yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (45)
  • oylar (36)
  • medya (1)

  1. Kullandığım en işlevsiz saç bakım ürünü. Saçımı yumuşatmıyor, elektriklenmeyi gidermiyor. Kokusu ise sadece bir-iki saat kalıyor. Hiç memnun kalmadım

  15 eylül 2017 13:30

  2. Bu tür uygun fiyatlı yağlarda en başarılı bulduğumdur. Vaad ettiklerini tam olarak bilmiyorum ancak saçımı kırıp yolmadan taramamı sağlıyor. Yumuşak bir doku da veriyor. Bu da yeterli benim için şahsen. 10 liralık şeyden mucizeler beklememek gerekir.

  15 eylül 2017 17:43

  3. Girdileri görünce şoka girdiğim ürün. 2 aydır kullanıyorum mükemmel kokuyor, saçımı yağlandırmadı ve vaadini tümüyle yerine getirdi. Bebek gibi oldu saçlarım, yumuşacık mis gibi. Onarıcı özelliğini kesinlikle fark edebiliyorum. Herkesin saç tipi farklıdır ama benim saçlarımda böyle bir etkisi oldu. 

  31 mart 2018 16:02


  5

  4. 1 ay önce saçlarımı boyattım. İlk önce açma sonra da boyama işlemi olunca oldukça yıprandılar. Hele banyo sonrası saçlarımı taramak işkenceye dönüştü. Geçen günlerde rossman indiriminden 10 TL'ye bu ürünü aldım. Olumlu ve olumsuz özelliklerini şöyle sıralayabilirim: 

  -Oldukça bereketli bir ürün. İçeriği de yoğun olduğu için çok az bir miktarı tüm saç uçlarım için yeterli oluyor. Ki saçlarımın oldukça gür olduğunu düşünürsek. 

  -Yağlandırma gibi bir etkisi yok. Olursa girdiyi güncellerim. 

  -Zayıf ve yıpranmış saçlara gerçekten iyi bakım yaptığını düşünüyorum. Saçlarım daha kolay taranıyor ve kısa sürede parlaklığını yeniden kazandı diyebilirim. 

  -Ben banyoda şampuan+saç kremi kullandığım için her gün bu ürünü kullanma gereği duymuyorum. Rossman çalışanı da 2 güne bir kullanımının daha iyi olabileceğini söyledi. 

  -Fiyat performans olarak gayet iyi. Yukarıda da belirttiğim gibi 10 TL gibi bir fiyatı var şu an indirimle birlikte. 

  Olumsuz özelliğine gelirsek bu biraz kişisel bir yorum olabilir ama ben bu üründen biraz kalıcı ve buram buram bir koku bekliyordum. Genelde pantene yağlarında saça sürülünce gün boyu saçlarınızın güzel kokmasını bekleyen bir koku olur ya, bunda o koku yok. Belki kokunun olmaması daha iyi içeriğindeki maddeleri düşünürsek ama insan saçına sürdüğü yağın hafif kalıcı güzel bir koku getirmesini de istemiyor değil. 

  20 haziran 2018 18:24

  5. saçlarım ince uçları kuru ve kırık ve uzun olduğu için ve aşırı dolaştığı için, bir de aşırı sertliğe yatkın olduğu için kullandığım yağ. seviyorum. saçları yumuşatıyor, hafif parlaklık veriyor ve kolay taranmasını sağlıyor. ama benim saçım için minimum 6-7 pompa kullanıyorum, bu da daha hızlı bitmesini sağlıyor. ek olarak hiçbir şekilde yağlandırmıyor, benim saçlarım tarafından 10 dakikada emiliyor, yağlı his bırakmıyor. ben elseve mucizevi saç bakım yağı ile dönüşümlü kullanıyorum. hangisi indirimdeyse onu alıyorum. hiçbir fark göremedim.

  21 haziran 2018 10:36

  6. ilk defa bi ürünü akışta görüp yorum yazmak yerine yorum yazmak için başlığı aradım. Öylesine markette görüp aldığım bişeyden bu kadar memnun kalacağımı sanmazdım ama hem saçı açıp hem mis gibi kokup yumuşacık saçla dolaşmamı sağladı. Bu tarz ürünlerde elim boldur baya baya yağlı pehlivan güreşçisi yağlar gibi de boy ve uçlarına uyguladım ama hiç yapış yapış durmadı. Sağa sola savurunca resmen hareket ediyo saçlarım. Sevdim bunu ben daha iyisini bulursam anında satış yaparım ama şimdilik oyna devam

  23 haziran 2018 00:32

  7. benim saçlarım çok gürken bi anda zayıflayarak döküldü ve iğrenç bi şekilde zayıfladı uçları sürekli kırılmaya başladı. bir sürü ürün kullandım ama en mükemmeli buydu sanırım. kokusu ve yumşacık yapması ayrı güzellikleri tabiki de. kolay taranması hemen emilim göstermesi ayrı güzellikleri. Benim saçlarımı yağlandırmadı kısa saça sahip olduğum için 2 pompa yetiyo. bereketli bi ürün oldu bana. he bi de unutmadan saçlarım eskisinden daha güçlü

  23 haziran 2018 23:35


  8. benim saçlarım kuru ve kalın telli. ben duştan sonra nemli saçlarımı ikiye ayırıp her bir tarafa neredeyse on pompa kadar uyguluyorum. buna rağmen sonrasında asla yağlı bir his bırakmıyor, mis gibi kokuyor ve saçlarım yumuşacık oluyor. bence fiyatına göre gayet başarılı bir ürün.

  17 temmuz 2018 21:20

  9. Nemli saçıma tarağa sıkıp öyle taramak suretiyle kullanıyorum hem saçlarım yağlanmıyor hem de çoook kolay taranıyor, açma işlemi görmüş saçımda çok etkili oldu fiyatına göre çok iyi

  2 ağustos 2018 17:41

  10. Saçlarımı her gün düzleştiriyorum ve doğal olarak aşırı yıpranıyorlar. Duştan sonra nemli saç uçlarıma uyguluyorum. Hem yumuşatıyor hem de güzel kokmasını sağlıyor. Fiyatına göre başarılı bir saç bakım yağı. 

  18 ağustos 2018 22:28