yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  aqua, glycerin, ceteary alcohol, ethylhexyglycerin, palmitic acid, stearic acid, sodium cetearyl sulfate, sodium sulfate, tocopherol, phenoxyethanol

  4.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (19)
  • oylar (14)
  • medya (1)

  1. neutrogena'nın vazelin kıvamındaki el kremidir.

  parfümlü ve parfümsüz olmak üzere iki çeşidi vardır.

  parfümlüsünü kullanıyorum fakat asla rahatsız edici değil, çok hafif bir kokusu var.

  özellikle akşamdan sürüp yatınca sabah pamuk gibi ellerle uyanıyorsunuz. (gizlinot: hızlı emilen olmadığı için emilim biraz yavaş elbette )

  22 ocak 2017 23:14

  2. Geçen seneden beri kullandığım nemlendirmesine ve tırnak etlerimi yumuşacık yapmasına bayıldığım el kremi. Özellikle indirimde migrostan stok yapıyorum. Çok seviyorum hem de çok:)

  19 şubat 2017 16:38

  3. Benim için le petit marseiliais onarıcı el bakım kreminin üstüne geçmiştir. Bir kere emilimi daha hızlı. Vazelin formunda ve iplik gibi geliyor sıktığınızda. Ben gayet bol sürüyorum, ilk birkaç dk yapış yapış hissediyorum. Pamuk gibi yapıyor ve asla yağlı bir his bırakmıyor. Elinizi yıkadığınızda hemen gitmiyor da. Birkaç gün etkisi hissediliyor fakat ben her gün sürüyorum tabii ki de. Ben öneririm. Bir daha almayı düşünürüm fakat yedeğimde yine neutrogenanın spf 25 içeren el kremi var. Onu da denemek istiyorum. Bakalım.

  4 kasım 2017 12:16


  4. Dün, migros indirimi aracılığla sahip oldum. Kuru ve atopik cildime iyi gelmiştir. Alerjim olduğu için parfümsüz tercih ettim.

  2-3 dakika sonra emiliyor.

  birkaç gün etkisi kalıyor.

  300 kere kullanım diyor ama ben çok kullanıyorum bu tercih meselesi.

  Yapısı biraz garip sıktığında çok az iplik gibi geliyor gerçekten.

  5 tl gibi bir fiyat düşünüldüğünde, tadından yenmiyor. Kuru bir cildiniz varsa alın aldırın. Migros kalpler ben.

  4 mart 2018 16:34

  5. Gratis indiriminde 10₺, migros indiriminde 5₺'ye düşen krem. Yapısı konsantre denmesinden de anlaşılabileceği gibi yoğun ve yağlı. Buyüzden gün içinde sürersem elimin iç tarafına gelmesinden rahatsız oluyorum bıraktığı histen dolayı. Geceleri sürmek için ideal. Etkisi gerçekten birkaç gün sürüyor yani nemlendirmesi çok çok iyi. Parfümlü versiyonunun kokusu da çok hafif. İlk sürülürken beyazlaşıyor ve sonra hemen emiliyor. Fiyatına göre gayet iyi tavsiye ederim.

  14 mayıs 2018 15:06

  6. oldukça yağlı ve kalın yapılı bir el kremi. kuruyan ciltleri çok iyi onarıyor, nemlendiriyor. özellikle kışın soğuklarda yıpranan eller için tam bir kurtarıcı. bende parfümlüsü var. bence kokusu çok güzel ama koku hassasiyeti olan kişileri rahatsız edebilir. onların parfümsüzünü alması daha uygun. yoğun yapılı bir krem olduğu için ufacık bir miktar bile tüm ele yetiyor ve krem uzun bir süre boyunca kolay kolay bitmiyor.

  3 eylül 2018 09:53

  7. sevgilime aldığım ürün.

  kendisi resmen bi kurtarıcı , soğukta çalışıyor kendisi ve elleri hep yara bere çatlak olurdu.Hiç bi krem fayda etmedi , bende eczaneye gittim ve kendisinden 1 adet edindim.

  Sevgilim inanılmaz memnun kaldı , elleri pamuk gibi oluyor ve yağlı yapış yapış hissi uyandırmıyor öneririm süslüler

  22 ocak 2019 14:35


  5

  8. Azıcık bir miktarı bile yetiyor ve nemlendirmesi çok güzel. Parfümsüz seçeneği olması da ekstra güzel bir şey dikkat edenler için.

  6 şubat 2019 02:00

  9. Sürekli kuruyan ellerime deva olan aşk yaşadığım onsuz yapamam dediğim krem. Oldukça yoğun bir yapıya sahip olmasına rağmen vıcık vıcık his bırakmıyor. Ben parfümlü olanı kullanıyorum, açıkçası kullandığım kremlerin güzel kokması tercihimdir kokuya önem veriyorum ayrıca kokusu rahatsız edici değil. Sürdüğüm anda ellerimi yumuşacık pamuk gibi yapıyor düşünmeden alınacaklar listenize ekleyebilirsiniz

  27 aralık 2019 10:53

  5

  10. Parfümlü ve parfümsüz şeklinde iki çeşidi bulunan, ilk sürdüğünüzde(gizlinot: Konsantre formüllü olmasından kaynaklı) ellerde beyaz bir tabaka bırakan ama birkaç dakikaya emilen el kremi.

  Belki 10 yıldır belki daha fazla süredir kullandığım, bittikçe aldığım el kremidir bu. Son zamanlarda piyasadaki çeşitlilikten ötürü merak edip yeni ürünler denemek istediğimden uzak kalmıştım kendisinden, fakat yaptığım en gereksiz hareketlerden biriymiş. Kışın kuruluktan çatlayan, kanayan ellerime, ucuzundan pahalısına, drugstore markalarından kore ürünlerine kadar denediğim hiçbir ürün bunun kadar iyi gelmedi. Üzerinde yazdığı gibi küçücük bir miktarı yeterli geliyor. Sürdükten sonra elleri ne kadar ovuşturursanız o kadar beyazlamasına neden olursunuz, ki bu bence olumsuz bir özellik değil, kısa bir süre bekleyince geçiyor o beyazlık zaten. Sonrasında yumuşacık pürüzsüz eller bırakıyor.

  Eskiden dudaklarımdaki kuruluk ataklarına da bu kremi sürüyordum, ona da iyi geliyordu. Üstteki girdilerde bunu yapan başkaları da olduğunu gördüm. Şimdi dudaklar için başka çözümler buldum ama yıllar önce o ataklar için bile yoldaşım olmuştu bu krem.

  El kremi konusunda bir daha maceraya gireceğimi sanmıyorum. Yukardaki süslülerin birinin yazdığı gibi: "Bildiğinden şaşmayacakmışsın."

  15 şubat 2020 00:56