yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (17)
  • medya (0)

  17. ne kadar sevsem de birçok paylaşımına gülsem de kendisi sandığımdan daha cahil çıktı, çok üzülerek yazıyorum bunu. uzun uzun yazmak istemiyorum ama türkiye'de de pavyon güzellemesin ya. 

  23 ocak 21:43 24 ocak 01:18

  16. Çok samimi içten bulduğum ve sevdiğim influencer. Önerilerine de her zaman güvenirim. En son önerdikleriden sinoz body scrub aldım, gerçekten dediği kadar varmış nem ve batık geçirme konusunda çok iyi çıktı. İhtiyacı olan süslülere merik aracılığıyla benden de bi öneri olsun o zaman :)

  25 eylül 2023 16:15

  15. bence son olay dışında harika bi insan

  12 eylül 2023 16:51


  14. meriç'i seviyorum.

  kazanç sağlamak için bu işin peşine düşmemiş. olduğu kişiyken bu işten para kazanmaya başlamış. bu yüzden seviyorum. adını sanını duymadığı markaları millete kakalama gibi bir derdi yok. sizde alın diye önerdiği ürünlerin reklama zaten ihtiyacı yok.

  tel konusuna gelecek olursak; bu restoranın açılmasına izin verilmemeliydi. hadi izin verildi sınırınız buraya kadar denecekti. en başında kimse ses çıkartmamışken şimdi kalkıp tel çekmek bence haksızlık hatta paldır küldür yapılması aşırı çirkin bir şey.

  bugün orası fahrinin yeri değil belediye çay bahçesi olsaydı ne tel çekilirdi ne masalar toplanırdı. net.

  9 eylül 2023 09:47

  13. Sevdiğim influencerlardan. Doğal ve komik. Sadece duyunca bi tık şaşırdığım birşey vardı ama tabi gerçekliği nedir bilmiyorum. Sevgilisi kemal daha önce evlenip boşanmış, sonradan biriyle sevgili olmuş ve o sevgilisi de Meriç in bir arkadaşı imiş sanırım. Ne kadar yakın bir arkadaşlık bilemiyorum tabi ama Meriç ile Kemal o kadın vesileyle tanışıp sonra da sevgili oldular diye biliyorum. Ha bu durum kemal kızı Meriç ile aldatmış demek değil tabi. Ama sanki Meriç in kendi değer yapısına da biraz ters iş gibi geldi. Ben anlatılanların yalancısıyım. Ayrıca bir soru cevapta Kemal'in 92 doğumlu yani kendisinden 6 yaş küçük olduğunu söyledi ve ben şok oldum. Çünkü kemal çok daha yaşlı duruyor. Bunu da kemal'in çocukluktan beri babasıyla yoğun bir şekilde çalışmasına, kafa yapısı olarak olgunluğunu da hep rakı masalarında büyüklerle takılarak büyümesine bağlıyor. Hakikaten kemal 31 değil de 40 yaş gibi duruyor. İnanılmaz.

  Yalnız aile ilişkileri çok güzel. Takipçilerinin beyinsiz olan kitlesi sürekli kızı nikah için darlarken, Meriç arada resmi bir nikah olmadan da gayet güzel bir aile yaşamı olabileceğini gösterdi. Kemal in annesiyle Meriç in ilişkisi, Meriç ve kemal in annelerinin ilişkisi çok güzel. Takdirle izliyorum. Çocuk istememesini aşırı haklı buluyorum. Kemal ile bu konuda karşılıklı istekli olmaları da büyük şans, bu konuda uyuşamayan pek çok çift var. Yalnız Meriç Babası ile ilgili hiç konuşmuyor. Özellikle de bir soru cevapta hepinizin merak ettiği o soruya bugüne kadar hiç yanıt vermedim hiçbir zaman da yanıt vermeyeceğim dedi gözleri dolu bir şekilde. Ama içinde büyük bir yara olduğunu da belli etti, sadece sanirim Meriç 1.5 yaş civarındayken bosanmislar ve annesi üstüne 2 evlilik daha yapmış ama boşanmış. O yüzden millet, annen kızıyor mu evlenmemenize diyince bana evlilik konusunda baskı yapacak son kişidir diyor. Baba konusunda konuşmicam, beni anlayacafinizi biliyorum ve aynı şeyi yaşayan tüm kız çocuklarına sarılıyorum dedi. Gerçekten hassas bir konu demek ki kendisi için. Çünkü her şeyini bu kadar açık yaşayan biri için hiç konuyu açmaması olayın ondaki derin etkisini gösteriyor, umarim hep mutlu olur. Meriç iyi ve gerçekten gördüğüm en doğal insanlardan biri. Kendisine sasirdigim tek bir konu var, şu numeroloji işiyle ilgili paylaşım yapıp duruyor ya, o marka yengesine ait. Yani açıkça söylese de olur ama neden aciklamadigini merak ediyorum.

  Not: son olayda haksızsınız, belli ki ortada idari bir işlem var ve iptal davası açtınız ancak yürütmeyi durdurma kararı alana kadar o işlem hukuka uygun sayılır ve yürütmesi devam eder. Siz masaları muhtemelen o karara rağmen geri çekmediğiniz için de en son kendileri aksiyon almışlar demektir. Kaldı ki tahminen kullandıkları o kıyı kısmı için idareye işgaliye denen bedeli ödeyerek hukuken haklı olduğunu düşünüyorlar. Teknik kısımlarından bahsetmeyeceğim ama o iş öyle değil haksızsınız üzgünüm. .

  6 eylül 2023 12:05 8 eylül 2023 12:07

  12. Meriç'i severim, komik kadın. Eğlenceli şeyler peşinde. Ama son olayda üzgünüm haksızlar. Kiraladıkları alan deniz kenarında ve her esnaf gibi biz buralara masa atarız diye düşünmüşler ve uygulamışlar. Tel çekilmesi tabii ki doğru değil ama tel çekilmese deniz kenarına kadar her yere masa döşeyen sizin işletmeniz. Halkın kullanım alanına açık yeri işgal etmişler, Muhtemelen balıkçılar teknelerine girip çıkamıyorlar, orada kesin günlük balığa çıkıp satış yapmaya çalışanlar var yapamıyorlar. Onun hırsıyla da gelip tel de tutmuşlar, yardım da etmişler. Sosyal medyada destekçi toplayıp alanı yeniden kullanmak istiyorlar. Malum yerden destekçileri olsa buna gerek de kalmazdı. Ama bu durum haksız oldukları gerçeğini değiştirmiyor. Sahilleri işgal eden tüm işletmeler için benzer uygulamalar olmalı. Yasal olarak da ben benzer sonuç çıkacağını, çıkması gerektiğini düşünüyorum.

  5 eylül 2023 08:44

  11. kendisini severek ve gülerek takip ediyorum ama bugün yaptığı mağdur edebiyatı çok haksız. sevgilisinin mekanının masaları deniz kenarına kadar yolu kapatmış ve bugun kaldırıldı.

  artık deniz kenarımız yok diye hikaye atıyor ama kendisine hatırlatmak istiyorum deniz kenarları herkesin.

  masaları o kadar yaymışlar ki insanlara geçecek yer bile bırakmamışlar.

  şimdi de mağdur edebiyatı yapıp balıkçıları ifşa etmiş bunlar yapıyor diye.

  sosyal medya gücünü kullanarak kamuoyu oluşturmaya çalışıyor ama insanları o şekilde ifşalaması çok yanlış.

  birde o balıkçılara sormak lazım neler yaşadıklarını.

  çeşme'de işletmeciler gerçekten heryeri kendilerinin sanıyorlar iş iyice çığırından çıktı oralarda.

  Edit : ayrıca bugün kendisi diyor 400 kişilik restaurant 50 kişiye düştü diye. sana da sorarlar balıkçı limanına o 400 kişiyi nası sığdırdın diye . karar çıkmadan yapılan uygulama hukusuz olabilir ama kendilerinin yaptığıda hukuksuz. resmi alta ekliyorum her yeri kendi yerleri gibi kapatmışlar, kiralamış olasalar dahi yasal olarak yayaları ve tekne giriş çıkışlarınıı etkilemeyecek şekilde masa koymaları gerekirdi , meriç hanım bundan hiç bahsetmiyor.

  (link: https://www.instagram.com/p/Cikwml8jqps/ kendi paylaştıkları resim)

  1 eylül 2023 18:58 4 eylül 2023 17:32


  10. ilgimi çekmediği için yıllarca takip etmedim hep arkadaşlarımdan duydum ama son zamanlarda ben de takip etmeye başladım. çoğu storysine çok gülüyorum. komik ve deli bi kız. özel hayatı beni ilgilendirmez tabi. linklerinden de birşey almam pek benim ilgi alanım değil. ama komik :D

  21 eylül 2022 17:15

  9. aslında kendisini çok eğlenceli buluyorum. ancak geçtiğimiz aylarda, sarhoş kafayla istanbul'daki komşularını arayıp, "biz sizi çok seviyoruz" diye yalvara yalvara alaçatı'daki evine davet etmiş, ertesi gün de "benim evimde misafir kendi işini kendi yapıcak, kimseye hizmet edemem" diye hikayeler paylaşıp insanları geldiklerine bin pişman etmiş, şimdi de aynı komşuları orkidelerini sulamadı diye sitem etmiştir. değişik bir insan.

  15 eylül 2022 11:18

  8. Twitter zamanlarından beri takip ettiğim,çok eğlendiren internet ünlüsü. Yalnız geçen gün şöyle bir şey dikkatimi çekti; kendisi eski futbolculardan Hakan Balta'nın eşi Derya Balta ile arkadaş ve iki kadının konuşma tarzları birbirinin aynısı! Vurgu,tonlama,el hareketleri vs.. kim kimi kopyalamış çözemedim.(link: https://instagram.com/stories/deryaabalta/2772942673669424039?utm_source=ig_story_item_share&utm_medium=copy_link Buyrun)

  13 şubat 2022 16:56 14 şubat 2022 08:49