yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • oylar (14)
  • medya (1)
  2

  1. İndirimde yasemin ve sarı kantoronlusunu aldım , 12 saat koku benim de epey ilgimi çekmiş,merak etmiştim. Epey kıvamlı bir duş jeli diyebilirim, nemlendirme özelliği kişiden kişiye değişir. Köpürtmekte çok zorlandım epey beni uğraştırdı. Kokusu hoş ancak öyle yoğun buram buram yasemin kokusu almadım. Kalıcılık konusunda kesinlikle sınıfta kaldı süslüler, on dakika belki daha az kokusunu alabildim,sonra uçtu. Ben tavsiye edemeyeceğim arkadaşlarım

  12 kasım 2019 16:48

  1

  2. Denebunu kutusunun içinden tam boy yaseminli sarı kantaronlusu çıkınca bir hevesle kullandığım ama hayal kırıklığı yaratan duş jeli. Kıvamının aşırı yoğun ve yumuşacık olması hoşuma gitti ama iddia ettiği o 12 saat kalıcı kokunun 12sini değil 2sini bile bulamadım. 10-15dk sonra koku namına hiçbir şey kalmadı. Haliyle üzdü. Oysaki buram buram kokan bir şeyler bekliyordum ve hatta belki de sonunda aradığım duş jelini bulmuşumdur diye bile düşünmüştüm ama tam hayal kırıklığı oldu. Kesinlikle para verip almam. Gratis'te Bee beauty'nin macaronlu duş jeli var mesela. o bile daha kalıcı bundan, o derece kötü.

  17 kasım 2019 19:56

  4

  3. migros'ta indirimle16-17 liraya portakal&buğday özlü olanını almıştım. narenciye kokusuna bayılırım, es geçemezdim... banyoda kullanırken çok keyif almadım açıkçası kokusu çok yoğun ya da ferah gelmedi. fakat banyodan çıktıktan sonra teninizde çok güzel, mis gibi, çok tatlı kokuyor. fiyat/perfomans oranını çok beğendim fakat tende bu derece parfüm kokusu kalması ne kadar sağlıklı tartışılabilir elbette.

  10 mart 2020 16:12


  2

  4. 24 saat kalıcı kokuya aldanıp hindistan cevizi- vanilya aromalı olanı aldım. öncelikle kokusu öyle ahim şahım değil. kalıcığı ise maalesef duştan çıktıktan sonra bitiyor yanı gönül rahatlığıyla hiç kalıcı değil diyebilirim. nemlendirmesi ise normal, cildi kurutmuyor.

  25 mayıs 2020 20:45

  2

  5. 11 farklı kokuya sahip. Ben kırmızı meyveli duş jelini kullanıyorum. Şu an internette indirimde. Fiyatı performans açısından gayet güzel. Tavsiye ediyorum.

  26 mayıs 2020 22:37 25 haziran 2020 14:34

  6. Pure Line duş jeli 12 saat kalıcı koku vaadiyle reklamlarda boy gösterdiğinde çok merak ettim açıkçası. Koku kalıcılığı çoğu duş jelinde aradığım ancak bulamadığım bir özelikti. Pure Line'ın yasemin ve sarı kantoronlu olanını denedim. Asla vaat ettiği gibi 12 saat falan kokusu kalmıyor. Ha evet güzel kokuyor mu kokuyor ama her duş jeli gibi bu da maksimum duştan çıkınca 15-20 dk koku bırakıyor sonra puf. Yani eğer kokusu 12 saat kalıcı diye alacaksanız kesinlikle o kadar kalıcı değil bilginiz olsun. Onun dışında da daha uygun fiyata aldığım duş jellerinden bir üstünlüğünü görmedim.

  9 temmuz 2020 16:40

  5

  7. sözlükte hiç beğenilmemiş ancak ben bayıldım. hatta aynı ürün olmadığını düşündüm (gizlinot: swh) eve shop indirimden 16 liraya aldım. çalışan arkadaşın önerisiyle vanilya ve hindistan cevizi aromalısını çok beğendim. ilk kez kullandığımda 12 saat kalıcı koku iddiasını test ettim tabii. akşam 6 gibi duş aldım ve gece 12 ye kadar buram buram kokusunu aldım diyebilirim. havanın minimum 30 derece olduğu dönemde daha yüksek performans beklemiyordum zaten. ben çok beğendim. vanilya&hindistan cevizi aromalı olanını gözüm kapalı öneririm. Ayrıca çok iyi köpürüyor ürün bu yüzden fazla sıkmamıza gerek kalmıyor. uygun fiyatlı alternatifler mutlaka var duş jelinde ancak hemen hemen aynı hesaba denk geldiğini düşünüyorum.

  Dipnot: matcha yeşil çay&müge çiçeği aromalısını da deneyimledim ve yine bayıldım. Taze,ferah bir kokusu var kalıcılığı aynı.

  10 ağustos 2020 13:40 6 aralık 2020 17:29


  8. Mangolusunun kokusu harika.

  26 ağustos 2020 11:30

  5

  9. Portakal buğdaylısını rossmanndan 10 liraya aldım pek bir beklentim yoktu. Normalde hiç vazgeçmediğim palmolive jellerde bile maalesef koku kalıcılığı olmuyor. Diğer kokuları bilemiyorum ama portakallısının kokusu gerçekten çok iyi ve duştan sonra çok uzun süre olmasa da kalıcılığını oldukça başarılı buldum. iyi bir f/p ürünü

  19 kasım 2020 21:05

  10. Sanırım her çeşidini denediğim marka. hepsini de çok sevmiştim, koku açısından, ama garip bir şekilde yasemin kokulu olanı kullandığımda cildimde yanma hissetmiştim. Ürün kaynaklı olduğunu düşünüp başka bir mağazadan yeni ürün aldığımda yine aynı şeyle karşılaştım. Sanırım yaseminli olan bana yaramadı ki en sevdiğim koku da ondaydı. Ama kalıcılığı açısından memnunum o ayrı bir konu..

  20 kasım 2020 18:44