girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • medya (0)

1. özlediğiniz bir eski sevgiliyse çok zordur, uyandığınız güne adapte olmak zorlaşır

23 aralık 2015 13:11

2. Rüyalar bilinçaltında saklanılan iyi-kötü her şeyin şak diye karşınıza konulduğu yerdir. Böyle rüyaların da geçmişte olanların da üzerinde durmamak lazım. Geçmişe dönük yaşayan ileriyi göremez diyerek sözlerimi noktalıyorum.

23 aralık 2015 13:11

3. Binbir zorlukla ayrıldığım peşimi aylarca bırakmayan eski sevgilim kabuslarımın baş aktörüdür.

Aradan yıllar geçmiş olmasına rağmen hala arada görürüm, bir yerlerden çıkıp beni takip etmeye falan kalkar ben panik olup kaçmak isterim. Hal böyle olunca "rüyamda gördüm, bişey mi oldu?" değil de "yine rüyama girdi lanet, bu sefer bişey olsa bari" diyor insan.

23 aralık 2015 15:04 23 aralık 2015 15:05


4. ayy sinirlerimi bozdu, bir de kendisi yetmiyor tek yumurta ikizi de girmiş rüyaya allahım sağa dönsem acı sola dönsem üzüntü dişlerimi sıkmışım sinirden:((

26 şubat 2016 12:16

5. hala arada başıma gelendir. dünyanın en pamuk insanı olması hasebiyle unutmak zorlaşıyor bazen.

8 şubat 01:38

6. Ben değil de yakın kız arkadaşım(?) görmüş geçen... şu anki sevgilimle evlenirken eskisi gelip basmış düğünümüzü, beni hala çok sevdiği için... sevgilim de (canım kocam nxdj) öyle üzülüp bana bakıp kalmış, yicem. 

8 şubat 02:35

7. rüyamda kokusunu aldığım için mutlu olmuşluğum var. bu nasıl bir özlemekse artık, yazık. resmen ziyan olmuşum.

8 şubat 17:54


8. Daha dün gece gördüm rahmetliyi bacağımı sıkıp bana şişko diyordu. nasıl içime oturdu ama sinirlendim indim arabadan. uyandıktan sonra bile etkisinden kurtulamadım nasıl şişko der bana yaaehh diye.

8 şubat 21:10

9. Bu başlık benim için açılmış olabilir mi? Aradan yıllar da geçse görüyorum ya. Kızgın da olsam sarılıyorum hep. Hasret gideriyorum. Ve ne zaman görsem yoğun bir duygu yüküyle uyanıyorum. Eskiden rüya anlamlarına bakardım ve çıkardı. Bir kere ayrıldıktan 8 ay sonra görmüştüm. ANlamı bir kişiden uzak kalınacağı iletişimin kopacağı çıkmıştı. 1 hafta sonra tek takipleştiğimiZ mecra olan twitterdan engellediğini gördüm. Değişik olaylar. Ama galiba bilinç altımda özleyip hala sevdiğim için :(

9 şubat 00:44

10. rüyada gercekmiş gibi mutlu ederken,uyandıktan sonra ağlatan olay..hele ki unuttuğunuzu zannettiğiniz zaman rüyanıza giriyorsa alt üst eder.bak yine kötü oldum.(gizlinot: başkasının aşkısın)

9 şubat 00:46