yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.9
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (104)
  • oylar (33)
  • medya (0)

  1. Haziran ortasında aldım. Bugün itibariyle bitti. Amma bereketliymiş!

  Kime önerdiysem teşekkür ile geri döndü. Gerçekten küsen, dökülen saçı canlandıran, hızla uzatan, dolgunlaştıran bir şampuan. Haa mevcut dökülmeyi engeller mi derseniz, çok değil. Ama mesela benim doğum sürecinden çıkmam saçlarımı çok döktü. Bu süreçte bana ve önerdiğim bir çok anneye ilaç oldu.

  Kesinlikle tavsiye ederim.

  17 ağustos 2014 20:39 ed.11 eylül 2014 14:33

  2. Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum bu şampuanı. Bundan önce eda taşpınar'ın at kuyruğu şampuanını kullanıyordum ve sanırım ondan daha memnundum. Saçlarımı çok hızlı yağlandırmaya başladı ne yazık ki ve saç dökülmesini durdurması gerekirken inanılmaz derecede arttırdı. belki mevsim geçişinden kaynaklanıyordur dökülme diyorum ama zaten 3 tel saçım var onların da döküldüğünü gördükçe moralim çok bozuluyor. :(

  24 mayıs 2015 13:41 ed.31 mayıs 2015 09:16

  3. Saç dökülmemi durdursun diye aldım. Henüz 2. Kullanışım. Saç dökülmemi 10 katına çıkarttı diyebilirim. Kafamda da sivilce gibi minik şeyler çıktı. Bazı yerlerde "ilk etapta dökülmeyi arttırdığı, çünkü zayıf köklü saçları komple döktüğü sonra da kısa sürede yeni saçlar çıkarttığı" yazıyor. O sivilcemsi seyler de yeni oluşan saç kökleri imiş... biraz daha kullanacağım, bu şekilde dökülme devam ederse tüy dökücü olarak istenmeyen kıllarda kullanacağım.

  5 haziran 2015 22:03 ed.8 haziran 2015 07:03


  4. saç dökülmemde henüz etkisini göstermeyen şampuan. uzatmaya da fayda sağladığını anlamam için erken. 1. kutum bitmek üzere. dökülmemi arttırmadı, 2. kutuda azaltacağına inancım var. kokusuna bayıldım. verdiği temizlik hissi çok güzel. yağlanmayı geciktiriyor. saçları harika derece yumuşatıp parlatıyor. sırf bu yüzden bile alabilirim 2. kutuyu.

  28 ağustos 2015 00:14

  5. çok enteresan birşey var bu şampuanla ilgili (yani benim yaşadığım). ilk çıktığında en büyük boyunu aldım, acayip bayıldım, bitirdim.. sonra en büyük boyu her yerde olmadığı için küçük boyunu aldım gratis'ten.. (büyüğünü vatan marketten almıştım) ve küçük boyu aynı etkiyi göstermedi resmen.. hemen cosmo city'den paldır küldür gittim büyük boyunu aldım ve şu an dehşet memnunum.. gerçekten çok garip.

  28 ağustos 2015 20:16

  6. saç dökülmesi konusunda bir yararını göremesem de zararını da görmedim. ama kesinlikle saçları çılgın bir hızla uzatıyor bu şampuan, eğer saç uzamasıyla ilgili probleminiz varsa, saçlarınızı uzatmak istiyorsanız kesinlikle tavsiye ediyorum. benim zaten saçlarım hızlı uzadığı için ben bu ekstra hızdan pek hoşlanmadım ve ilk şişemi bitirdikten sonra yenisini almadım. ama kullandığım süre içinde oldukça memnundum. saç derimdeki yağ dengemi düzenledi ve saçlarımı da kurutmayıp yumuşacık yaptı. ilerde saçlarımı uzatmak istersem mutlaka tekrar alacağım şampuan.

  15 kasım 2015 22:24

  7. Kokusunu çok sevdiğim şampuanım, henüz dökülme konusunda bir değişiklik olmadı ama umutluyum. En azından bitkisel. Bir indirim zamanı 23 liraya düştüğünü görünce hiç araştırmadan almıştım şimdi indirimsiz tekrar alır mıyım onu bilmiyorum.

  4 nisan 2016 23:37


  8. Uzun, düz ve çabuk uzayan saçlarım var. Bu şampuanı da büyük umutlarla almıştım ama benim için tam bir hayal kırıklığı oldu. Saçlarımın dökülmesini engellemedi. Kepeklenmeye karşı bir etkisini de göremedim. Saça canlılık ve parlaklık kazandırdığını belirtmişler içindeki kağıt üstünde. Ama parlaklıkta vermedi. Yağlanmayı hiçbir şekilde azaltmadı (gizlinot: üstelik köpürmediği için çok bol kullanmama rağmen ) Uzama konusuna bir şey diyemeyeceğim çünkü böyle bi derdim yok. Şişesine gelirsek kendisinden bu kadar nefret etmemi sağlayacak en büyük sebebi de bu olsa gerek ! Su şişeleri gibi döndürülerek açılan bir kapağı var. Şampuanı elime döktükten sonra saçıma yedirmeden önce o kapağı kapatmak tam bir işkencee ! (gizlinot: çünkü banyomda şampuanları koyabileceğim bir rafım yok ) Akıp giden şampuanlar ve yere düşen kapakta cabası! Birde 30 küsür liralık fiyatı var tabiki. Bu kadar olumsuzluğun ve kullanışsızlığın yanında bir daha asla yanından geçmem.

  5 nisan 2016 15:59

  9. Bu şampuanın üzerine 2 farklı şampuan daha kullandım kesinlikle dökülmemi azaltmış onu anladım. Uzamamı da hızlandırdı gibi geldi ama emin değilim benim saçlarım zaten hızlı uzar. Saçlarımın yağlı olmasına da kötü ya da iyi bir etki yapmadı. İndirime girince tekrar alabilirim.

  5 nisan 2016 19:27

  10. saç dökülmesini ciddi anlamda azaltan bir şampuan. ama saç derisinde az biraz pullanma yapabiliyor.

  7 nisan 2016 21:45