sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (58)
  • medya (13)

  58. influencerları zaten ciddiye alamıyorum, böyle ünlü, veya çevresi ünlü, ünlülerle arkadaş, sosyete tayfanın influencerliğini hiç alamıyorum.

  14 temmuz 15:38

  57. Takipçi sayısıyla beğeni sayısı arasında ciddi tutarsızlık olan, sosyetik instagrammer. 330k takipçiyle maksimum 15k beğeni gelmesi oldukça tuhaf. Şayet satın alınmış takipçilerle dünya markalarının lansmanlarına katılabiliyorsa ironik. Zaten anlamadığım markalar ve pazarlama ekipleri, reklam verdikleri insanların sosyal medya hesaplarını hiç kontrol etmiyor mu? Daha birçok, satın alınmış takipçiyle reklam gelirinden köşeyi dönen insan var. Sonra neden influenza tayfayı sevmiyorsunuz oluyor. Sırf burada bile bir haksız kazanç söz konusu eğer teorim doğruysa.

  14 temmuz 14:35

  56. Kendisi maddi durumu iyi hristiyan bir ailenin kızıyken (beymende orta pozisyonda bir çalışandı) milyoner yahudi bir işadamıyla evlenerek ultra zengin üst segment sınıfına girmiş bir blogger/influencer? O kadar imkanı varken hala markalardan gelen paketleri tek tek açıp göstermesinden hiç hoşlanmıyorum, kendisi istese markayı satın alabilecek durumdayken neden bir iki tane kremin peşine düşer ki insan, tabi markalar yolluyor aslında bunları ama  bunları takipçilerine dağıtmasını daha çok takdir ederdim ben. Ya da o influnce gücünü daha çok yardım işlerine harcasa mesela. Bizden biriymiş gibi davranıp Araba fiyatında çantalarla gezmek tutarsız.Burjuva takımının bu bencilliği beni çok şaşırtıyor, hoş bende o kadar zengin olsam böyle olurdum belki, bilinmez.

  11 temmuz 11:40

  55. Instagramda çok yeni takip etmeye başladım. Danla ile arkadaşmış ona bi üzüldüm ama takdir ettiğim bir yönünü övüp gidicem. Instamomlar gibi çocuğunun her anını paylaşmıyor. Hatta çocuğu olduğunu bile bilmiyordum. Bunun sebebini de çok güzel izah etmiş. Çocuğun bir birey olduğunu ve rızası olmaksızın paylaşılan görüntülerinin bir kişilik hakkı ihlali olduğunu düşünüyorum. Sosyal medyadan para kazanan biri olarak çocuğunu alet etmemesi takdire şayan. Helal sana reçıl kız. 

  ilgili medya:
  1
  23 haziran 17:49

  54. Tüm global eventlerde ülkemizi temsil eden blogger. Samsungla san francisco, h&m ile arizona, dior’la new york, chanel’le fransa provence bölgesi. Yaşıyon bu hayatı reççıl kız.

  26 mayıs 16:22

  53. Valla yazmayacaktım bir şey ama şu kıza yapılan bir kaç yorumla kayıtsız kalamadım tüm kendini çektiği fotoğraflarında kabak gibi Samsung var neyi kullanıyormuş gibi yapuyo onu anlamadım Trendyol konusunda başlarda aşırı aşırı itici geliyodu reklamları ama bir baktım gerçektende beğendiklerini şıkır şıkır marka ayakkabı çantalarıyla dışarıya giyiyo çok da güzel kombinliyo. Ülkemizi de ondan yurt dışında ondan daha iyi temsil edebilecek birini düşünemiyorum helal reccil kızzz yürü be

  Ayrıcaaa samsungşu fotoğrafları denk gelince ekleyeceğim 

  16 mayıs 01:04 16 mayıs 01:13

  52. Çocuğunu sosyal medyada paylaşmaması çok güzel  ama... çocuğunu arkadan çekmeler, ayağını koymalar, fotoğrafının olduğu oyuncağı paylaşırken yüzünü kapatmalar tam bir yüzüne nazar boncuğu emojisi koyma hareketidir.  Zeynep Demirel Doğum gününden galia ve rachelin fotoğrafını koymuştu ama ne dedilerse fotoğraf silinmiş. Çocuğun olunca fazla mı korumacı oluyorsun acaba bilemiyorum. Ama o zaman el ayak ense de paylaşmamalısın. 

  13 nisan 02:35

  51. Minik galia’yı hiç görmemiştik , benim gibi merak eden varsa , medyaya ekliyorum. Yalnız ben bebeğin rachel’e benzediğini düşünüyordum nedense (?) ama hiç benzetemedim.

  Tanım: instagramın zengin influencerlarından.

  ilgili medya:
  1
  12 nisan 18:35

  50. trendyol reklamlarına bahanesi güya bizim de erişebileceğimiz uygun fiyatlı ve tarz kıyafetler olan, tat kaçıran esprileriyle ve sami’yle tanıştığım gün taktığım güneş gözlüğü falan gibi story’lere sahip instagrammer. 

  2 nisan 08:03

  49. iyi hoş biri ama dünyalar onun olsa heryere RK SK GK yazacağını düşündüğüm instagram paylaşımcısı. kiresepi olmanın bu kadar göz önüne sokulması gerektiğini bilmiyordum. bir bana mı itici geliyor her yere isimlerini yazdırmaları ? ultra zengin olsalar da çok çiğ bi hareket bence. gelelim reklam konusuna.. birbirimizi kandırmayalım, asla satın almayacağı trendyol ürünlerini paylaşmak neyin samimiyeti acaba? samimi olamıyorsun reççıl.. sorry

  1 nisan 08:47 1 nisan 08:55