0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • oylar (0)
  • medya (0)

1. yağlı cildime epey iyi gelen peelingtir. kullandığım peelingler arasında en sevdiğim oldu. fiyatı da oldukça uygun denenebilir.

28 nisan 2016 23:18

2. Bana da hediye gelmişti, fiyatı oldukça makul. Cildim yağlı, düzenli kullanırsam bebeksi pamuk kıvamına getiriyor ama denildiği gibi bende de aman aman bir değişikliği olmadı. Ama kullandıklarım arasından açık ara en iyisi de buydu. Garnierinkini seviyorum duşta kullanmayı, o sanki ölü derilerden de arındırıyor gibi. Garnierin önüne geçemedi galiba benim için. Ama düzenli kullanmaya devam edip bir şans vereceğim yine de.

14 eylül 2016 16:51

3. Uyguladıktan sonra yüzümü yıkarken suyun ne kadar yağlı aktığını görebiliyorum. Cildinizi yağdan çok güzel bir şekilde arındırsa da gerçekten de ölü deriden temizlemiyor ve sanki uygulamadan sonra cildimde değişik bir doku bırakıyor. Temizleyiciyle yıkayana kadar da bu his gitmiyor. Ölü derilerden arındırmadığı için de ben temizleme jelimi konjac süngeri veya da bir fırça ile uyguluyorum peelingden sonra, daha iyi oluyor.

29 ekim 2016 23:43


4. Kayısı özlü peelingleri ne kadar overrated bir ürünse bu da bir o kadar underrated bir ürün. Drugstore markalar içerisinde benim için tartışmasız en iyi peeling.

28 ocak 2017 19:20