yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • medya (4)

  11. Havaalanından zeytinli poğaça fotoğrafı paylaşıp içindeki zeytin miktarına isyan etmiş, geçen gün metro'dan fotoğraf paylaşmış. Ondan önce laptopunun bir kısmını paylaşıp yazı yazıyorum demişti, yazıda metrobüsle ilgili bir paylaşım vardı. Ekşi sözlükte'de belirtildiği üzere kadın gerçekten ben de sizdenim mesajı vermek için kendini paralıyor adeta. Anlamıyorum neden.. Pınar hanım ne kadar mütevazisiniz hiç diğer zenginler gibi değilsiniz diyenlerin gönderisini beğeniyor vs. çok ilginç geliyor. Bir yandan psikoloji camiasına hızlıca girip seminerler vs vermeye başladı. Alandaki hocalarda kadına yanlıyor hayretle izliyorum. 

  İlginç buluyorum bu kendini ispatlama ve soyadını aşma çabasını. 

  30 haziran 00:39

  10. Ya bu kadın sabancıların gelini değil mi? Az önce trendyol linki verdiğini gördüm. Şoka girdim resmen. Nasıl yani? Çok saçma değil mi?

  19 aralık 2020 01:22

  9. Dün bir story attı "sütlü türk kahvesini denemiş miydiniz?" Diye, bugün de yaparken story atıp anadolu'da yaygınmış falan diyor. Bunda bu kadar şaşırılacak ne var hiç anlamadım gerçekten.

  Ama kötü biri olduğunu düşünmüyorum, tatlı birine benziyor ve duyarlı. Akademik olarak da kendisine bir şeyler katıyor gördüğüm kadarıyla.

  19 kasım 2020 12:05


  8. geçenlerde bir yazısı düştü karşıma ınstagram keşfet bölümünde. covid in bize fark ettirdiklerinden bahsetmiş bildiğiniz covid güzellemesi yapmış altında da bir tane bile olumsuz yorum yok! Herkes desteklemis.

  Yüz binlerce insan ölmüş ve bu doğanın hak ettiği yere gelmesi için iyi bir seymis biz çok kötü davranmışız doğaya şimdi fark ediyormuşuz neler olduğunu vs  anlatmış. Benzer bir paylaşımı yabancı bir model yapmıştı hemen hemen aynı günlerde ve chiara ferragni den sağlam bir linc yiyip ağlayarak paylaşımını kaldırmıştı.

  Doğaya kötü davrandı insanoğlu evet hata yaptık ama milyonların zarar görmesi, yüz binlerce insanın hayatını kaybetmesi ve tüm bu salgına rağmen sokakta durmak zorunda olan evde kalamayan emekçilerin (kuryelerden tütün sağlık çalışanlarına kadar) yaşadığı sorunları kendi sırça köşkünde milyarlarca lirasıyla anlaması tabii ki mümkün değildir tabii Pınar Hanımìn onu da anlayışla karşılıyorum...

  Lakin bizim halkımız bu kadar zengin durumda mi ya bir kişi de dememiş ki sanki çalıştığın bakkala markete gittiğin yaşlı aile büyüğüne baktığın var kimse dememiş!  bahçeli evler de büyük köşkler de yaşayanlar için evde kalması gerçekten kolay ve doğaya yaptıklarını düşünüp kendi iç dünyalarıyla yüzleşebilirler ama gerçeklerle yüzleşen milyonlar için bu virüs bir kabustur! Dünyamızın ve insanlığın bir an önce sifa bulması dileğiyle... 

  16 nisan 2020 17:31

  7. daha önce burada bir süslünün de belirttiği gibi eskimiş, kıvrılmış, kapağı bükülmüş kitap takıntısı olduğunu düşündüğüm kadın. daha birkaç gün önce hikayelerinde paylaştığı ege soley’in sakin isimli kitabı yepyeni duruyorken bugün gönderi olarak paylaştığında kitap sanki on yıldır kullanılıyormuş gibi kapağının ortası kırılmış. kitapları eski püskü görünsün diye aldıktan sonra üstünde mi zıplıyor, kapaklarını mı yamultuyor hala anlamış değilim. 

  ilgili medya:
  1
  2 nisan 2020 16:00

  6. Bir dönem takip edip biraktiğim ünlü sosyetik isim. Tabi bir çok yorumum var kendisi icin ama sadece bir şey yazacağım. Kitap tavsiyesine adamış kendini ama kitaba yaşanmışlık katicam diye kac defa paçavraya dönmüş kitaplar paylaştı. Üzeri leke olmuş, sayfalar kıvrık kıvrık ama resmen paçavra. Ki kendisinin böyle kitap sevdigine dair ayri bir postu vardı. Ya zaten bir günde bir kitap bitiriyordun en son hamileliğinde. Sanırsın ki günlerce elinde sürünüyor, ordan oraya savruluyor. Alıp, okuyup, kitaplığa kaldirirken ne ara o kadar zarar veriyorsun? Bir de yaşanmışlık katmak için giysilerimizi mesela çamurlara bulayıp parcaliyor muyuz? Kitaba niye bu kadar kötü davranıyorsun? Yazana, basana saygı gerekiyor biraz. Bebegim bir yaşındayken okuduklarımı karıştırır bakardı ama bu kadar berbat olmadı kitaplarim. Altını çiz, notlar al, adına kaşe bas, tarih at hepsine tamam ama umarım artik kitaplara zarar vermeden okuyordur.

  Edit: kendisinin belirttigi üzere "bütün" kitapları böyleymiş. Medyada ekli zaten. Bunu ben demiyorum yani bizzat kendisi diyor. Forum gibi cevap niteliğinde yazılmış girdilere cevap yine tarafından verilmiş. Ben diyorum ki yaşanmışlıklara beraber kitaplara özen gösterelim.

  ilgili medya:
  2
  20 eylül 2019 16:08 20 eylül 2019 16:47

  5. storylerini ağzım beş karış açık şekilde izlediğim kadın. hayatı resmen peri masalı gibi. kendisi robert koleji mezunu, sonra da abd’de girişimcilik okumuş. duru bir güzellik, harika bir eş, üç tane muhteşem çocuk, denize sıfır bir yalı, pahalı kıyafetler.. çocuğunu okula tekneyle falan bırakıyor. mesela bugünkü derdi öğle arasında spora yetişememekmiş. biz de iyi bir hayatımız olsun diye günde on saat çalışıyoruz, ufacık bir şey alırken bile beş kuruşun hesabını yapıyoruz. bu kadın gerçekten bazıları ağzında gümüş kaşıkla doğuyor deyiminin vücut bulmuş hali.

  4 nisan 2019 13:32 4 nisan 2019 13:33


  4. Çok tatlı bir hanımefendi olmakla beraber, konuştuğu dili anlamıyorum. Bir story atmış dün. Yemin ederim Rusça sandım. Çünkü ingilizce veya türkçe olsa anlardim. Enteresound...

  31 ocak 2019 13:17

  3. 3. çocuğunu doğurmus,hızlı olmus galiba 2017 sonunda kızını dogurmustu,ben takipten cıkarmıstım bir sebebi yoktu cok da sevdiğim bir kadın.royal family'ye oglanlar verecem kafasıyla değil de hakikaten aile kavramına taptığında uruyor ve bence cok da iyi oluyor.uruyor deyince cirkin gibi oldu sanki ama boyle insanların daha cok cocuk sahibi olması gerekiyor bence de,hayata bakısını beğeniyorum,hos bir kadın,kendisi gibi evlatlar yetistirsin,yine incecik gram kilo almamıs :)

  31 ocak 2019 11:36

  2. 3. Çocuğuna hamile olan über zengin insan. Ben destekliyorum ama , zenginler çok fakirler az çocuk yapsın. Bu sayede fakir nüfus azalır, zengin nüfus artar. Nasıl fikir ama? ( aynştayn was here ahavsvdbdsjdh)

  24 ağustos 2018 23:11