girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (96)
  • medya (4)

96. sürdüğüm tek oje tonu. kışın sürdüğüm bordo dışında başka tonlar kullanmıyorum. gri ve pembe alttonlu nude renkler favorim, ayrıca bej renkleri de çok seviyorum. gri alttonlu olarak rimmel-rain rain go away, pembe alttonlu olarak rimmel-soul session ve bej olarak da wet'n wild - yo soy! favorilerim. hepsini öneririm.

bugün 13:36

95. ellerimde daha canlı renkleri kullanmayı sevdiğimden, el tırnaklarım için 2. planda kalıyor. ama bu ojeleri ayak tırnaklarına çok yakıştırıyorum özellikle tırnaklar kesildikten sonra sürüldüyse. ayakları bakımlı ve temiz gösterdiğini düşünüyorum.

şu anda pastel'in grege rengini kullanıyorum, geçtiğimiz yaz almıştım. sürdükten sonra o kadar denize girdim çıktım yine de 1 haftaya yakın kaldı tırnaklarımda. bu yüzden serideki başka renkleri de kullanabilirim.

bugün 13:01

94. kısa tırnağa tek kat sürüldüğündeki temiz görünümü seviyorum, uzun tırnaklara opak duracak şekide uygulandığındaki görünümü de şık buluyorum. favorilerim (link: https://goo.gl/images/CfGbUa golden rose 119 oje ) ve (link: https://goo.gl/images/YVkUuk pastel nude princess)

dün 23:02 dün 23:10


93. Uzun tırnağa da, kısa tırnağa da çok yakışıyor. Klasik renklerde kıyafetlere çok yakıştırıyorum özellikle.

Gabrini'nin nude ojelerini çok beğendim. Nude'a dair iki çeşidi var, biri normal nude oje ve diğeri de mat nude oje. Renk skalası da bayağı geniş.

Cecile de nude tonlarda başarılı diye düşünüyorum, Gabrini'ye göre daha ince yapısı var ojelerinin.

dün 22:10

92. H&M - sepia en sevdiğim nude oje olsa gerek. Hem hızlı kuruyor, hem 2 katta opak oluyor hem de kalıcı.

dün 16:41

91. Tırnakları çok klas,bakımlı gösteren oje rengi.bendeki flormar full color rose pumps.hafif pembeliğe kaçan sıcak bir nude olduğundan bende my nails but better gibi oldu ve çok beğendim.

13 kasım 20:42 13 kasım 21:19

90. @zezeecz süslünün girdisini görüp aldığım ve aşk yaşadığım nude oje: flormar 397 Rose coral rengi. Ben böyle temiz, fresh, prenses hissettiren nude oje görmedim. İndirimde görürsem net stoklayacağım. Pembeye yakın nude seviyorsanız tavsiye ederim.

24 haziran 16:48


89. Benim için en en güzeli flormar 397 rose coral dir. İki yıldır elimde hiç kurumadı bozulmadı. Sürünce çizgi çizgi yapmıyor. Tırnağım kesinlikle ojeli değil bakımlı duruyor. tabi bu cilt tonuyla ilgili de bir durum. Ben nude oje ve rujda bej ve kahveye yakın tonları değil de pembeye yakın tonları seviyorum. Bu oje tam bu duruma uyuyor. Eli beyaz göstermesi de cabası. 

17 haziran 16:24

88. golden rose olmasagerek, hamurumsu, dalga dalga olan ve hemen soyulan bir oje.. malesef paralarim cope gitti sayesinde..

15 haziran 10:54

87. El tırnaklarıma sürdüğümde parmaklarımı daha uzun göstererek beni prenses hissettiren; ayak tırnaklarında ise mantar kapmışım görüntüsü yarattığını düşündüğüm oje türü. 

15 haziran 01:43