yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (45)
  • medya (5)

  45. Kendisinin moda ve trendler konusunda bilgisi ve tutarlılığı ektedir.

  ilgili medya:
  2
  3 aralık 2020 00:55

  44. zamanında şeyma subaşı'yı eleştirileriyle yerden yere vururken birden kanka olması konusunda bir soru yönelttiğim ve tarafından blocklandığım moda eleştirmeni. sabah gazetesi köşe yazarı. moda kısmını bilemiyorum çünkü moda anlayışı olan birinin önce kendi tarzının ilham verici olması gerekiyor, fakat sosyete kısmının hakkını herkesle dost olarak tam anlamıyla veriyor gerçekten. bu arada kutsal motor youtube kanalında hazal kaya ile yapılan bir röportaj var. hazal kaya orada moda ve sosyeteye laf sokuyor bence.

  14 nisan 2020 13:53 7 temmuz 2020 23:36

  43. Zevkini beğeniyor ve çoğu eleştirisini haklı buluyorum. Programında ev sahibi olduğu için herkesin nabzına göre şerbet verme ihtiyacı hissediyor farkediyor ve bu durumdan hoşlanmıyorum.

  Son zamanlarda farkettim ki tarzına bayıldığı, yere göğe sığdıramadığı Serenay Sarıkaya'nın kötü hallerini paylaşıyor sanki kötü yorum almasını istiyor gibiydi en azından yıllarca muhabirlik yapmış, gazete camiasında çalışmış biri olarak böyle hissettim bir de baktım ne göreyim? Serenayı takipten çıkmış ve serenay da onu takipten çıkmış. Serenay sarıkanın daha çok kötü hallerini paylaşırsa şaşırmayın chichi demişti dersiniz. 

  Minik not: seversiniz sevmezsiniz ama moda ve sosyete sayfası çok etkili bir sayfa bu bir gerçek

  13 nisan 2020 16:31


  42. Bugün youtube önerilerinde deren talu ile olan videosuna denk geldim.

  Nerelerden giyinirsin gibi bir soru soruyor ve cevap;

  Zaraya çok gidiyordum ama artık herkesin üzerinde pfff gibi bir ifade ile cevap veriyor.

  Pelin de ayy evet öyle bir şey oldu ya diye destekliyor.

  Ya bu insanlar neyin kafasını yaşıyor anlamadım. Zaradan giyindiğimiz için özür dileriz ya. Bir daha giyinmeyiz ki siz giyinebilin.

  Bu insanların görgüsüzlüğü ve "elit"liği beni öldürecek.

  4 şubat 2020 17:47 4 şubat 2020 17:48

  41. samimiyetsizin teki. açtığı youtube kanalnda insanların gözüne bile bakmadan konuşuyor. o kadar yapay o kadar itici ki, konuklar iyi sabrediyor

  13 ocak 2020 17:40

  40. Blog zamanında takip ederdim, severdim. Şimdi dönüştüğü kişiyi şaşkınlıkla izliyorum. Açtığı kanalda her gelen konuğa göre fikir değiştiriyor. Hepsine ayrı yalakalık. Aslıhan’a diyor ki eşin çok gözde bir erkek. Arda Turan’dan ülkenin yarısı nefret ediyor, işi gücü önüne gelene yazmak olan bir adam işte neresi gözde. Aslıhan da diyor eşim dünyaca ünlü evet dünyaca beceriksizliğiyle ünlü Barcelona’ya gitmesiyle birlikte düşüşe geçen kariyeri ortada. Hangi ünlünün profiline girsem altında yalaka bir yorumunu görüyorum. Moda bilgisinin yorumlayacak kadar iyi olduğunu iddia ediyor madem keşke kendine uygulayabilse biraz. Sürekli siyah ve düz parça ile tarz olunmuyor 

  25 kasım 2019 19:34

  39. ınstagram hesabındaki özgüvenine bakarak adeta fransa'da moda tasarımı okumuş, milan moda haftasında hep on sırada oturan, manken vücutlu, hem entelektüel çevrelerin hem cemiyet hayatının aranan ismi falan olduğunu sandığım bu hanımefendinin youtube kanalını görünce şoklardan şok beğendim.

  Bildiğimiz lisedeki herkesi tanıyan hafif kilolu pelinmiş bu(gizlinot: swh). Bildiğimiz altın günlerinde bir yandan ağzına börek tıkıştırırken bir yandan komşunun hem güzel hem doktora yapan gelinine bok atan yurdum teyzesiymiş. Bildiğimiz iki tane tasarımcı ezberleyip iki tane pahalı çanta sahibi olunca kendini moda gurusu sanan kenarın dilberiymiş. Estetikten ağzı yüzü yamulmuş zengin koca avcısı bomboş tıplere yalakalık yaparak vakit öldürdüğü, modanın m'sinin geçmediği youtube kanalının adını sadece 'sosyete' olarak değiştirmeli.

  3 kasım 2019 06:09


  38. bu kadının özeti şudur: yanlayabildiklerine "cınımm arkidişimmmm, çok güzelsinnn çok beğeniyorum seniiiiii, tatlımmmmm, arkidişim binimmmmm", varlığından haberi olmayan kadınlar hakkında "dönüp aynaya bakmıyor mu, çirkinnnnnn, zevksizzzz"

  meghan buna çöpünü atacak olsa (yalnızca meghan da değil, eleştirdiği ulaşılmaz olan tüm o kadınlar) "AŞKIAAMM" kafasına girmesi 1 saniyeyi almaz.

  pinkfreud gibi yazmışlar +1. benzerleri de takipçisi azken ünlü türk kadınlara saydırıp duruyordu şimdi durduramıyoruz, yalıyorlar.

  20 ekim 2019 15:14

  37. bu snapchat in popüler olduğu zamanlarda kendisi snapchap'ten şeymaya baya girirdi sonra artık neler değişti ise instagramda şeymacıydı şimdi durumu ne bilmiyorum ama kendisine instagram dm'den ne değişti dedikten sonra beni engellemişti nasıl üzüldüm anlatamam arkadaşlar yastayım :((

  23 ağustos 2019 14:31

  36. paso yağ çektiği bir kaç kişi var. kendisinin modadan ne kadar anladığı şüpheli.

  10 temmuz 2019 16:00