye gördüm, ne kadar doğrudur bilmiyorum. Medyaya ekliyorum

ilgili medya:
1
21 mayıs 20:48 21 mayıs 20:50

47. Dedikodu falan yapmaya gelmedim düğünde herkes kıyafetlere başka insanlara dikkat ederken benim dikkat ettiğim ve aklımdan çıkmayan şey meghan içeri girdiğinde prens harry'nin bakışları oldu. Çok tatlılardı. Acaba bana öyle bakan birini bulabilecek miyim diye kaç gündür depresyona soktun beni prens harry. Ah ah...

21 mayıs 20:06


46. kraliyet dedikodularına hakim değilim ama benim düğünden edindiğim izlenim; meghan ve harry birbirini daha çok seviyor kate ve william'a kıyasla. meşhur kiss fotoğraflarına bakıp kıyasladım.

(link: https://www.harpersbazaar.com/celebrity/latest/a20756051/meghan-markle-kate-middleton-royal-wedding-comparison/ link:))

21 mayıs 17:46

45. ben gelinliğini beğendim açıkçası. zarif ve sade olmuş. tek sorunu pot pot durmasıydı maalesef. biraz daha vücuduna otursaydı daha hoş bir görüntü ortaya çıkabilirdi.

düğün sonrası verilen parti için ise giydiği kıyafet çok alımlı ve seksiydi. makyajını da tam kıvamında buldum. olduğundan daha genç göstermiş. çok fazla makyaj ağır durabilirdi. ayrıca resimlerde gözlerinin içi gülüyor. birbirlerini çok seviyorlar belli. bu şekilde gözlerinin içi gülen bir kadına söylenecek tek şey çok mutlu olmaları, gerisi boş.

21 mayıs 13:30

44. Gelinliği, düğünü vs. Hakkında her şey söylenmiş zaten. Ama ben şeyi anlamadım kate'in tek işi kocasının yanında durmak, çocuk doğurmak, meghan feminist denmesini. Meghan soru-cevap aparatına gelip, sevgilimin nenesi sosyal medya hesaplarımı kapatmamı istiyor, çalışmam da yasakmış. Oy falan da veremiyomuşum, tırnağıma sadece nude oje sürebilirmişim, ne yapsam dese, herkes senin de kendine hiç saygın yok, derhal ayrıl derdi. Kendi haklarınızdan feragat edip, üç-beş panelde women power'dan söz edince feminist olmuyorsunuz. 

Ne diyem mutlu olsun, sevdiğiyle evlendi sonuçta. 

21 mayıs 11:57