nars exhibit-a allık

4.7
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • oylar (3)
  • medya (1)

1. Bronzlaştırıcı aşığı biri olarak iddialı renklerdeki allıklardan haz etmem. Ancak bu kırmızı allık bir harika anında on yaş gençleştirip canlandırıyor. Babaannelerimiz kırmızı rujlarından allık yaparken haklılarmış. İşte ne varsa eskilerde var

18 eylül 2014 18:23

2. kıpkırmızı tonu ile beni benden alan oldukca iddalı allık bir gün cesaret edip alacağım

19 eylül 2014 01:39

3. daha hafifletilmiş, turunculaştırılmış hali nars - liberte'dir. kullanırken çok dikkat etmek lazımdır, paylaçoya dönmeniz iki fırça darbesine bakar. kalıcığı da başarılıdır, uçmaz gitmez.

4 aralık 2014 14:05

4. Nars 'ın bana göre en güzel allığı; yoğun ve kalıcı bir ürün olduğu için mümkün olduğunca az kullanmak gerekiyor. Sağlıklı ve hatta sevimli bir ifadeye yol açıyor, dudağa hafif dokunuşlarla renk vermek için, bazen far olarak da kullanılabilir.

4 aralık 2014 19:11 ed.12 aralık 2014 12:42


5. Narstan aldığım ilk üründü kendisi. Çok güzel bir renk, çok pigmentli. Ancak duofiber fırçayla uygulanabilir, o da elinizi hafif tutarak. Gerçekten çok seviyorum. Yanlız bunlara rağmen henüz dışarıda kullanamadım. Sade göz makyajı ve nude rujla bile ben Burdayım diye bağırıyor sanki. Hafif Çelik gözler, açık ten, siyah saçlar, birden geyşaya dönüyorum sanki. Ya da çizgi film kahramanlarına.

13 haziran 2015 12:09

6. Benim de narstan aldığım ilk ürün. Doğum günüm için kendime hediye almıştım. Severek kullanıyorum. Fırçayı çok az dokundurmak yetiyor ( aksi halde palyaçoya dönebilirsiniz) bu sebeple uzun süre gidicek gibi duruyor.

17 haziran 2016 23:14

7. uzun zamandır gözümün olduğu allık. denemek istediğimde sephora'daki ukala mua "yaani beyaz tenlisiniz, bu size olmaz" diye diretmiş, yine de denemek istediğimi söyleyince de fırçayı allığa batırıp lönk diye suratıma yapıştırarak iğrenç bir palyaço görünümüne yol açmıştı. öyle kaldı, tekrar hiç kendim fırçamı götürüp deneme fırsatım da olmadı sonra. cesaret edebilirsem bir gün benim olmasını istediğim allıktır. her tende güzel duracağını düşündüğüm bir rengi var.

13 aralık 2016 21:57 13 aralık 2016 22:00

8. panda ne kadar korkunç duruyorsa, uygun fırçayla yüzde aksine o kadar mükemmel duran allık. bu allığı sürerken uygulayacağınız fırça bence rt stippling ya da sigma f50 tarzı bir fırça olmalı, benim gibi açık tenliyseniz bir ya da iki dokunuş yeterli olacaktır. ben burun üstüm dahil normalde allık uyguladığım yerlerin biraz daha üstüne ve dağıtarak uyguluyorum. kalıcılığı 10 üzerinden 10. gelirsek yüzde duruşuna asla allık sürmüş gibi durmuyorsunuz güneşte yüzünüz kızarmış gibi ya da uzun süre koşmuşsunuz gibi duruyor. gencecik ve inanılmaz canlı görünüyorsunuz. nars'a ait elimde en sevdiğim allığım madly olsa da bu da ikinci sırayı kesinlikle hak ediyor.

(link: https://www.youtube.com/watch?v=YMN0PS2p6ZE şu) videoda wayne goss kendi markasına ait fan fırçasıyla uyguluyor nars exhibit-a yı belki bir fikir verir size, ayrıca kendisi en sevdiği allıklarını anlattığı (link: https://www.youtube.com/watch?v=qaG_kVfLrBE bu) videosunda da bahsediyor.

21 ocak 2017 14:00 21 ocak 2017 14:13

9. birkaç farklı başlıkta süslülerin önerdiğini görüp sipariş ettiğim, sarı alt tona gideceğini düşündüğüm allık. makyajtrendi.com'dan aldım. kontürsüz bronzersız bomboş yüze ve göze mac chili ile çok iyi gideceğini düşünüyorum. ve fakat daha önce bu kadar iddialı renkli ve yoğun pigmentli allık kullanmadığım için kullanan süslülerden fırça önerisi beklediğim allıktır da aynı zamanda.

p.s. rt duo fiber allık fırçası ile güzel uygulanıyor.

11 eylül 2017 18:19 2 aralık 2017 22:45

10. Surdugunuz an bebitalastiran harika allik. Beyazsaniz fircanizla bir kez paf yapip (paf yapmak?) iki yanaginiza degdirip dagitmaniz yeterli. Ben cok kaciracagimi bildigim icin alligi surdukten sonra transparan pudra geciyorum rengini hafifletmek icin. Turuncu tonunu ancak yogun kullanimda veriyor ki teatral bir isiniz yoksa onermem, eger minnacik kullanirsaniz kirmizi-pembe elma sekeri yanaklariniz oluyor. Cok dogal bir renk verdiği icin de yuzunuzdeki "makyaj var" goruntusunu aninda hafifletiyor.

Nars velvet matte skin tint ile birlikte bu urunu de suslu sozlukteki basliklarda gorup almistim ve beklentimin kat be kat ustunde ciktilar. Vallahi ölene kadar bu sitedeyim shhdjjdk

P.s. françois nars beni bul, paralari ezelim

28 eylül 2017 16:13 28 eylül 2017 16:14