girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (88)
  • medya (4)

88. @zezeecz süslünün girdisini görüp aldığım ve aşk yaşadığım nude oje: flormar 397 Rose coral rengi. Ben böyle temiz, fresh, prenses hissettiren nude oje görmedim. İndirimde görürsem net stoklayacağım. Pembeye yakın nude seviyorsanız tavsiye ederim.

24 haziran 16:48

87. Benim için en en güzeli flormar 397 rose coral dir. İki yıldır elimde hiç kurumadı bozulmadı. Sürünce çizgi çizgi yapmıyor. Tırnağım kesinlikle ojeli değil bakımlı duruyor. tabi bu cilt tonuyla ilgili de bir durum. Ben nude oje ve rujda bej ve kahveye yakın tonları değil de pembeye yakın tonları seviyorum. Bu oje tam bu duruma uyuyor. Eli beyaz göstermesi de cabası. 

17 haziran 16:24

86. golden rose olmasagerek, hamurumsu, dalga dalga olan ve hemen soyulan bir oje.. malesef paralarim cope gitti sayesinde..

15 haziran 10:54


85. El tırnaklarıma sürdüğümde parmaklarımı daha uzun göstererek beni prenses hissettiren; ayak tırnaklarında ise mantar kapmışım görüntüsü yarattığını düşündüğüm oje türü. 

15 haziran 01:43

84. Uzuun Uzuun arayışlar sonunda kendime yakışan nude ojeyi buldum Rimmel london caramel cupcake.

Bu oje tek katta örtücülük sağlıyor benim sarı alt tonlu buğday tenimde çok doğal durdu, elleri de çok temiz gösteriyor. Ek olarak 60 seconds serisinden olduğu için tam bir sür çık ojesi.

Eksi olarak sayabileceğim tek yönü fırçasının geniş olması. Bu benim için bir sıkıntı yaratmıyor ama tırnak yüzeyi küçük olanlar için zorlayıcı olabilir.

14 haziran 14:28

83. Daha önce yazdım mı emin değilim ama Golden Rose matte serisinden 33 numara açık tenliler için harika bir nude, üstelik çok örtücü. Kalıcılığı bence çok iyi çünkü mat oje olduğu için hafif uçtan çıkma yapsa bile üstünden geçince kat kat durmuyor

14 haziran 09:30

82. Birçok nude oje denemiş ama hiçbirini kendine yakıştıramamış biri olarak bugün mükemmel nudeu bulmanın mutluluğuyla bu ojeyi sizinle paylaşmak istiyorum.(gizlinot: Swh) (gbkz: Pastel nude oje suet). Esasında nude demek için biraz koyu bir renk. Ama benim gibi sarı alttonlu ve oldukça esmerseniz, çoğu nude size açık kalıyor ve benim gibi kendinize bir türlü yakıştıramıyorsanız bir bakmanızı öneririm.

14 haziran 04:04


81. Hani ten rengi göz kalemleri popüler olmadan önce sadece beyaz kalem kullanılırdı ya, o zamanlar bana herkese geldiği gibi güzel gelirdi fakat şu an ten rengi kalemin yanında beyaz çok çiğ bence. Aynısı sanırım bunda da oldu. Nude ojeler hayatıma girdiğinden beri klasik french manikürü gözüme fazla yapay, çiğ geliyor.

Nude ojelerin, french ojelere göre daha hoş gözüktüğünü düşünüyorum.

Önerim Pastel nude serisinden rose ve beige hayatımda tırnakları bu kadar naif ve güzel gösteren oje görmedim. Tavsiyemdir.

11 mart 02:11 24 mart 15:25

80. tırnaklara doğal, temiz ve sade bir görüntü kattığından kendinize uygun rengi bulduktan sonra en güzel oje olduğunu düşünüyorum. elleri bakımlı gösteriyor. pastel’in nude serisini renk skalası genişliği bakımından ve kolay sürülmesi açısından tavsiye etsem de ikinci gün uçlardan soyulmaya başlaması çok kötü görünmesine neden oluyor.

11 mart 01:53

79. Gerçekten ten rengi olanlar sarı alttonlu, kenarları kızarık tırnaklarıma asla yakışmayan,ancak çok özendiğim ojedir.Sürebildiğim en nude renk pastel suet :(

10 mart 13:42