3.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (110)
  • oylar (8)
  • medya (2)

110. Orta kapatıcılıkta (belki biraz daha az) günlük kullanıma uygun, aydınlatmasını sevdiğim bir concealerdır.

23 haziran 02:29

109. Gözaltıma sürdüğümde en başta oldukça kapatıcı duran ama zamanla gözaltlarımı gri gösteren kapatıcıdır.

19 haziran 00:29

108. Mineral olanını aldım. Kapatılıcığı çok iyi. Buğday tenli olarak 2 numarasını almıştım. Göz altlarımı açık renk (aydınlık) gösterdi. Yoğun yapılı bir concealer. Morluk -çöküklük için ideal bir kapatıcı. Ki nokta kadar alsanız fazlasıyla göz altını kapatmaya yetiyor. Ben indirim dönemi gaza gelip bir tane daha aldım. Bir öncekini bitiremedim. Yağlı tabaka bir süre sonra üste çıkmış. :( Ama tavsiye ediyorum süslüler. Özellikle mineral olanı çok iyi.

18 haziran 21:23


107. maalesef göz altlarımda beyaz noktalar oluşturan kapatıcı.

18 haziran 15:46

106. Note markasına çok güvendiğimden olsa gerek internetten hiçbir araştırma yapmadan sepete atmış bulundum ve hayal kırıklığı, en azından benim gibi concealerdan hafif bir yapı bekleyenler için.

14 haziran 21:49

105. ürünü sıktıgınızda cok fazla ürün geliyor bereketsiz.her seferinde fazlasını peçeteye siliyorum.note concealer renkleri çok açık pembe alt tonlu.çizgilere malesef doluyor ama göz altlarını aydınlık göstermesini sevdim.

30 mayıs 07:34

104. Kapatıcılığı güzel ama cidden renk skalası sorun olan kapatıcı. Ben açık tenli olduğum için en açık rengini aldım direk ama alt tonu uymadı :( Sarı alt tonlu, açık tenli olan varsa en açık renkten uzak dursun. Bir de sabitlenmezse çok kötü duruyor.

16 mayıs 22:24


103. Kalın yapılı,kapatıcılığı yüksek bir concealer.Dikkatli uygulamak gerekiyor.Yoksa kalıp gibi durabiliyor.Gün içindeki kalıcılığı da başarılı.İndirim dönemlerinde şans verilebilir.

25 nisan 14:33

102. uygun fiyatlı kapatıcılar arasında kesinlikle en iyilerden. ancak elimdekinin bitmesine çok az kaldı ve ben tekrar almayacağım. neden? ambalajından nefret ediyorum. ucundaki demir şey!! düştü ve kalan kısım sürekli akıttı. ayrıca bastıra bastıra gelmediği için ortadan kestim içinde bir ton ürün vardı. aylardır kulak çöpüyle kullanıyorum. tahminen son 1 haftası kaldı. ambalajı değişse tekrar alabileceğim aydınlık veren güzel bir ürün. ben umursamam derseniz tavsiye ediyorum.

12 nisan 18:31

101. bb olmasına rağmen oldukça kalın yapılı bir kapatıcı. note'un bb kreminde renkler ne kadar koyuysa bu concealerın renkleri de açık. note renk skalası konusunda gerçekten başarısız. ürüne gelirsek, kapatıcılığı yeterli ama eğer göz altlarınız fazla morsa correctorsız güzel bi görüntü vermiyor. ve ürün zaten yoğun ve kalın yapılı olduğu için başlığıyla sürünce soğuk etkisiyle daha da katı bi hal alıyor, yedirmesi zor oluyor. bu yüzden ben başlığını çıkararak ve elimde ısıtarak kullandım.

12 nisan 10:43