girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (65)
  • medya (8)

65. burning man'e gidiyor herhalde bu yıl

Edit: gitmemiş

25 ağustos 19:40 3 eylül 16:06

64. Bu kızın çok garip takıntıları var bence.Uzun bir süredir kendisini takip ediyorum ve instagramında şöyle bir serisi var:ünlüler nerelerden alışveriş yapmış.Mesela zara’yı beğenmiyor ama bir oyuncu ysl’den aldı diye onu daha fazla seviyor veya macrodan market alışverişi yapmak ona göre wow falan. Bu nasıl bir sığlıktır ya.

Bir de en popüler olduğu konu kardashianların magazin haberini yapmak ki kendi tarzında paylaşım yapan yabancı bir site var ordan haberi çevirip size amerika’yı keşfetmiş gibi lanse ediyor,işte şey diyor hadi yine iyisiniz ben varım asdgdgshs. 

En son şu olaydan sonra takipten çıktım zaten,bildiğiniz üzere trendyol bloggerlarla bir işbirliği yapıyor ve pinkfreudla da bir işbirliği var ama bu kız sanki bize bir iyilik yapmışcasına trendyolun bir yerlerden arakladığı modelleri ayyy şunun şurda giydiği elbisenin aynısını buldum yukarı kaydırın diye reklam yapıyor.çünkü her şey bizim iyiliğimiz için sormayın takipçilerini ne kadar düşünen bir blogger 

25 ağustos 11:09

63. Tüm falsolarina rağmen ben seviyorum kendisini. o mahalle dilini, blogunu,sayfasını.

Yalnız gerçekte tanısaydım asla arkadaş olmazdım.

Çünkü kendisinde, her an erkek arkadasınızı veya kocanızı; allem edip kallem edip, bir şekilde baştan cıkarıp yatağa atacak, sinsi bir tip var. Arkadas falan demez kazık atar bu kız kesin. Uzaktan sevmek en güzeli. 

24 ağustos 03:36


62. fiziksel özelliği beni ilgilendirmez, yazdıklarına bakıyorum ve kendisini sex and the city carrie bradshaw falan sandığını düşünüyorum. hayallar tavan. ama tabii carrie'nin çok kötü bir çakması, olmamış. takip edeceğim, kitabını alacağım bir insan değil. ayrıca stil kokanası olmuş yorum yapıyormuş, nasıl yani?

22 ağustos 14:48

61. Yüzünü gören cennetlik lol.

21 ağustos 22:36

60. dış görünüşünü, karakterini geçtim ama bildiğin ip askılı, dümdüz, hiçbir olayı olmayan bir crop top'u "jennifer lopez 20 yıl önce benim crop toptan giymiş yok artık!" "kendall'ın üstündeki crop top güzel değilmiş benimki daha güzel link için yukarı kaydırın." "burcu esmersoy da benim crop topumdan giyiyor!" falan diye markalaştırmaya çalışmasını aşırı komik bulduğum sosyal medya fenomeni. ki aliexpress'te 3 dolara bulabileceğiniz bir crop top diğer girdilerde de söylendiği gibi. eşsiz bir tasarım gibi reklamını yapması anlamsız.

21 ağustos 20:41

59. Kendi dış görünüşü sebebiyle yıllardır içinde biriktiriği hırsı, kızgınlığı ve kırgınlığı böyle çıkarıyor gibi, kendince o da insanları eleştirerek intikamını alıyor ya da kendini ancak bu şekilde güçlü tarafta zannediyor; gerçekten çok yazık.

21 ağustos 16:10


58. instagram’da sayfasını ara sıra görüyordum ama içerik beni çekmediği için takibe almamıştım. Malum tweetini gördüm, çok çok çirkin bir şey. Ayrıca tepki gördüğü halde bu tepkilere ses çıkarmamış oralı bile olmamış. İnsanları eleştirmenin dozunu fazlasıyla kaçıran biri bunun nedeni olarak zamanında “tipiyle” ilgili çok eleştiri alması, kendisiyle çok dalga geçilmesi bence. Şimdi elinde para var, kendince bir yerlere geldiğini düşünüyor ve acımasızlaşıyor sanırım. İçi boş, kültürsüz, donanımsız biri. Bunun üniversite okumamasıyla alakası da yok, kendini geliştirmeyi tercih etmemiş.

Tweetini görmeseydim buraya gelip hakkında girdi yazmazdım ama son zamanlarda özellikle dikkat çekilmeye çalışılan bir konu olan disleksi (gizlinot: kamu spotu falan da var görmüşsünüzdür) hakkında böyle bir yorum yapması bile boş bir insan olduğunu gösteriyor bence.  Mesela ben Danla’yı da sevmem ama otizmli çocuklar için kampanya yapıldığında hiç bir fenomen tweet paylaşmak istemezken Danla paylaşmıştı. çok yardımcı olmuştu bir o kadar da yardım toplamıştı. Çocuklar konusunda çok hassasım o tweeti atmayacaktın pink

21 ağustos 13:45

57. Bugün attığı tweet ile ne kadar boş bir insan olduğunu yine göstermiştir. (link: https://i.hizliresim.com/k6p947.png )

20 ağustos 21:05

56. Eleştirmen derken? Arkadaşlar neyin eleştirmeni hangi konuda uzman baskalarini elestiriyor. O zaman danla bilic kadin uzmani kadinlari elestiriyor. Konu ne olursa olsun bir seyi elestirirken elinde bir uzmanligin olmasi lazim (gizlinot: Blog uzmanliktan sayilmiyor), yoksa aptal konumuna dusersin. Pink freud guzellik duyarina gerek yok, önce kendi birikimine bak ondan sonra konuş. Veya kimsenin değistiremeyecegi seyleri elestirme (gizlinot: Dogrusu bu)

18 ağustos 16:21