yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (39)
  • oylar (31)
  • medya (4)

  1. Turuncu olanını kullandım,öncelikle çok bereketli bir ürün olduğunu söylemeliyim aylarca kullandım banyodan çıkınca ıslak saçıma sıkıp tarıyordum ve kıvırcık dolaşmaya çok müsait saçlarımı rahatça açıyordum,bu ürünün en büyük albenisi kokusu benim için, enfes bir kokusu var bence fiyat/performans çok başarılı,çok bereketli çünkü 12 lira gibi bi fiyata almıştım kozmetikten. Diğer çeşitlerinden de yeşil olanda gözüm kaldı ama sonra vazgeçtim(gizlinot: swh)

  3 eylül 2016 13:48

  2. (link: http://tureng.com/tr/turkce-ingilizce/hair%20conditioner kondisyoner?)

  3 eylül 2016 17:59

  3. Mavi olanından kullanıyorum. Çok güzel kokması dışında pek bir faydasını görmedim. Biterse milkshake olanından alacağım, o daha da güzel kokuyor. Saçları açıyormuş diyorlar ama benimki zaten çok dolaşmıyor, belki ondan faydasını anlamamışımdır.

  27 ocak 2018 20:51


  4. boyalı ve yıpranmış saçlar için olan mor renklisini kullandığım, saçın kolay taranmasından başka pek de bir artısı olmayan sıvı saç kremi. milkshake'li olan fön sütüne göre kokusu bir hayli kötü. (gbkz: morfose milkshake therapy fön sütü) tercih sebebi

  10 şubat 2018 03:54

  5. saçları çok güzel açıyor ve kokusu güzel. tek elle sıkmak çok kolay, sıktığınızı hissetmiyor bile eliniz neredeyse. diğer saç açıcı suyumda yaşadığım problem şişeydi o yüzden benim için büyük avantaj bu.

  edit: şişesini değiştirmişler ürün miktarını azaltmışlar. eski şişemi atmamışım neyse ki.

  10 nisan 2018 21:41 30 mart 2020 04:42

  6. Mor renkli versiyonundan kullandım ve hiç beğenmediğim bir ürün oldu. 4 ve ya 5 kez kullandım ve çöpe attım. Kendinize biraz saygınız varsa bu ürünü kullanmayın asdfsdsgsgfagsg. Ben durulanmayan bakım kremi olarak kullanma hayaliyle almıştım ama bu ürün sadece banyodan sonra dolaşmış saçları açabilir, uzun vadede saçınıza zarar bile verebilir. Zaten çok ucuz olduğu için kuaförlerde de saçı kayganlaştırmak için bol bol kullanılıyor. Kuaförlerin acımadan kafanıza boca ettiği ürünlerden hayır gelmez, almayın.

  8 mayıs 2018 09:42 8 mayıs 2018 09:42

  2

  7. Gratiste çalışanlardan birinin aman çok güzel saç açıyor, yumuşacık yapıyor, mis gibi kokuyor tavsiyesi ile aldığım ama özünde basit mavi su diye geçen kolay taramaya yardımcı yan ürünlerden birisi diyebilirim. Fiyat performans oranı da baya baya kötü.

  6 temmuz 2018 13:05


  3

  8. Şu an mavisini kullandığım, fönün daha uzun süre düzgün kalmasını sağladığı iddia edilen bir saç ürünü. Bundan önce yeşilini de kullanmıştım. Öncelikle söylendiği gibi gerçekten çok bereketli bir ürün. Her gün tüm saça sıksanız dahi 5-6 ayı rahatça çıkarabilir. Ancak saça bakım yaptığını, kırılmasını önlediğini ya da fönü koruduğunu sanmıyorum. Ben sadece kokusunu sevdiğim için çok sık kullanıyorum. Saçım yağlı olmasına rağmen ekstra yağlandırmıyor. İlk aldığım 12 liraydı(gizlinot: 2 sene olmuştur bunu alalı). Şimdiyse 15-20 arasında değişiyor fiyatı gördüğüm kadarıyla. Yani beklentiniz fönünüzü korumasıysa eminim daha bir iyi bir ürün bulabilirsiniz. Ama sırf kokusu için kullanılabilir.

  21 temmuz 2018 23:09 17 mayıs 2020 19:00

  4

  9. Memnun kaldığım saç ürünlerinden biri. Saçlarımı kolay taramamı sağlıyor. Kokusunu seviyorum. Ben mavi olanı kullanıyorum. Kuru saça sıkılabilmesi ve camsile benzeyen başlığı ile tek elle kolay uygulama sağlaması benim için artı özelliklerinden biri. Nemlendirme vaatleri arasında ama ben içinde yağ olmayan veya kremsi olmayan ürünlerin nem verdiğini düşünmüyorum. En azından kendi saçlarımda bu ürünün nem takviyesi sağladığını görmedim. 

  ilgili medya:
  1
  10 aralık 2018 23:15

  10. Saç uçlarımdaki aşırı kuruluk şikayeti üzerine Gratis'teki görevlinin verdiği ürün. Bendeki mavi olanı. Fiyatını hatırlamıyorum ama oldukça uygundu. Üzerinde "Collagen-Nemlendirme" yazıyor. Tek başına saçlarımı nemlendirdiğini düşünmüyorum açıkçası. Ama banyodan sonra saçımın uçlarına sıkıyorum. Kuruluktan kaynaklanan çalı süpürgesi görüntüsünü engelledi bende. Beklentim de tam olarak bundan ibaretti. Tamir edici bir ürün değil tabii ki, anlık çözüm. İçinde silikon var sanırım, saç diplerinize değdirmemeye özen gösterin. Gratis'teki görevli de öyle tavsiye etmişti. Diplere kullanmayın. Ambalajı biraz uzun, ucu camsil spreyi gibi. İlk aldığımda kullanmakta zorlanmıştım ama şimdi alıştım. İnce bir şişe olduğu için elime oturuyor. Spreyi de iyi, geniş bir alana püskürüyor. Çok ciddi bir beklentim yoktu, sadece saçlarımın uçlarındaki sapır sapır görüntüyü almasını istiyordum, bunu da aşağı yukarı yapıyor. Yeniden alır mıyım, merak edip denemek istediğim başka ürünler olmazsa alırım, kenarda dursun.

  25 aralık 2018 15:31