sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (31)
 • medya (0)

31. Yazarak çalışan bir asalak iseniz (benim gibi) kalemleri fiyat performans açısından çok çok iyi. Her gittiğimde bakıyorum ama bitmiş oluyor. Bulduğunuz an birer ikişer kapmanızı tavsiye ederim. 

12 kasım 2018 16:59

30. Az önce ilk alışverişimi yaptım ve güzel bir izlenim bıraktılar bende.

İçeriklerinin çok geniş olması cezbediyor beni açıkçası. Teknolojiden kozmetiğe kadar çok geniş bir eksende çalışıyorlar.

3 al 2 öde kampanyası için ürün sınırı konulmamış, bir cüzdan bir de çantayla(gizlinot: Bez çanta fikri veren süslüye buradan çok sevgiler) gittim kasaya ve kampanya için herhangi bir ürün alabileceğim söylendi. Cüzdanı ücretsiz almış oldum bu sayede.

12 kasım 2018 16:45

29. sitesinde 3al 2öde ve yeni üyeler için 10tl indirim var şu anda. ben şu ürünleri aldım ve toplamda -ücretsiz kargo ile- 35,90tl ödedim. 

(link: https://www.mumuso.com.tr/aloe-vera-ozlu-yatistirici-nemlendirici-jel 1)

(link: https://www.mumuso.com.tr/flamingo-desenli-su-sisesi-480-ml-pembe 2) (link: https://www.mumuso.com.tr/21a-cinko-alasimli-iphone-kablo-mavi 3)

edit: imla

12 kasım 2018 13:45 12 kasım 2018 13:46

28. Minisodan daha ucuz olan mağaza. İkisinin ürünleri de aynı bence. Dolar yükselmeden önce iyiydi ama dolar yükseldikçe fiyatları arttırdılar. 30gün beklemeden ürün alabileceğin "aliexpress". geçen yıl figür şeklinde diş fırçalıklar vardı almadığıma pişmanım, şu an bulamıyorum. 15tlye aloe vera jeli almıştım ve memnundum şu an bulamıyorum. Benim için öylesine girip "aaa ne tatlı" diyip çıkılan mağazadır.

31 ekim 2018 12:42

27. Yeni açılan mağazasına girip biraz o şirin ürünlerle vakit geçireyim dedim ama o da ne içerisi o kadar ağır bir oda parfümü kokuyor ki anlatamam.astımı olan biri için felaket gerçekten.o koku başımı ağrıttı ve doğru düzgün ürünlere bakamadan kaçtım mağazadan.

30 ekim 2018 20:32

26. bu mağazalara kore menşeili denince kafamı uçurasım geliyor.

japon ucuzcusu/ kore kozmetikçisi konseptlidir.

miniso çin menşeiliyken mumuso malezya menşeilidir. ikisinden de kozmetik/ cilt bakımı ürünü almayı biraz delice buluyorum. sıkıştırılmış maskelerinden(bunların içinde sıvı yok. bildiğiniz sıvısız kağıt maskeler, kendiniz ekliyorsunuz maske kısmını yoksa ciltbakımı ürünü almak hala delice geliyor) ve cüzdanından memnun kaldım.

30 ekim 2018 19:42

25. Mumuso dan sadece sıkıştırılmış kağıt maskesi ve dikdörtgenler prizması şeklinde plastik bir kap içinde satılan pamuklarından aldım. Pamukların yarısı kalın iken diğer yarısı incecik. Ilk başta ince olan pamukları nasıl kullanacağımı anlamadım. Neredeyse zar gibi incelikte olunca işe yaramazmış gibi geldi. En kötü oje çıkartırım diye düşünürken pamukları ikişer üçer alıp oje çıkartmakta denedim. Bunda başarılı olmadı diye düşünürken meğer tek incecik pamuk kullanmam gerekiyormuş. O kadar ince tek bir pamuk açık renk iki kat sürülmüş ojeyi iki elimden de çıkarttı. Ve performansı çok şaşırttı beni. Bundan sonra oje çıkartmak için kullanacağım pamuk budur diyebilirim.hem çok fazla aseton emmiyor, hem de açık renk oje tek ince pamuk, koyu renk ojece ise ki pamukla tamamıyla temizlik sağlıyorum.

29 ekim 2018 22:06

24. Yaşadığım ile yeni geldi; yeni dediğime bakmayın vardır bir 2-3 ayı ama ben gidip gezip kurcalayamadım. Miniso ile aynı işi yapıyor. Bizim ilde miniso yok mumuso var işte :) İnstagramda görüp merak ettiğim.bu migren ve sinüzite iyi gelen jelli göz maskelerinden aldım. Bir tatlı satış görevlisi vardı ki;tatlı tatlı nasıl kullanırsam maksimum fayda sağlar anlattı üşenmeden. Sırf o arkadaş için bile sürekli gidip birşeyler alabilirim :) onun dışında bir de çok gözüm kalıyordu makyaj yaparken takılan bu havlu saç bantlarından aldım. Gayet mağaza içi düzenli ve birbirine yakın ürünler aynı yerlerde böylece aradığınız ürünü bulmanız da kolay oluyor.

29 ekim 2018 01:33 29 ekim 2018 01:37

23. miniso benzeri kore menşeili marka. ama kanımca minisodan daha dandik. mağazasında kulaklıkları denedik, ses kalitesi çok düşüktü. farlarını elledik biraz, kum gibi dağılıyordu. cilt bakım ürünleri de minisoya göre bir tık daha pahalı gibi.

16 ekim 2018 12:59

22. Buradan asla kulaklık almayın.cızırtıdan şarkıyı dinleyemiyorum.miniso’nun kulaklıkları fiyatına göre çok daha başarılıydı.

15 ekim 2018 20:14