3.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • oylar (1)
  • medya (1)
3

1. (yazar: kyul) ukteyi veren.

Şişeyi yarıladım. Siyah nokta, gözenek , leke gibi sorunlarla mücadele etmeyi amaçlıyor. Kendim kuru ciltliyim. Ürün serum ayarında. Yağ-serum tarzı bir ürün. Ben bu vaatleri yerine getirdiğini en azından şimdilik gözlemlemedim. Güzel nem veriyor. Azıcık ürün en azından bana yetmiyor. Bu tarz serumlarda genelde bir iki damla yeter. Ama bunda daha fazla alıyorum elime. Yine de gramajı fazla. Bayağı bir gideri var. Ağırlık vermeden nemlendirmesi dışında şimdilik aşırı gözüme çarpan bir özelliği yok. Bitivce alır mıyım kısmını o nedenle şimdilik cevapsız bırakıyorum. Bakalım bitene kadar fikirlerim değişecek mi?

30 ocak 00:41

2. fermente maya özütü ve niacinamide içeren 50 mililitrelik şeffaf cam bir şişede gelen sabah akşam kullanıma uygun, uzun vadede kullanımında cilt lekelerini azalttığı iddia edilen kore cilt bakımı mucizesi. mucize diyorum çünkü yaklaşık 2 haftalık kullanımda, ki ben sadece sabahları kullandım, akşamları yine koreden başka bir peptit serumu kullanmaya çalışıyorum, tüm cilt lekelerim gitti, çenemdeki koyulaşma açıldı, bıyık bölgemde sir ağdadan kaynaklı lekelenme azaldı, kaz ayaklarımda açılma var, ki uzaktan bakıldığında hiç kaz ayağı yok, göz altı morluklarım kapatıcısız çıkıp sokakta gezebilecek kadar azaldı.

havuz suyu gibi kokuyor ve kutu üzerinde oda sıcaklığında muhafaza edin yazmasına rağmen korendy sitesinde buzdolabında muhafaza edin diyor?

cildim hiç olmadığı kadar nemli, sağlıklı ve aydınlık.

7 ağustos 21:16

3. Kullanmaya başlayalı 20 gün oldu ama şimdiden yanak bmlgemdeki gözeneklerin sıkılaşmaya başladığını fark ediyorum. Lekeler üzerinde henüz bir etkisini göremedim ama ürünü kullanmaya yeni başladım sayılır. Şişeyi bitirmeye yakın lekelerimin de gideceğine inanıyorum. Nemlendirmesi de gayet güzel hafif bir ürün yüzde ağırlık yapmıyor.

9 ağustos 19:36


4. 1 aydır her gece akne lekelerimin ve aknelerimin geçmesi için kullandığım esans. Hiç bir irritasyona neden olmadı. Aknelerim azaldı. Memnunum kullanmaya ve satın almaya devam edeceğim akşam cilt bakım rutinimin vazgeçilmezlerinden biri oldu. Damlalıklı ambalajı da kontaminasyonu önlediği için çok iyi bir ambalaj seçimi olmuş.

1 eylül 18:32