sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (32)
  • medya (1)

  1. bir diğer şark kurnazı, ne idüğü belli olmayan satıcı daha. gittigidiyor'daki dükkanının fiyatlandırma politikasını görünce insan gerçekten bir yuh çekiyor. en son baktığımda 5 dolarlık nyx soft matte lip cream'leri 40 liradan satıyordu.

  27 mart 2015 19:13 27 mart 2015 19:16

  2. Kendisi biraz önce instagram sayfasında limecrime'in venus far paleti cekilisi baslatmıştır ama katılım şartları bugüne kadar gördüğüm en saçma şartlar . "Sayfasında kozmetik adına hiçbir paylaşımı olmayan kişilerin katılımını geçerli saymayacağım" yazmış . Mantık ? Kozmetikle ilgilenmem için hergün instagram hesabımda aldığım sürdüğüm makyaj malzemelerini paylaşman zorunda mıyım ? Blogger mıyım ?

  İkincisi limecrime'in son rezaletinden sonra hala o siteden veya dolaylı yoldan limecrime ürünlerini alıp o dolandırıcılara para kazandırmak nasıl bir mantıktır limecrime rujlarına o kadar dupe ortalıkta varken.

  Buna ek olarak kendisi bloggerların düzenli reklamını yapıp bloggerlar da düzenli olarak onun reklamını yapıp durmakta. Bu limecrime olayı olmadan önce siteden bir siparişte bulunmuştum, ilk siparişim olması sebebiyle ne kadar zaman içinde kargonun elime ulaşacağını kestiremediğimden kendisine instagramdan dm yoluyla limecrime siparişleriniz ne kadar sürede elinize ulaşıyor tarzı bir soru yöneltmiştim kendisi mesaji gormesine rağmen tenezzül edip cevap vermedi. Sanirim ondan değil de sitenin kendisinden aldığımdan dolayı pek hoşnut olmadı. Neyse hiçbir instagram kozmetik satis hesabini sevmiyorum desteklemiyorum urunlerin ustune en az 30 tl kar konup satılmasını da aklim almiyor. O hesaptan alacagima markanin kendi sitesinden alirim veya hic almam. Ölmem yani.

  28 mart 2015 02:58

  3. Ben bu satıcıya gıcık oluyorum. Öyle bi hali tavrı var ki, o garip üslubu falan kıl ediyo beni. Cocoboo süslünün de yazdığı gibi o her şeyi ben bilirim edaları, o alırsan al almazsan alma halleri. Zaten fahiş fiyatlarla ürün satıyosun, bari azcık kibar davran. Ama hanımefendi öyle bir tarz tavır takınmış ki bikaç kere açıklama yaptığı gönderilerine denk geldim, hiç hoşlanmadım açıkcası. Bi de son gönderisinde demiş ki, çekiliş bitiş tarihi yok canım ne zaman istersem bitiririm, bitirdikten 20 gün sonra da gönderirim. O ne be diyorum sadece bu hanım kızımıza. Ben diğer instagram hesaplarını eleştirdim, eleştiriyorum da ama onlar en azından kibar, numaradan bile olsa güzel davranıyolar. Paramızla dayak yemeye hiç gerek yok. Bi de benim kızlar bana yeter, takip etmek zorunda değilsiniz demiş. Te allahım.

  28 mart 2015 09:55

  4. Yani şimdiye kadar hiçbir çekilişe katılmadım, lime crime olduğu için zaaten katılmam. Bi de hanfendi kars kadısı gibi edalara bürünüp zilyon tane abes şart koşmuş. İngiltere vizesi bundan kolay çıkar. Saçmaladılar atık iyice salak yerine koyuyorlar. Zaten ne kadar blogger varsa çekilişe katılmış malum barajı anca onlar aşar. Millet zorunda mı sayfasında kozmetik resmi paylaşmaya bu nasıl bir oraya buraya burun sokmaktır. Tek amacı alenen reklam. Direlt birine yollasaymış yani bu kadar saçmalık mı olur. Başka hiç makyaja ilgisi olan normal insanın katıldığını görmedim. "Her an çekilişi bitirebilirmişmiş" allahasen bitir. Bence de bitir şu şebekliği son bulsun. Hayır pahalıya satış yapmasını da bir kenara bıraktım cidden saygı profesyonellik sıfır. Bunun screenshotını paylaşan bloggerlar youtuberlar da ayrı irrite ediyor beni.

  28 mart 2015 12:51

  5. benim de makyaja ilgisi olan birçok instagram kullanıcısı gibi takip etmekte olduğum hesap(tı). ta ki bu sabah lime crime çekilişini görene kadar.

  yani zaten bu şahsın hal ve tavırları olsun, uslubu, ifadeleri, paylaştığı notlar olsun "rahat"lığından ötürü dikkatimi çekiyor ve bu ne lakayıtlık dediğim oluyordu. en son bu sabah yeter dedim, yeter, bu tiplere prim vermenin manası yok artık.

  kendisi benim gözümde böyle dükkanına giren müşteriye alıyosan al almıyosan defol gözüyle bakan esnaftan farksız. böyleleri çoğalmamalı kızlar.

  28 mart 2015 14:06

  6. Bloggerların instagram hesaplarında gezip onları çekilişine davet eden satıcı.

  28 mart 2015 18:17

  7. Nolur profiline girip cekilis sartlarina bir bakin ve gulun. Enteresan bir kisilik.

  28 mart 2015 20:18

  8. Bu derece takipçi kazanmasının, bu şekilde davranmasının asıl sebebi On dolarlık ürün bedava gelsin diye tamah eden, reklamını yapan bloggerlardır. Çekilişlerine katılan bloggerlar da gayet kendilerine çıkacağının farkında idi bu zamana dek. Adım da sanım da belli. Bu cümlelerimin de arkasındayım. Zamanında bana da reklamımı yap diye dm geldi. Cevap vermedim sildim. Sonra baktım eskisinden yenisine pek çok blogger hediyelerini paylaşıyor reklam yapıyor. Mesele o zaman daha da iyi anlaşıldı

  29 mart 2015 09:47

  9. sonradan mı gördün be aplam

  tanım: instagramda kozmetik satan bir insan

  11 nisan 2015 19:30

  10. Bundan 3 sene önce GG'de oje satardı. o zaman da oje bloglarına çektirmediği eziyet kalmamıştı. satıcıdır benim gözümde. hem ojeleri pahalıya getirirdi. bir de yok o kargo ile göndermem deyip kapris yapar, kendini kanıtlamak için de ürün gönderirdi. çekilişlere davet ederdi ama hiç açıklamazdı. şimdi instada hesap açmış ordan devam ediyor. sanki zorla satıyor ürünleri garip yani. Böyle insanları anlamıyorum; hem satmak için bi taraflarını yırtar ama işine gelmeyince 180 derece dönüyor.

  http://hayallergercekolsa.blogspot.com.tr/2012/06/alsveris-hatas.html okumak isteyenler için.

  12 nisan 2015 05:09 12 nisan 2015 23:09