1.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • oylar ()
  • medya (2)
1

1. nefes alamıyor bir halde yazıyorum.

bildiğimiz uhu gibi kokuyor. sürdüğüm anda gözlerim yanmaya başladı. yapışkan elden bile arınmayan bir yapısı var. sadece burnumun üzerine sürdüm deneme amaçlı. 25 dakikada ancak kurudu. bu sürede gözlerimden yaşlar akıyor keskin kokusundan dolayı. inat ettim temizlemedim.

sonuç hiçbir şey yapmadı. kuruduktan sonra soydum. sözde ölü deri kalıntılarını kaldırıyor ama hiçbir şey temizlediği yok. cilt temiz ve pürüzsüz bir görünüme kavuşuyormuş. oda külliyen yalan. ben misel su ile cildimi temizlediğimde daha pürüzsüz gözüküyor.

rdl ürünleri kalktığı için 2,45 düşmüş normal fiyatı 4.50tl 2 kullanım şeklinde paketi.

asla denemenizi tavsiye etmem. gidip (gbkz: kahve telvesi ile peeling) yapın bin kat daha iyi sonuç alırsınız

31 ocak 18:53

2. (yazar: sevdaninzillisi) ne aşırı katılıyorum ya bu kadar kötü bi ürün o-la-maz. Ağlaya ağlaya sürdüm ben de bunu bir kere denedim direk attım kalanını. Uhumsu kokusu inanılmaz göz yaşartıp geniz yakıyor. Soyarken de inanılmaz canım acıdı resmen yapışıp kaldı suratıma. Hiç tavsiye etmiyorum temizlik pürüzsüzlük falan da yalan cidden. 

1 şubat 02:28

3. Satın aldıktan sonra okumuştum girdileri ve kullanmaya korkuyordum bu yüzden. Bir süre beklettim, bugün denemeye karar verdim ama yazılanların aksine hiç de canımı yakmadı çıkarırken. Yüzümden Kolayca soyabildim. Görüntüsü aynı uhu gibi evet ama bence kokusu öyle değil. Cildimdeki etkilerine gelecek olursam pek bir etkisini göremedim açıkçası. Sürmeden önce nasılsa şu an da öyle cildim. Tekrar satın almam.

24 mayıs 14:57