yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  5.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • oylar (6)
  • medya (4)
  5

  1. NYX'in %40 indiriminden mat serisindeki Summer Breeze rengini 30 tlye satın aldım. Çok ama çok doğal, tatlı mı tatlı bir şeftali rengi. Aşırı pigmentli değil, istediğiniz gibi arttırabiliyorsunuz rengini. Kalıcılığı gayet iyi. Elimdeki diğer bir allık olan The Balm Hot Mama ile kıyaslamam gerekirse; hot mama 6 saatin sonunda eve döndüğümde yüzümden uçmuş oluyorken bu ürün 6 saat sonunda eve geldiğimde hala yüzümdeydi. Çok fazla renk seçeneği var. Paketlemesi çok hoşuma gitmedi ama bir wet n wild kadar kötü değil. Sağlam bir kapağı var. Sadece şeffaf plastik paketleri sevmiyorum ben. Üzeri çiziliyor, parmak izi kalıyor ve çirkin görünüyor. Onun dışında Nyx'den ilk alışverişimdi çok memnun kaldım. Ürünü güzelce sarıp sarmalamış, patpatlamış halde çok özenli gönderdiler. Ürün 5 gram. Arkasında 6 aylık bir ömrü olduğu yazıyor. Her gün kullansam bile 6 ayda bitirebilir miyim emin değilim ama bakalım. 6 ay kısa gibi geldi bana elimdeki diğer allıklara bakacak olursam Balm'ın 12 ay, rimmel london'ın 30 ay ömrü var ve gramajları 3-4.5 arası ikisinin de.

  Kısacası memnun kaldığım bir ürün oldu. Elimdeki allıkları bitirdikten sonra ışıltılı serideki Summer Breeze rengini de denemek istiyorum.

  21 ekim 2019 23:21

  5

  2. bendeki ışıltılı / eclat serisinin 'summer breeze' rengi ve gerçekten çok beğendiğim bir allık oldu. 

  her zaman mat allıklar kullandığım için cildime simsiz ve sağlıklı ışıltı verebilecek bir allık arıyordum. dediğim tanıma birebir uyuyor diyebilirim.

  gerçekten çok yumuşak, pigmenti orta-üst seviyede ama dağıtılması gerçekten kolay, o yüzden fırçaya yanlışlıkla alınsa bile düzeltilebiliyor. 

  ufak bir eksi olarak paketini söyleyebilirim, biraz zor açılıyor. 

  rengi ise dünyanın en tatlı şeftali tonlarından. biterse tekrar alırım, hatta bitmeden başka renklerine de bakarım mutlaka. 

  11 şubat 2020 14:19

  3. nyx'in sitesinden ışıltılı serisinin day dream rengi var benim elimde. ürün 5 g. online’daki fotoğraflarında day dream allığın rengi çok neon ve olduğundan biraz daha koyu gözüküyor. bence bu renk nar orgasm’a muadil gösterilebilir, aynı renkte fakat bitişi biraz daha ışıltılı duruyor. almadan önce internetten araştırmak istemiştim fakat bu renkle ilgili pek bir şey bulamamıştım. bence daha çok ilgi görmesi gereken bir renk day dream.

  paketlemesine gelince, ben online nyx’in sitesinden almıştım ve tamamen dağılmış gelmişti, ürünü alkolle tekrar basmak zorunda kaldım. paketi çok kolay kırılabilecek gibi duruyor ve kapağı çok kolay açılıyor.

  20 mart 2020 16:19


  5

  4. Bende totally chill isimli olanı var, koyu gül kurusu gibi rengi. Buğday tenliyim ve yanağıma doğal bir pembe-kızıl renk veriyor. Kalıcılığı iyi, tonu ve yapısı da hayet güzel. Doğal durması en sevdiğim özelliklerinden biri. Mutlaka deneyerek alın çünkü paketinde koyu görünse de sürünce daha açık ve güzeldi, tene göre duruşu değişiklik gösterebilir bu sebeple.

  4 mayıs 2020 13:43

  5

  5. tanım: nyx markasının tekli satılan hem mat hem ışıltılı 12 farklı renk seçeneği bulunan, yüksek pigmentasyon vaad eden allık serisi. 

  bende so taupe ve summer breeze olan renkleri mevcut. ilk olarak so taupe rengi mat ve allık gibi değil sanki tam bir kontür rengi bence. soğuk alt tonlu içerisinde turunculuk barındırmıyor, ben bu rengini kontür amaçlı kullanıyorum ve oldukca memnunum. ayrıca göz kapağıma far olarak bile denedim o amaçla kullanıldığında bile gayet güzel duruyor. summer breeze rengi ışıltılı tatlı bir şeftali rengi yanakları canlı gösteriyor, kalıcılığı da oldukca fazla. allık için gözlemledigim 2 olumsuz özelligi belirtmeden geçemeyeceğim elbette. birincisi pigmentasyon gercekten fazla yüksek (gizlinot:bu iyi bir yön olabileceği gibi bence allıklar için kötü de olabiliyor.) uygulama yapılırken, fırçaya oldukca az ürün alınması yeterli olacaktir aksi takdirde yanaklariniz fazlasiyla renk cümbüşüne dönmeye müsait. ikincisi de ambalajı fazla kullanışlı değil, zor açılıp kapanıyor ve kırılmaya müsait bence. yine de bence f/p olarak başarılı genel olarak sevdiğimi söyleyebilirim. 

  25 haziran 2020 00:58

  5

  6. Işıltılı versiyonundan "summer breeze" ve "totally chill" rengine sahip olduğum allık serisi.

  Öncelikle çok pigmentliler. Ben allığı abartarak sürmeyi çok sevdiğimden benim için bir problem olmadı fakat bunu sevmeyen süslülerimiz dikkatli kullansınlar. Ufak simleri yanakta bazen belli olabiliyor ama söylendiği gibi ışıltılı bir allık. Kalıcılığını da iyiydi. Üstteki süslünün dediği gibi ambalajından çok haz etmedim.

  Summer breeze rengi şeftali-mercan arasında, çok canlı harika bir renk. bahar ve yaz Mevsimleri için başka allık kullanmayı düşünemiyorum. Işıltılı olduğundan pan'de gözüktüğü kadar koyu durmuyor. Sarı alt tonlu Açık tenliler mutlaka bayılacaklardır.

  Totally chill'i alma sebebim de koyu denebilecek bir allığım olmamasıydı. Pan'de morumsu gözükmesine rağmen yanakta güzel bir kızıla dönüşüyor. Bunu da sevdim.

  7 kasım 2020 14:31