girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (52)
  • medya (5)

52. O "sokak ağzı" tarzıyla nasıl magazin köşe yazarlığı yapabiliyor gerçekten anlamış değilim.

18 haziran 10:58

51. niteliksiz instagram magazin sayfası yapmış, sayfada body shaming, nefret söylemleri, fiziksel özellikleri küçümseme vb. ucuz magazin gırla.

5 haziran 14:39

50. Çare alman koca diye tshirt yaptırmış Kendisine saygısı olmayan giysin 

4 haziran 14:56


49. ben bunla makyajmıdedin ayşegülün kankisi olan kadını çok karıştırıyorum. sanırım ikisinin de aynı dönemde ilk kitapları çıkmıştı falan. avam bi kadınmış gibi geliyor bana. tasarladığı(!) tişörtler de manasız itici şeyler. tişört üzerine vizyonsuz köpek yazmak ne allaşkına yav. mmmmeh.

2 haziran 12:43

48. Kendisinin karakterini ya da blogunu bilmem ama bir guilty pleasure olarak instagramde bikotbitshirtmag hesabını çok severek takip ediyorum valla ne yalan söyleyeyim

2 haziran 01:14

47. Stop making stupid people famous

1 haziran 23:00

46. Kalın ayak bileğinden dolayı katty Perry'e laf atmış, sonrada kalın ayak bileği duyari kasmayin demiş.

İnsanlar sana çirkin derken biz "bozuk çene" duyari kasmıştık ama.

-bir daha aklımızda olsun kasmayalim.

1 haziran 19:39


45. Kendisini tanımıyorum etmiyorum. Adını ilk kez burda duydum. Neymiş bu tişörtler bir bakayım dedim. Sonuç olarak sahip olduğu boş özgüvenin yarısı bende olsaydı ne olurduuu diye dövünmekteyim.

1 haziran 18:00

44. öncelikle pelin adına, sonra da kendisini takip ettiğim için kendi adıma utandım. yav o tişörtler nedir allah aşkına? dandik bir tişörte, göz kanatan bir punto ve yazı stiliyle "vizyonsuz köpek", "aptallık etme" vs. yazdırıp, bir de utanmadan bunu satışa sunmak ne demek? resmen tasarım şov (!)

1 haziran 17:53

43. blogu eğlenceli tamam ama dünyada son kıyafet olarak o "vizyonsuz köpek" yazan tişörtü kalsa incir yaprağı takar çıkarım dışarıya."vizyonsuz tişört"

1 haziran 17:00