yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • oylar (5)
  • medya (5)
  2

  11. Light medium rengini aldım. Çizgi çektiğimde o çizgi fırçayla asla dağılmıyor. Nokta nokta sürüp süngerle yedirmeye çalışınca da leke leke durdu. Aldığıma pişmanım. 

  18 haziran 12:10

  10. Girdiğim mağazada bütün renklerini görünce sizin için yan yana elimde renklerini görmek istedim. Medyaya ekliyorum. 

  ilgili medya:
  2
  15 mart 15:58

  4

  9. Nyx'in kontür ve aydınlatıcı ürünlerini barındıran stick ürünü. Yenilenmiş ambajlı halini satın aldım, az önce dedim. Fair rengi beklediğim kadar soğuk tonlu durmadı, dağıtması çok kolay değil. Rt expert face brush ile zor dağıldı, çizgi halini gidermek çok zor. Fenty amber stick almak istiyordum, hem pahalı hem stokta yok bunu deneyeyim istedim. Renk olarak hiç alakaları yokmuş, birkaç kez daha deneyeceğim, kullanamazsam elden çıkarırım. 

  Aydınlatıcı kısmını çok altın yaldızlı buldum, onu hiç kullanmam muhtemelen. 

  ilgili medya:
  2
  1 mayıs 2023 21:37


  3

  8. burun kontürü için almış bulunduğum ürün. serinin en az kızıllığa sahip olduğunu düşündüğüm light rengini aldım, tahmin ettiğimden daha kızıl çıktığı halde hafif formu sayesinde açık buğday tenimde çok doğal durdu. normal kontür için iyi olduğunu söyleyemem; yanakta dağıtırken çizgi halde kalıyor, yayılmıyor ve çok çabuk siliniyor. düğme burnumun belirsiz hatlarını belirginleştirmek için kullanacağımdan üründen memnun kaldım diyebilirim.

  21 nisan 2021 19:51

  3

  7. light'ı var bende, çok rahat kullanılıyor ve dağılıyor.

  genelde burun kontürümde kullanıyorum çünkü yanağa tek başına yetmiyor, üzerinden bir de bronzer geçiyorum ama güzel ve kullanışlı

  24 nisan 2020 02:55

  6. Medium rengine sahibim. Gri tonlu kontür ürünlerinden sıkıldığım dönemde daha kızıllı turunculu bir kontir ürünü ararken almıştım. Çok az kullanabildim yaz aylarına daha uygun. Yapısı kremsi kolay dağılıyor fakat kalıcılığı düşük. 

  10 temmuz 2019 21:12

  5. elimdeki ilk ve tek krem kontür ürünüm. almadan önce bir çok marka araştırdım bunu da alabilirim belki diye düşünüyordum. sonra nyx mağazasında testerını deneme şansım oldu. deneyip beğenince "macera mı arıyosun kızım al gitsin" dedim. bendeki light rengi. tam bir kontür rengi böyle gri alt tonlu. ben buğday tenliyim. aslında bir kaç renk seçeneği daha vardı ama onların kontür renkleri bana kızıl geldi biraz o yüzden almadım daha koyusunu. ten rengime light rengi biraz açık kaldığı için kontür renginden verim alabilmek adına bir kaç kat üst üste geçiyorum ve dağıtıyorum. o zaman tam böyle hafif ve günlük oluyor. yalnız ürün hafif yapılı olduğu için süngerle dağıtınca yok oluyor onu da belirtmek isterim. ben o yüzden fırçayla dağıtıyorum. fiyatı da 30 liraydı diye hatırlıyorum.

  5 kasım 2016 16:01 24 mayıs 2017 18:45


  4. Öncelikle NYX wonderstick WS04 üniversal rengini kullanıp bitirdim suan 2. sine geçtim.

  Benim MAC´teki numaram NC 25 ile 30 arası, 25 biraz açık kalıyor, 30 da biraz koyu.

  Cilt alt tonuma bakınca da zaman zaman mavi, zaman zaman yeşil damar görüyorum bu sebeple kesin sıcak ya da soğuk alttonluyum diyemem ama hiç yeşil ve mavi bir arada olmadı, yani nötr değilim.

  Bunu yazdım çünkü bazen bende kahve duran başkasında turuncu duruyor..

  Pigmentasyonu çok iyi.

  Ürün baya kremsi, özellikle kontür tarafını dağıtması kolay. Aydınlatıcı biraz daha zor dağılıyor ama dağılıyor yani

  Aydınlatıcı kısmı (altın sarısı) çok doğal durmadığından pek kullanmadım ama kontür tarafı bitti dediğim gibi..

  Turunculuk içermiyor 04 rengi, kahve bildiğiniz.

  Kalem şeklinde ince olması da kullanışlı, özellikle burun kontürü için tam istenilen yerlere uygulama yapabilirsiniz. Elmacık kemiklerinin altına da tam oturuyor.

  5 kasım 2016 15:01

  3. Günlük makyajda hafif kontürlü durayım, çok da abartı durmasın diyenlerin alması gereken nyx ürünü. En açık rengine sahibim ve ürünün tek kötü özelliği kontür ürünlerinde aranan o gölge hissi veren griliği az barındırması, onun dışında üstüne hafif bronzerla gündüz kullanılabilir bir kontür ürünü.

  1 ekim 2016 00:32

  2. Nyx'in bir tarafı kontür renginden, bir tarafı aydınlatıcıdan oluşan stick kontür ürünü. Yurtdışı fiyatı 12€ olmasına rağmen Türkiye'de boyner'de indirimsiz 30 TLye satılıyor. Kârı bırakın, Türk lirası karşılığından Bile düşük fiyat yani. Nyx bu fiyat politikasında kalıcı gibi. Umarım öyle de olur. Ürünü satın alalı çok uzun süre olmadı. Ama eğer burada yorum okusaydım almazdım herhalde.

  Öncelikle ben belirgin kontür seviyorum o yüzden Light rengi yerine universal olanı tercih ettim. Ürün çok kremsi, burda sıkıntı yok fakat o çizgi görüntüyü dağıtmak istediğinizde çok sert bir fırça kullanmasanız bile ürün resmen yok oluyor. Tekrar sürüp dağıtma girişiminde bile bulundum sonra pes ettim. Sıkıntıyı anlayamadım. Aydınlatıcı tarafı için diyecek çok bir şey yok, kremsi bir aydınlatıcı, güzel denebilir.

  Ekleme: ürün elimde ziyan olmasın diye bir şekilde kullanmaya çalıştım ve şu şekilde silinmeden kullanabildim ancak: ten ürünü sürdükten sonra çok belirgin bir şekilde iki Üç defa üst üste elmacık kemiğimin altına çizgi çekiyorum, nemli süngerle tampon hareketlerle dağıtıyorum fakat bu işlemi iki kez yapıyorum sadece bu şekilde görünüyor ürün.

  19 haziran 2016 19:50 18 ağustos 2016 02:02