yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (33)
  • medya (0)

  1. Sorumluluk sahibi, sahiplenici, ketum, çok çalışkan ,lider ilkeleri ve prensiplerine sımsıkı bağlı, ya siyah ya beyaz diyen ve griyi kabul etmeyen, tek bir hata yapılmasıyla ilişkisini koparabilen, ailesine aşırı değer veren, kimi zaman inatçı ve huysuz ama kabuklarının ardında lokum gibi kişiler

  Not: 8 yıllık ilişkiyle tecrübe edilmiştir.

  26 haziran 2015 08:22

  2. sinir hastası eden erkeklerin dahil olduğu burçtur. (yazar: olveyshepi) nin bu konuyla ilgili kitabını okumak isterim:) ömrümü yiyen bir oğlak burcundan hoşlanıyorum. ben balık burcuyum. iyi davranıyorum olmuyor, üstüne düşmüyorum olmuyor, öve öve bitiremiyorum olmuyor. ben olduramadım bir türlü. tamam çalışkan, espirili, kültürlü, ailesine düşkün, sorumluluk sahibi filan birisi ama kendi kafasının dikine giden birisi aynı zamanda. süründürüyor resmen. işi kesinlikle her şeyden önemli. kendini işine verdiyse zaten görüşmeyi kesiyor filan.enteresan bir burç. ama pek sevimli ya!

  28 aralık 2015 20:17 28 aralık 2015 23:02

  3. bunların tereddütü ömür çürütür. balkon kapısının önünde "aç aç aç" diye miyavlayıp, kapı açılınca da "çıksam mıı çıkmasam mııı" diye bir saat düşünen, patiyi atıp atıp geri çeken kediye benzerler.

  biliyorsunuz bu kedi sonunda açık kapıya arkasını dönüp gider. 2 dk sonra yine gelip ağlamaya başlar.

  3 şubat 2016 17:50

  4. (yazar: clueless) ve (yazar: biancadupree )çok güzel özetlemişler bu burcun erkeğini. iki tanesini tanımak gibi bir hata yaptım. sadık olmamalarının yanı sıra vefayı da bir semt adı olarak gören erkeklerin burcu. allah kimseyi bir oğlak burcu erkeğiyle sınamasın. amin.

  7 nisan 2016 00:53

  5. Aldatmanın burcu yok bence. Aldatan ne burçtan olursa olsun aldatır. Bu kültürle ahlakla alakalı bir şey. Ben sadece oğlakların en mükemmeli aradığını bir şey yapacaksa hep en iyisini yapmak istediklerine tanık ettim.

  7 nisan 2016 14:13

  6. Eşim

  Bir oğlak kadını olarak söylüyorum iyidir bu erkekler.

  Kendinize aşık edebilirseniz bu burcun erkegini -ki bence birçok burcun erkegini göre daha kolay- herseyiyle kendini size adar

  14 haziran 2016 23:18

  7. Ukte : (yazar: okuryazar)

  Her Burcun erkeği var da cağnım oğlak neden yok tütü. Bir çok oğlak erkeği tanıdım birisi de erkek arkadaşım. Genel olarak klanlarında sözü dinlenen erkek olmak hoşlarına gider, bilgisine danışılmasını isterler ve o an geldiğinde hazırlıklı olmak için balon balıklarının ter bezlerine (gizlinot: Olmasa bile) kadar her şeyi kafalarında tutarlar. Kendilerine özgüvenleri yüksektir ya da özgüven onlar için çok önemlidir. Karaktere bağlı değişir, inat olma eğilimi gösterirler. Hatayı size çaktırmadan kabul ederler. Anlayışlı, sakin, sağduyulu iyi birer dost olurlar. Boğa kadını için uyumlu bir sevgili olurlar.

  3 eylül 2016 14:32

  8. ayakları yere basan erkekler. pek öyle, aşk, tutku, şehvet insanı değildirler. ha yatakta nasıldırlar pek bilemem ama dışardan soğuk ve mesafeli hatta zaman zaman sıkıcı duran erkeklerdir. sohbetleri iyidir. maddiyata çok önem verirler. cimriye kaçan bir tutumluluk gösterirler yeri geldiğinde. sakin erkeklerdir, karşısındakine güven verirler. çok sinirlendikerini görmedim bu erkeklerin ama gerçekten öfkelenirlerse çok kırıcı olabilirler.

  3 eylül 2016 14:46

  9. Az çok tanıdığım kadarıyla iyidir bu erkekler. Ben severim. Bir terazi burcu olarak da iyi anlaşırım ya bir Ateş grubu erkeği gibi tutkulu olmuyor tabi ama tam düzenli hayat erkeği gibi geliyor bana.

  En sevdiğim özelliği işkoliklikleri. Çalışmadan duramıyorlar. Çok Çalışankanlar tanıdığım hepsi kendi ayaklarının üstünde durabiliyordu. Ben bir erkekte bundan çok etkileniyorum.

  Mantık insanı oluyorlar bir de mantıksız hareket etmiyorlar. Bir tane sevgilim oldu sadece ondan da hiç mantıksız bir şey duymadım en ufak bir kıskançlık bir yanlış anlama falan hiçbir şey. Bir yaştan sonra o kadar iyi geliyor ki o sakinliği konuşarak her sorunu halledebilmesi.

  Gelelim kötü özelliğine baskın olmak istiyor. Her şeyi tam olsun hiçbir şey eksik olmasın kendinde hiçbir kusur olmasın ve karşı taraftan üstün olayım istiyor. Bizim ayrılık sebebimiz de buydu benim ondan önce mezun olup çalışmaya başlayacak olmam ve hayatımız boyunca mevki olarak ondan üstün olacak olmam. Benim çalışıp onun okuyacağı O aradaki bir yıla bile tahammül edemeyeceğini söylüyordu. Bu konuda takıntılılar. İş konusunda da mesela mükemmel olsun istiyor her şey aynı şekilde en basitinden evlilik konusunda bile işim mükemmel olsun evim mükemmel olsun arabam olsun kenarda param oldun anca o Zaman evlenebilirim kafasında oluyorlar. Ki ben yükselen yay burç terazi kafama estiği an on kişiyle evlenmek isteyen bir insan olarak bu konuda çok farklıyım. İlişlimiz çok ilerlese ileriki süreçte çok yıpratırdık birbirimizi bu konuda.

  Ama yine de iyidirler ya bir şans verin.

  Ya bir de aldatma konusunda öyle bir eğilim yok diyemem iki yakın tanıdığım biri eşi biri üç yıllık sevgilisi tarafından ağır aldatıldı ikisi de oğlak burcuydu. Tabii aldatmanın yine de Burcu olmaz ama aldatan oğlak da çok duydum.

  3 eylül 2016 21:41

  10. işkolikler, çalışkanlar, tutumlular. bu sebeple zengin olma ihtimali yüksek erkekler.

  çok sadıklar ama tutkulu değiller. evde mandalina soy, ona yedir, ondan daha mutlusu yok, öyle bir erkek. huzur peşinde.

  inatçılar. kinciler.

  7 eylül 2016 20:00