3.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (119)
  • oylar ()
  • medya (1)

119. Ben bu ürünü yaklaşık 2 sene önce aldım. Kullandığım tek kapatıcı olmasına rağmen bitmedi.

Ambalajı çok kötü. Kapağını ne zaman açsam ya taşmış oluyor ya da o an taşıyor. Ve çok fazla taşıyor diye içine geri de koyamıyorum. Biraz azalınca küçük seyahat boy bi kaba koydum. Orda yapısı ayrıştı. Yani üste doğru yağ çıktı. Ama ambalajın içinde de böyle oluyordu. Çalkalayıp kullanıyordum.

Yapısı bence yoğun. Yoğun derken küçücük bi miktarı yetiyor. Hatta bu yüzden 2 senedir bitmedi büyük ihtimalle.

Aslında güzel bi ürün ama ambalajından dolayı çok uğraştırıcı. Bi daha alır mıyım bilmiyorum.

26 ağustos 20:02

5

118. Bb kapatici olmasına rağmen yoğun bur şekild e uygulandığı bölgeyi örtüyor. Sabitleme hastasi biri olduğum için mutlaka uygulamadan sonra sabitliyorum. Böylelikle ne çizgilerime doluyor ne de bir süre sonra yerinden oynuyor. Aydınlık göz altlarını sevdiğim için 01 rengini kullanıyorum.

26 ağustos 00:00

117. Göz altlarını iyi bir şekilde nemlendirdiğinizde çizgilere dolmayan, aydınlık görüntü veren hızlı sabitlenen ince yapılı concealer. Ben severek kullanıyorum 01 numarasını.

25 ağustos 23:41


116. gözaltı morluklarından muzdarip kapatıcı arayışındakiyle övüldüğünü görünce almıştım. yapısının yoğunluğunu görünce sanırım aradığım kapatıcıyı buldum diye sevinmiştim ancak istediğim verimi alamadım. benim gibi ciddi morluk sorunları yaşayanların memnun kalacağı bir ürün değil. bu yüzden arayışım devam ediyor.

15 ağustos 15:39

115. Hiç çizgilenme yapmadı bende. 03 numarasını aldım evet biraz beyaz duruyor, ama yaz olduğu için çok sıkıntı etmedim. Memnun kaldım kapatıcılığından. Mutlaka altına nemlendirici sürülmeli. Bereketli bir ürün bence.

10 ağustos 12:44

114. Kapatıcılıgı yüksek, sabitlenmesi ve kalıcıgıda 7-8 saat arasında beni idare ediyor, metal bi ucu var gözaltlarını ferahlatıyor. 01 olanını alıp aydınlatıcı niyetinede sürülebilir.

7 ağustos 18:58

113. Ne aşırı kuru bir cilt ne de aşırı yağlı bir cilt için ideal onun haricinde fiyat performans açısından güzel 01 numarası var 4 aydır kullanıyorum daha bitmedi.Alınabilir...

18 temmuz 16:02 11 ağustos 11:44


112. Orta kapatıcılıkta (belki biraz daha az) günlük kullanıma uygun, aydınlatmasını sevdiğim bir concealerdır.

23 haziran 02:29

111. Gözaltıma sürdüğümde en başta oldukça kapatıcı duran ama zamanla gözaltlarımı gri gösteren kapatıcıdır.

19 haziran 00:29

110. Mineral olanını aldım. Kapatılıcığı çok iyi. Buğday tenli olarak 2 numarasını almıştım. Göz altlarımı açık renk (aydınlık) gösterdi. Yoğun yapılı bir concealer. Morluk -çöküklük için ideal bir kapatıcı. Ki nokta kadar alsanız fazlasıyla göz altını kapatmaya yetiyor. Ben indirim dönemi gaza gelip bir tane daha aldım. Bir öncekini bitiremedim. Yağlı tabaka bir süre sonra üste çıkmış. :( Ama tavsiye ediyorum süslüler. Özellikle mineral olanı çok iyi.

18 haziran 21:23