yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • oylar (6)
  • medya (3)
  4

  1. Manyo factory'nin hassas ciltlere yönelik sakinleştirme, hücre yenileme, nem ve parlaklık vaatleri olan yüz yağı. sanırım marka bu ürünü yeni çıkardı, incelemesi yapılmışsa da bulamadım. Henüz iki haftadır kullanıyorum, şimdilik memnun kaldığım için tanıtım indirimi bitmeden başlığını açmak istedim. ben korendy'den %50 indirimle 55 tlye edindim. boyutu 20 ml.

  ürün say say bitmeyecek yağlar içeriyor, asıl ilgimi çeken ise aktif içerik olarak tamanu yağı bulunması. fi tarihinden kalan sivilce izlerime etkisi olabileceğini umuyorum(gizlinot: lekeler için bir süre daha kullandıktan sonra girdiyi editleyeceğim) içerdiği diğer yağlar da komedojenik değilmiş fakat cildiniz akneye meyilliyse temkinli olmakta fayda var. ürün buram buram çay ağacı yağı kokuyor, hassasiyeti olanlara tavsiye etmiyorum. yapısı su gibi ve çok hızlı emiliyor. Verdiği nemden memnun kaldım. Normal ve karma ciltlerin beğeneceğini düşünüyorum, çok kuru ve yağlı ciltler için emin değilim. Lokal olarak kullanılması önerilse de akşamları nemlendiriciyle karıştırıp uyguluyorum. Çünkü tüm yüze kullanılırsa çok güzel bir parlaklık bırakıyor, sırf bu yüzden gündüzleri de kullandığım oluyor. hızlı emildiği için üstüne güneş kremi kullanmakta sorun yaşamadım.

  Özetle asıl beklentim leke izlerini geçirmesi olsa da cildimi çok güzel parlatıp nemlendirdi. yapısı kuşburnu yağı gibi ağır gelmedi. sakinleştirici etkisini de gözlemledim diyebilirim. çay ağacı yağı kokmasından hoşlanmasam da indirimi bitmeden yedeklemeyi düşünüyorum.

  Edit: iyi ki yedeklememişim çünkü lekeler üstünde maalesef etkisini göremedim. cildimin hassasiyet dönemlerinde kremlerin içine 1-2 damla karıştırarak veya sivilcelerin üstüne kullanarak değerlendiriyorum sakinleştirici etkisinden memnunum. 

  9 mart 2020 23:28 22 ağustos 2020 14:33

  2. burada bir soru cevapta önerildiğini görüp korendy sitesinden iki adet sipariş ettiğim ürün. cilt tipim kuru ve hassas aynı zamanda kızarıklıklar ve sivilce lekelerim de mevcut. ürünü aldığımda fiyatı şimdikinin yarısı kadardı bu nedenle iki adet sipariş etmiştim. iyi ki de öyle yapmışım. çok memnunum. ürün ufak gibi görünsede (20 ml) oldukça bereketli. yaklaşık 4 aydır ilk şişeyi kullanmaya devam ediyorum.

  ürün özellikleri: hücre döngüsünü hızlandırarak cildi yenileme, cildi besleme ve nemlendirme, güçlü antioksidan koruma, cildi doğal parlaklığına kavuşturma, yoğun bakım, hızlı emilim. ürün düzenli kullanıldığında vaatlerini yerine getiriyor. ben, temiz cilde sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere uyguluyorum. nemlendirici süreceksem bu yağı kullandıktan sonra sürüyorum. koku konusuna gelecek olursak, evet kötü bir kokusu var. hayal dünyanıza göre çeşitli benzetmeler yapabilirsiniz sürdükten sonra. ben neye benzettiğimi söylemeyeyim. fakat; verdiği his sayesinde bunu görmezden gelebilirsiniz.

  7 temmuz 2020 15:26

  5

  3. korendy nin tanıtım fiyatı üstünden almıştım, şimdiki fiyatı ise pahalı. sivilcelerimin üzerine local olarak sürdüğümde daha hızlı kuruduğu gözlemledim, ayrıca bir iki damlasını Cosrx Oil-Free Ultra Moisturizing Lotion ile karıştırıp kullanıyorum, yağlı cildime su bazlı temizleme jelinden sonra güzel bir nem ve canlılık veriyor.

  14 ağustos 2020 22:35


  2

  4. Ürünü 3 gündür kullanıyorum. Bence kesinlikle hassas ciltlere yönelik değil. Çok keskin bir kokusu var ve agresif bir ürün. Ciltte yanma hissi yaratıyor. Şu an iunik in serumunu almadığıma pişman oldum diyebilirim. Bu biterse onu deneyeceğim. En kötü elimden çıkartmaya çalışacağım. Şişesi ve aplikatörü kaliteli ama ürünü bir daha almam.

  Düzeltme: iki hafta sonradan yazıyorum. Hangi ürün bilmiyorum manyo bifida ampoule yada bu üründen dolayı cildim aşırı yumuşak ve sivilcelerim azaldı. Şu an için memnunum. Eğer bu üründen kaynaklanıyorsa almaya devam ederim

  ilgili medya:
  1
  15 haziran 2021 14:28 25 haziran 2021 21:52

  5

  5. 3 şişe bitirdim. Cildim irrite olduysa, hassassa, akne atağı yaşıyorsa hemen elim buna gidiyor. Ben kremlerimle karıştırmayı tercih ediyorum ama doğrudan serum gibi de uygulanabiliyor. Bunu ne zaman kullansam cildim nemleniyor, sakinleşiyor, irritasyon azalıyor, aydınlık gözüküyor. Kullandığım en hızlı etki gösteren ürün bu oldu. Biri bitmeden yedeklediğimdir.

  25 ağustos 2021 11:29

  5

  6. Bu ürün cildimde mucizeler yaratıyordu desem yeridir. Zaten yağlı olan bir cilde yağ nasıl iyi gelebilir diye çok korkarak almış olsam da kullanım sırasında iyi ki tanışmışım dedim. Sivilceli ve hassaslaşmış cildimi bir gecede bile öyle güzel yatıştırıyordu ki fiyatı ilk satın almaya başladığım zamana göre uçmuş olsa da artık stok gelsin diye sokağa çıkıp bağırmak istiyorum süslüler.

  Ben çift aşamalı temizlik, tonik ve nemlendirici adımlarının ardından yüzüme uyguluyordum. Kokusu diğer ürünlere göre daha ağır ve garip olarak nitelendirilebilir ama bu daha çok kişinin hassasiyetine bağlı sanırım şahsen beni çok rahatsız etmedi. Yaklaşık 4 şişe bitirdim ve stok yapmadığım için çok üzgünüm açıkçası. En yakın zamanda yeniden stoklarda görmeyi bekliyorum.

  6 nisan 2022 19:04