5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (26)
  • oylar (1)
  • medya (3)

1. Clarisonic'e rakip, cilt üzerinde daha nazik olduğu söylenen silikon pütürlü yüzeyli bir cilt temizleme aleti. Yakında sephora mağazalarında bulabiliriz belki de.

(link: http://www.foreo.com http://www.foreo.com)

12 ekim 2014 17:54

2. Bir süredir yüzümü yeterince temizleyemediğimi düşünüyorum. Doktorum fırça zedeler diye yasakladığından aklıma bu cihaz geldi. Bir ara douglasta görmüştüm ama douglas kapandığı için nerede satıldığını bilmiyordum. Kasım ayında kardeşim watsonstan çakmasını almış kendine 120 lira civarına, boykottan dolayı onu da alamıyordum. Ben de aliexpressten sipariş verdim, 25 dolara. En hızlı gelen siparişim oldu sanırım, 3 haftada geldi. Bu Arada İngiltere'de yaşayan arkadaşım Türkiye'ye geldi, ondan orjinalini de denedim. Üçünün arasında hiç bir fark olmadığını gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.

11 ocak 2017 18:53

3. şu an tüm influencer ların hesaplarında pıtır pıtır paylaştıkları cilt temizleme cihazı.

17 temmuz 23:06


4. Youtuberlara göre olmazsa olmaz, bana göre ise dünyanın en gereksiz aleti. 1 sene önce bir hevesle almıştım toplamda 3 kere falan kullandım. Yüzümü Ha elimle yıkamışım ha bununla yıkamışım açıkçası hiçbir fark yok ortada. Sadece lüks hissettiriyor. Zaten kullanmayı da unutuyorum, bir ara fırça temizliyordum bununla şimdi ise küçük kuzenimin eline oyuncak oldu, hem titreşimli hem de pembe falan çok sevdi kendisi. :d

17 temmuz 23:57

5. Bütün YouTuberlarda gördükten sonra benim için  güvenilirliğini kaybetmiş marka.

5 ağustos 15:05

6. Luna go modelini yaklaşık 2 senedir kullandığım minik alet. Kullanmaya başladığımdan beri hangi yüz temizleme jelini kullanırsam kullanayım, elle temizlediğimden çok daha etkili sonuçlar alıyorum. En sevdiğim kısmı cildime masaj yapıyor olması. Titreşimleriyle kan dolaşımını hızlandırdığından olsa gerek cildim daha sağlıklı gözüküyor. Kullanmaya ara verdiğim dönemlerde aradaki farkı net bir şekilde görebiliyorum.

Anti-aging modunu da serum ya da kremlerimi sürdükten sonra kullanıyorum. Bu şekilde daha etkin bir emilim sağlıyorum ya da bana öyle geliyor.

Yalnız şarjı hiç öyle yazıldığı gibi 1 ay dayanmıyor. En uzun 2 hafta gidiyor ne yazık ki. Artısı ise minik boyuyla seyahatlerde de yanımda taşıyabilmem.

4 eylül 13:21

7. Silikon yüz temizleme cihazları ile meşhur marka.

-Silikon olduğu için kullandıktan sonra suya tutarak kolayca temizlenebiliyor.

Kurumaması, kokması gibi problemler olmuyor.

-Clarisonic gibi fırçalı yüz temizleme cihazlarının aksine başlık değiştirme gibi bir masrafı yok. Aldıktan sonra bozulana kadar kullanabilirsiniz. 

-şarjı inanılmaz uzun süre gidiyor, günde bir sefer kullanmak suretiyle 6-7 ay şarj etmeden kullanıyordum.

-Bendeki Luna mini modeli. Küçük olması kullanış açısından ve taşıma açısından kolaylık sağlıyor bu modelin. Hızlı ve yavaş olmak üzere iki hız ayarı var. Yavaş olan çok yavaş olduğu için etkisiz gibi geldi bana.

Elle temizlemeye göre daha iyi temizlediği söyleniyor, temizliyordur da belki ama bu ciltte gözle görülür bir fark yaratmıyor. 

Peeling etkisi yapacağı düşünülse de pürüzsüzlük açısından da mühim bir fark hissetmedim yüzümde. 

Bana göre foreonun tek güzel yanı yüze masaj yapıyor olması. Ciltte fark yaratan özelliği bu. 

Uzun bir süre düzenli kullandıktan sonra cildimdeki farklı bir problemden dolayı bir süre kullanmayı bıraktım. Hala da kullanmaya başlamadım. Rutinimde eksikliğini hissettiğim, olmazsa olmaz bir alet değil yani. Masaj için jade roller ya da gua sha gibi daha basit ve uygun fiyatlı alternatifler denenebilir. 

4 eylül 22:07


8. Ali expresten 60 liraya orjinalini aldığınıza inanmamanız gereken sonic yüz temizleme cihazı. Abd de clarisonic den sonra en çok satanlar arasında. Ben clarisonic mia 2 yi uzun süre kullandım ve cildin işleyişini değiştirdiğine eminim. Foreo aynı işlemi fırçasız yapan ve çok tutulan sonic bir cihaz.  Ali exprese , ebay a kozmetikte orjinallik konusunda güvenmemenizi tavsiye ederim. Teknoloji, şirket bütçesi, dünyanın diğer tarafındaki popüleriği göz önüne alındığında foreo da clarisonicte hatta bütçenize uymayan diğer markaların ürünleridr çöp değildir. Çöp olan yeniyi, iyiyi, güzeli keyifle denememizi engelleyen ekonomik darlıktır.  

5 eylül 07:59 5 eylül 08:01

9. Foreo markasının luna, luna mini, luna play, luna go gibi modelleri var. Silikon olması sayesinde ekstra başlık masrafı derdi olmuyor. Titreşimli olması sayesinde hem ölü deriden arındırmayı hem de cilde masaj yapmayı vaadediyor. Ben bu cihazı almayı kafama koymuştum. Yaş ilerliyor, iyi temizlemem lazım artık diye düşünüyordum. Fakat o fiyatlar, youtuberlara cayır cayır gönderilmesi, bize bir kuruş indirim yapılmaması beni irrite etti ve almadım, almayacağım. 

1 ekim 08:18 1 ekim 17:44

10. Titreşimli silikon fırçaya 800 tl vermek ne kadar doğru bilmiyorum ama tek bildiğim aynı ürünler aliexpress'te yarı fiyatına, 100 tl'ye var direkt. öyle ahım şahım temizlediğini düşünmüyorum.

1 ekim 14:09 ed.1 ekim 15:45