yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • oylar (5)
  • medya (2)
  5

  1. Foreo markasına, saçma işbirlikleri nedeniyle önyargılı yaklaşanlardan biriyim. Ayrıca silikon ürüne o parayı vermem diye de temizleyicisini almamıştım zamanında. Microcurent olarak da nuface markasının ürününü araştırırken yakın arkadaşım, foreo'nun da microcurent bir ürün çıkarttığını, satın almak istediğini ancak işe yarayıp yaramadığı konusunda araştırma yaparken fikrimi sordu. Birlikte yurt dışı kullanıcı deneyimlerini izledik. Türkiye'den kim ne paylaşmış ise izledik, sonunda ise fiyatında bir indirim olursa satın alırız diye satın almayı erteledik. Derken bir gece yarısı Beymen' de sepette 500 TL indirim olduğunu fark edince, 4 Şubat 2021 tarihinde Beymen'den magenta renkli (regular size) olan ürünü satın aldık. Beymen 'deki satış fiyatı 2.699 TL'den 500 TL indirimle 2.199 TL' ye geldi. 5 Şubat tarihinden beri de, istisnasız her gece kullanıyorum. 5. haftam bitti. Artık fark hissetmeye başladığım için de kullanıcı deneyimimi ve fikrimi paylaşmak istedim.

  Öncelikle yaşımın 38 olduğunu belirtmek istiyorum. Son bir senedir evden çalışıyorum. Hareketsizlik hat safhada olduğu için haliyle kilo aldım. Kiloyu ilk olarak yüzden alıp kilo versem de yüzümden kilo veremeyenlerdenim. Yuvarlak bir yüze sahibim. Kilo alınca yanaklar dolduğu için kırışıklığım (yağlı cilt faydalarından birisi) olmasa da yanaktan sarkma ve boynumun altında kedi yavrusu gibi uzanıp yatan bir gıdım peydah oluyor. Ee kilolarla birlikte, salgının belirsizliği nedeniyle duyduğum kaygı, ailevi sağlık sorunları derken yüzüme daha önceki fotoğraflarımda olmayan yeni yerleşen normal durduğum zaman bile üzgün bir ifade bulunuyor. Eylül ayında haftada iki gün yüz yogası ve gha sha taşı ile masaj yaparak başladım bu serüvene. Haftada iki, bazı zamanlar üşengeçlik nedeniyle es geçilmesi derken altı aya yakın bu iki yöntemi uyguladım. Cildimde fark hissetmeye başlasam da yine de yanaklarımdaki şişkinliğin çözümü için daha sıklıkla ve uzun süreli olarak yapılması gerektiğimi düşünüyor ancak rutini bir türlü arttıramıyordum. Bu aşamada foreo bear 'ı satın alınca yüz yogası gha sha birlikte 6 ayda katettiğim yolu, bear da eklenince yanaklarımda fark edilebilecek şekilde ilk sonuçları almaya başladım. Bir anda jawlinem çıktı, yanaklarım inceldiğini söylemiyorum tabi ki. Ancak önceki uygulama üzeri bear 5 haftalık kullanım sonrasında daha düzenli bir yüz görünümünden ve bir nebze incelemiş yanaklardan bahsediyorum.

  Foreo bear ' ı kullandığım süre zarfında kendi serumu ile değil, benton aloe propolis smooting jel, aromatica aloe vera jel ve missha aloe vera jel ile birlikte kullandım. Üçünün iletkenliğinden de memnunum. Foreo serum serum serum fena bir ürün olmasa da gerekli olduğunu düşünmüyorum. Zaten ürünle cilt arası iletkenlik sağlamak amacıyla fazla ürün boca ettiğim için çabuk bitiyor ve o kadar para vermeyi gerekli görmedim. Isterseniz bakımı başlat diyerek app içerisinden çalışabilir ister Manuel olarak çalışabilirsiniz. 5 hafta boyunca sadece app. üzerinden çalıştım. Bakımı başlat dediğinizde 2.5 dakikalık süre başlıyor. Uygulama Ilk 30 saniye su bazlı jeli sürmek için süre veriyor. Sonrası da ise uygulamada gösterilen hareketleri tekrarlıyorsunuz. Son 10 saniye ise sürülen jeli cilde yedirmek için veriliyor ve sonra bakım sonlanıyor. Ilk kullandığımda 1. Seviyede çalıştırdım. Hatta arkadaşım ile bu ürün ile yapılan bakım için 2.5 dakika yetmez hele ki bu 1. Seviyede hiç bir numara yok ürün çalıştığı bile belli değil, boşa mı para verdik acaba diye bir pişmanlık yaşadığımızı itiraf etmeliyim. Ürünü kullandıkça ve günden güne farkı hissetmeye başladıkça pişmanlığım geçip ürünle ilgili merakım artmaya, diğer kullanıcı yorumlarını da araştırmaya başladım. Bu konuda Skinadvoice tarafından çekilen videoda Manuel çalıştığını görünce bu haftadan itibaren kendi bakım süresi ile birlikte Manuel olarak da çalışmaya başladım.

  Gel gelelim ürün kimlere uygun derseniz, 30 yaş altı için gerekli bir ürün olmadığını düşünüyorum. Nedenlerine gelince, çünkü o yaşlarda ciltte zaten herhangi bir ağız kenarı kırışıklığı (nazobiyal), alın kırışıklığı, kaz ayağı kırışıklığı bulunmuyor. 30 sonrası için ise botox, dolgu gibi uygulamaları yaptırmamış yqptırmayı düşünen/ korkan / yaptırmak istemeyen ancak cildi için bir şeyler yapmak isteyenler için ideal bir ürün olabileceğini düşünüyorum. Yine de elzem mi derseniz yüz yogası ve gua sha taşı ile de uzun vade ve istikrarlı uygulama ile ürünün vaadettiği değişimi gerçekleştirebilirsiniz. Ben deneyimlediğim için bunu açık yüreklilikle söyleyebilirim. (yol uzun yalnız) Sadece bu ürün diğer iki yöntemle alacağınız sonucu daha kısa sürede almayı sağlıyor. Benim için en önemli artısı ve iyi ki almışım dedirten husus sanırım bu. Hem de günlük mevcut rutininize ekleyeceğiz 2.5 dakika kadar ilave bir çaba ile. Benim 6 ayda aldığım sonucu 1 ayda daha da gözle görülebilir kıldı. Hani haftalık yüz yogası rutinimi ikiden fazlaya arttırmak isterken arttıramama üşengeçliğimin yerine bu ürünü koymuş oldum. yaş ilerledikçe ilave arayışlar içine girdiğim zaman yüzüme eklediğim iyi ki de eklediğim bir ürün oldu. Ben bugüne kadar dolgu ya da botoks gibi uygulamalar yaptırmadım. Dolayısıyla rahatlıkla kullanabiliyorum. kullanım kılavuzunda bu uygulamaları kullanıyorsanız Ürünü kullanmayın diyor. Nitekim yüz kasları uyarıldığı için sanırım dolgunun ya da botoksun etkisini kısaltacağı için böyle bir uyarı yapılmış olabilir. Ayrıca kolajen üretimini uyardığı ve arttırdığı yazıyor. Bu da daha parlak bir yüz demek. Ancak benim yağlı cildim zaten yağdan ötürü kendinden parlak olduğu için bu hususta ilave bir değişim gözlemlemedim.

  Bu arada firmanın instagram üzerinden mesaj atarak ulaştığımız müşteri hizmetleri uygulaması son derece hızlı, ilgili ve yardımperver oldukları için teşekkür etmeyi borç bilirim. Ancak pazarlamada geliştirilmesi gereken bir husus olarak iletmek isterim ki; ürünün gerçek kullanıcı yorumlarına daha fazla yer verseler, daha çok kullanım ipuçları paylaşmaları yapsalar ve biraz daha indirimli satsalar, yüksek sayılı takipçisi olan youtuberlera ürün gönderirken alamadıkları faydayı alacaklarını düşünüyorum. Bu ürün firmanın belki de lokomotif ürünlerinden bir tanesi olduğunu nacizane düşünüyorum. Gerçi diğer ürünleri satın alsaydım ve fos çıksaydı marka ile ilgili böyle düşünür müydüm sanırım düşünmezdim. Ancak ürünün yüzümde gördüğüm vaatleri yerine getirdiğini görünce markaya sempati duymaya başladım. Foreo'dan tek alacağın ürün olsa ne olurdu derseniz, vaadini yerine getirdiğini gözlediğim bear olurdu derdim. Şimdilik izlenimlerim bu kadar.

  Buraya kadar okuma zahmetine katlandığınız için teşekkür ederim.

  Düzenleme: yazım ve imla

  Not: kullanıcı deneyimi demişken burada süslü sözlük yetkililerine seslenmek isterim. ( tabi okuyan varsa) firmalarla işbirliği yapıyorlar. foreo işbirliği de yapsalar süslülere indirim yapılsa ya da süslü foreo çekilişi yapılsa idi, bence daha fazla gerçek kullanıcıya ulaşabilirlerdi. Bir düşünsünler derim.

  ilgili medya:
  1
  14 mart 2021 19:03 14 mart 2021 21:55

  5

  2. Tam 2 ay oldu kullanmaya baslayali dolayisiyla onceki uzun onizlemeden sonra bu girdi de uzun olacagindan yeni bir girdi olarak yazmak istedim. 

  Onizleme de urun ile ilgili bilgi vermistim , simdi yazacaklarim tamamen kendi kisisel yorumum ve 2 aylik kullanici deneyimidir zira onca girdi arasindan en cok bu urun ve foreo ufo ile ilgili mesaj aliyorum toplu bir cevaplama da olsun istedim. 

  Urunu cok begendigimden ve ise yarayacagini dusundugumden bahsetmistim. Bear dan sonra ufo yu da alarak etkiyi maksimuma cikarmak istedim. Daha once de belirttigim gibi foreo dan eger bir tek urun alabilecek olsam bu kesinlikle bear olurdu ve bu fikrim hala sabit. Yuz yogasi, gua sha ile alinabilecek verimi , bu urunle 2 ay icerisinde aldim.Yine de botox ile karsilastirmamak gerekiyor cunku biri kaslari durdururken digeri yuz yogasi gibi kaslari calistirmaya yonelik. Microcurrent in bu kadar ise yarayacagini bilseydim coktan nuface e yonelirdim acikcasi. Yine de Bear ile baslamis olmama memnunum. nuface ve muadil diger urunlerden farkini yazmistim zaten geciyorum. 

  Ben bu urunu hergun kullandim iki ay boyunca ama haftada bes gun ile de iyi sonuc alanlar olmus. Ilk bir - iki haftalik surecten sonra zaten uygulamadaki hareketleri ezberliyorsunuz. Uygulama uc dk suruyor denilse de bu surenin bir kismi serum u surmek yedirmek gibi duraklamalar iceriyor ve tam sure dolmadan yaklasik 10. Saniye kalmisken de bitiyor. Bu sebepten kendi rutinimi olusturdum. Belirtmek istiyorum ki foreo bu sureye sadik kalinmasini oneriyor ben kalmadim bir sorun da yasamadim. Cildimdeki belirli bolgelere yogunlasacak kullandim. Ornegin sizin alin cizgileriniz vardir , oraya odaklanirsiniz veya jawline istiyorsunuzdur cene hattina odaklanirsiniz. Bear mini ile bu anlamda hic bir fark goremedim. Oradaki tum hareketleri regular ile de yapabiliyorsunuz en buyuk fark mincrocurrent seviyesi. Regular 5 akim seviyesine sahipken , mini de bu rakam 3. Yasiniz kucukse mini kesinlikle yetecektir zira arada bin liralik bir fark var tum yuze calismak istemiyorum derseniz yine mini tercih edebilirsiniz. Regular'i  hepsinin yapilabilecegi full paket bir urun gibi oyle dusunebilirsiniz. tercih size kalmis. Biri kotu oburu iyi degil kesinlikle ne istediginize bagli daha cok. 

  Uygulamada Hareketler yaklasir beser tekrardan olusuyor.ben manuel calisiyorum cok uzun zamandir ve manuel de cok rahat kesinlikle. Uygulamadaki serum surme suresi vs beni geriyordu. ben bazi bolgelerde bes kez degil  10 kez calisiyorum  ve bu sekilde cihazi iki kere acip kapatmis oluyorum. Cekinceniz varsa sureye sadik kalin. Bazi hareketleri youtube dan ogrendim. Bu konuda video ceken cok kanal var turklerden Melis Kocal ki kendisi zaten yuz yogasi egitmeni , cok aciklayici bir video cekmis bakmanizi tavsiye ederim kullaniyor yada kullanmak istiyor iseniz. O da kendi stili ile kullaniyor cihazi. 

  Referans olmasi acisindan yasim 32, derin kirisikliga sahip degilim fakat son donemde hafif bir nazolobial cizgisi , alin da tek bir yatay cizgi sahibi oldum. Cihazi alma sebebim de tam olarak bu. Oncesinde hic bir dolgu , botox gecmisin yok. Foreo urunu yuzunde mudahale , analgam dolgu olan kisilere onermiyor bunu da belirtmis olayim. Normal dolgu cok soruluyor hayir takip ettigim kadariyla sakincali degil sadece analgam olmamasi gerekiyor. Dis telleri vs de uygun degil tabiki cihaz icin. Bu ugurda dolgularini degistirenleri gordum. Deger mi evet bence deger:) 18 yas ustune onerilse de ben 25 ten once baslamazdim acikcasi bu urune gerek yok bence. 25 ve ustuyseniz botox dan once bu cihazi deneyimlemekte fayda var. en onemlisi cihazi aldiniz fakat duzenli kullanacak misiniz in cevabi bana kalirsa. Duzenli kullanilmazsa randiman alamazsiniz cunku bu cihaz yuzu anlik olarak kaldiriyor. Kullanmaya devam ettikce de bu lifting etkisi kalici olmaya basliyor. Duzenli olarak kullanilmiyorsa , etkileri anliktan oteye gecmez. En buyuk rakibi nuface i arastirirken yillarca kullananlari gordum. Dramatik farklar vardi oncesi sonrasi fotograflarda. Kullandikca kalici hale geldigi sonucuna vardim. Yanilmadim. 

  Gelelim urunun bendeki etkilerine: oncelikle foreo  asil etkiler icin en az 2 ay kullanim tavsiye ediyor ama daha oncesinde cihaz ise yariyor mu yaramiyor mu anliyorsunuz zaten. 

  Bende ki ilk etkisi anlik olarak yuzumdeki lifting etkisi , yumusamis cizgilerdi. Kullnmaya devam ettikce bu durum kalici olmaya basladi. En buyuk etkisini ise jawline bolgesinde gordum bana kalirsa en cabuk sonuc veren bolge orasi. Hatta iki haftalik yuz yogasi gecmisimde bile bunu farketmistim. O bolgede kaslar kullanilmaya kullanilmaya da zayifliyor. Bir seylere bakarken vs kilo sorunum olmamaasina ragmen hayatimda ilk kez gidi bolgemde yasa bagli cok hafif sarkma farketmistim oncesinde. Bu bolgeyi cok kisa surede toparladi hem de urunu kullanirken kilo degisimlerim olmasina ragmen. Bence zayiflamaya calisiyorsaniz sarkmalari da minimuma indirecektir. Bu urun boynun iki yaninda oneriliyor fakat boynun orta bolgesinde kesinlikle onerilmiyor. Tiroid sorunu yaratmamak icin o bolgede kullanmayin zaten uygulamada da goreceksiniz ki o bolgeye yapilmiyor. Zaten yanlara yapilan hareket boynu cok guzel toparliyor etkisi orta bolge de de hissediliyor. 

  Diger etkileri elmacik kemiklerimin hafifce cikmasi , yuzumun genel konturunun incelmesi , nazolobial lerimin belirginliginin azalmasi oldu. Urunden en az randiman aldigim bolge ise alnim ve goz cevresi oldu maalesef. Bu bolgelerde batma yasadigim icin rahatlikla kullanamadim. Istedigim sonuclarin biraz daha uzun surede alinabilecegini dusunuyorum. Batma demisken , benim en cok sorun yasadigim bolge kesinlikle alin oldu. O bolgede hafif canim aciyor acikcasi bazi rahat ettiren jeller oldu birazdan bahsedecegim. Ozel mesajla konustugum her suslude farkli bolgelerde sorun yaratmis. Benim sinuzitim oldugundan yuzumun ust bolgelerinde sislik , bariz bir sivi hissi oluyor ayrica o bolge kemikli ve sac derisine yakin bu srbepten olabilir. 

  Uzun vade de oralarda da sonuc alirim gibi gorunuyor simdilik. Goz alti ve goz cevresine ayari dusurup t-sonic i kapatarak uygulama yapiyorum. Sorun yasamadim. 

  Kapatma demisken; urunu manuel kullanirken  acmak kapatmak ile ilgili bilgi vereyim. Cihaza bir kez uzunca bastiginizda manuel olarak aciliyor. Calismasi icinse yuze temas etmeli. Micro akim seviyeleri uzerinde gosteriliyor tek isiktan , 5. Isiga kadar gorebilirsiniz. Akim seviyesini dusurmek ya da arttirmak icin birer kez basmaniz yeterli. Eger t sonic aciksa ve acmak/ kapatmak istiyorsaniz da cok hizli bir sekilde iki kez basip birakiyorsunuz. Cihaz su ve sabunla rahatlikla yikanabiliyor bu arada. Sarji cok uzun gidiyor kesinlikle. Aldigimdan beri hergun ve uygulama disi ( yaklasik 6 dakika) kullanmis olmama ragmen hala tekrar sarj etmedim. Aldigim ilk gunki sarji ile devam ediyorum. Bu acidan muhtesem bir cihaz diyebilirim. 

  Bu cihazi nelerle kullanabilirsiniz? 

  Bir kere kesin olarak su bazli urunlerle kullanilmali. Yag kesinlikle olmayacak cunku akimi bloke ediyor. Bu cihaz cilde elektrik akimi verdiginden iletken jeller kullanilmali.

  Foreo serum serum : beni en cok rahat ettiren , batmalari en aza indiren urunlerden biri oldu ama bende sivilce yaptigina kanaat getirdim. Ne zaman kullansam mutlaka bir sivilce cikti. Fiyati cok pahali , ayrica bana gore pek bir numarasi yok. Bu yuzden tercih sizin tabiki. Konforlu bir urun o kesin.

  Aloe vera jeller : hemen hemen her bear kullanicisinin denedigini dusunuyorum. Akimi

  Bloke etmeden ve yuz yikamak zorunda birakmadan bear i kullanmak icin ucuz bir alternatif. Cunku jeli cok surmeniz gerekiyor eger uygulama sirasinda kurursa batma yaptigindan tekrar tekrar kullaniyorsunuz. Bu acidan 250, 500 gibi buyuk ml lerde satilan aloe vera cok is goruyor. Bear i elimdeki, skinfood, missha ve voonka ile denedim. Aralarinda en iyi performansi voonka gosterdi. Hafif bir nemlendiriciligi var icinde hyaluronic asit ve kolajen icerdigi icin belki hemen kurumadi yuzumde ve daha rahat ettirdi. Diger jeller cok surdugumde yuzumde yanma yapti. Onceden yeterli miktar kullandigimdan hic yuzumu yakmazken aloe vera jelini cok surunce yakiyormus megerse. Voonka oneririm. Melis Kocal ise benton aloe propolis oneriyor. Denemedim fakat elimdeki bitirmeye calistigim skinfood propolis serum ile missha yi karistirarak denedim. Gercekten konforluydu bu da. Bitince skinfood pahali bir serum o yuzden boyle birsey icin tekrar almam ve benton u deneyebilirim. 

  Ultrason jeller: en ucuz alternatif bu oldu cunku yaklasik 1000 ml lik bir urunu 8 liraya satin aldim:) foreo da ultrason jelleri kullanilabilecegini onayliyor. Mantiken iletken jeller olduguna gore evet konfor sunuyor fakat bu jeli ciltten arindirmak zorunda kaliyorsunuz. Hem double cleansing hemde su bazli bir jel ile foreo benzeri ( xiaomi) bir cihaz kullaniyorum. Misel suyu da gozlerim icin kullaniyorum. Bu yuzden ciltten kolay arinsa da bir kez daha yuzumu yikamak iskence gibi geliyor acikcasi. Kolay ariniyor evet ama bol su ve bazen sabun gerektiriyor. Son zamanlarda cok tercih etmiyorum bu secenegi ama sakincasi yok usenmiyorsaniz kullanabilirsiniz. 

  kendi deneyimlerim:  thermal su: aloe vera jeli yada su bazli bir serum uzerine kurudukca termal su sikarak denedim kesinlikle iyi sonuc verdi. Ust uste urun kullanmak istemeyenlere alternatif olabilir basarili. 

  Cosrx oil free lotion: bu urun elimde vardi surekli kuruyan urunlerden biktigim icin denemek istedim. En konforlu sonucu sunanlardan biri oldu. Bittikten sonra zaten alacagim

  Bir urun oldugu icin surekliligi de olabilir fakat retinol kullanmaya basladim ve direk retinolu kullanamiyorum altta bir tampon olmus oluyor bu durumda. Son gunlerde siklikla bu urunu kullaniyorum elinde foreo bear ve oil free lotion olanlar deneyebilir ozellikle almaniza gerek yok ama yagli karma ciltliyim sadece nemlendirici kullanirim derseniz sahane bir fikir. 

  Revolution skincare toner+serum: bu oneriyi ilginella dan gordum elimde oldugu icin denedim. Ordinary den bahsediliyordu ama benim elimde revolution oldugundan bunu kullaniyorum. Evet hic aklima gelmezdi ama bir kere zaten niacinamide rutininizde varsa ek bir urun kullanmamis oluyorsunuz. Cabuk kurudugunda isirma oluyor belki uzerine termal su ile daha rahat edebilirim. Begendim. 

  Skinfood propolis serum: elimde oldugunu soylemistim benton aloe propolis in onerildigibi gorunce aloe vera ile karistirarak kullandim basarili sonuc verdi. Uzerine ben her halikarda thermal su sikiyorum cunku ultrason jeli disinda tum urunler hizli kuruyor yuzde. Begendim ama bir dah sirf karisim icin almam tabiki. Oneri elinde olanlar icin gecerli. Digerleri benton a baksin. 

  Estee lauder advanced night repair: bu urunde elimde olup cok sevdigimden denedim. Foreo bear i bununla kullananlari gormustum. Hizli kurumasi disinda basarili. Eger rutininizde

  Bu urun varsa bence gayet olabilir. 

  Gliserin: saf olarak denemedim fakat  icerikte en ust sirada water ( zaten oyle olmali bear icin) yaninda da gliserin varsa kesinlikle en iyi sonucu veren o urunler oldu.iki aylik deneyimimle asil olayin jel form ve gliserinin ust siralarda yer aldigi urunler oldugunu anlamis bulunuyorum. Melis kocal saf olarak kullanilabilecegini soylemisti ama bir yagli ciltli olarak bu fikirden hoslanmadim. Onun yerine siradan bir aloe vera ile gliserin ekleyerek karistirabilirim. Gliserin orani artarsa

  Daha iyi sonuc verecegi kanaatindeyim. 

  Sonuc olarak iki aylik deneyimim bu yonde ve ben cihazdan gercekten cok memnunum. Almak isteyenlere veya zaten kullananlara fikir olmasi icin yazmis bulunuyorum. Butceniz varsa kesinlikle tavsiye ederim. botox icin 2500 lira fiyat aldim yakin zamanda ve 6 ayda bir tekrarlamak gerekiyor. Bu urun cozum olmayabilir tabiki bir botox etkisinde olacagini sanmiyorum fakat belki gerek te kalmayabilir. Bir kez o parayi vererek denemek istedim ve cok memnunum dedigim

  Gibi. Yakin zamanda yuz yogasi da rutinime ekleyecegim ikisinin birlikte cok daha iyi sonuc verecegini dusunuyorum.Siddetle tavsiye edecegim nadir urunlerdendir. Sorulariniz olursa yine mesaj kutuma beklerim.

  30 mart 2021 11:27 1 mayıs 2021 11:19

  3. Ben bu arkadaşın mini versiyonunu yeni aldım. Henüz hiç kullanmadığım için kullanıcı deneyimi olarak çok dolu bir girdi olmayacak ama aldığım yerle ilgili yazmak istedim. Cuma günü livetoblooom isimli bir siteden akşam altı gibi sipariş verdim ve pazartesi öğleden önce ürün elimdeydi. Ayrıca indirim de vardı 1700 liraya satın aldım. Düşünenler için takip edilebilecek bir seçenek bence.

  Cihazla beraber kullanmak için ultrason jeli aldım. Genelde rutine dahil bir ürün olmadığı için çok kullanışlı bulunmuyor sanırım ama aşırı ucuza geliyor açıkçası. Ben Trendyol üzerinden on litre aldım (gizlinot: Bir litre aldığımı düşünüyordum, bütün mahalleye almışım :')) ve tanesi 4,9 gibi bir şeye denk geldi.

  Ürünü bir süre kullanıp deneyimlerimi de paylaşacağım, belki fotoğraf da yüklerim. Alışveriş deneyimi anlamında memnun kaldım.

  ilgili medya:
  1
  25 ekim 2021 14:26


  5

  4. mini ve regular olarak iki farklı boyda satılan foreo markasına ait microcurrent cihazı. bende regular versiyonu var. öncesinden aloe vera jeli yüzüme sürüp güzelce masaj yapmaya başlıyorum cihazla. foreo uygulaması zaten yönlendiriyor. modu seçip uygulamayla senkronize yaparak kısa sürede işlemi tamamlıyorsunuz. akım kuvveti güçlü saç diplerine denk geldiğinde bir çekiştirme yapıyor cihazın etkisini kuvvetini hissediyorsunuz. elimde nuface microcurrent cihazıda var. nuface in akımı foreo ya göre daha düşük geldi bana. nuface tam başlangıç seviyesi için bir cihaz. foreo ise daha üst seviyede kullanılabilir. nu facete daha az akım ayarı var foreo da daha fazla. foreoyu yıkamak daha kolay nu face daha zor. dış tasarım olarakta foreonun tutuş hissi daha tok geliyor bana malzemesi daha kaliteli nu face biraz fazla plastik kalıyor yanında. nuface türkiyede yok ama yurtdışından aldırmak isteyen, kafası karışık olanlar varsa diye söylüyorum foreo bear daha başarılı. nuface çıkalı epey oldu yaklaşık 8-9 sene kadar bear daha geliştirilmiş bir versiyon gibi düşünebilirsiniz ikisi arasında kalırsanız foreoyu tercih etmenizi öneririm.

  14 şubat 2022 01:22

  5

  5. yaş da 40'a yaklaşınca ve uzun zaman kilolu olup birden 1 ay içinde 8 kilo verince yanağımda bulldog tarzı sarkma hissetmemle keşfettiğim, sonra da ilk kullanımdan beri aşk yaşadığım mini mini cihazım!

  uygulamayla kullanmıyorum. her sabah ve akşam yüzümü yıkar yıkamaz temiz cildime uyguluyorum. kuru olarak uygulamak çok zor, çünkü yüzü çekiyor. kayganlaştırıcı ve iletken bir şey gerek.

  ilk günler sadece su ya da termal sıkarak kullanıyordum. kremlerim ve serumlarımın hepsi su bazlı olduğu için "neden olmasın ki" dedim, ve şimdi yüzümü temizliyorum, sonrasında gündüzse kremimi, akşamsa serumumu sürüp "spora" başlıyorum :) uygulamayı kullanmıyorum, her bölgede 5 kez tekrarlayıp kendi kafama göre (yüz kaslarıma uygun şekilde) devam ediyorum. benim rutinim yaklaşık 5-6 dakika sürüyor.

  bundan sonra da foreo iris'le göz çevresi ve genel yüz masajı yapıyorum, spor sonrası kas masajı yaptırmak gibi..

  toparlanmayı ilk günden beri farkediyorum, anında bulldog olmak üzere olan yanakları kaldırdı. fakat sanıyorum bıraktığımda yavaşça eski haline dönecektir, o yüzden kalıcı olması için mümkün olduğunca haftada 1-2 sürdürmek gerek.

  sürdürülebilir olmayacaksa bulaşmayın, daha kötü sonuçlar doğuracaktır. kendinize güveniyorsanız dalın!

  bu arada fiyat konusunda aşırı oynaklar. ben bunu bilmeden bir gün aldım, ertesi gün 900 lira artmıştı fiyatı. 2 gün sonra bir daha indirime girdi, sonra bir daha bindirim.. iyi araştırın, aceleniz yoksa biraz takip edin mutlaka. fiyat aşırı oynak.. kendi sitesinden de türkiye deposundan gönderim yapılıyor, oraya da bakın mutlaka.

  26 şubat 2022 12:56

  6. Yüzüm sarkmaya meyilli olduğu için ve topikal ürünlerin sarkmaya fazla etkisi olmadığı söylendiği için satın aldım. Gerçekten de iki aylık gibi bir sürede yanaklarımı güzel toparladı. Kullanımı gerçekten keyifli ve pratik. Kendi sitesi iki buçuk dakika öneriyor ama ben biraz daha uzun süre yapıyorum. İletken olarak kendi serumu dışında iki farklı serum (revolution ve hatırlamadığım bir marka) ve aloe vera jel (claderm) denedim. İçlerinden en memnun kaldığım ürün claderm jel oldu. Revolution da gayet iyiydi ancak sırf bear kullanımı için satın almam sebebiyle fiyat/performans olarak aloe vera jel daha tatmin edici. Benim de şakak ve alın bölgelerinde, özellikle sivilce olduğu zamanlar, hafif bir acıya sebep verebiliyor. Bu yüzden kullandığım jelleri yüzüme bolca sürüyorum. Acı eşiğim oldukça düşük olduğu için ben korkudan biraz fazla kullanıyorum.

  Ürünün bence en büyük dezavantajı telefon uygulamasından dolayı ortaya çıkabilen sorunlar. Örneğin bende uygulamada ve ürünün kendisinde seviyeleri eşleştirmem sorun oldu. Uygulamadan ayarladığım seviye ile cihazda ışıkların gösterdiği seviye aynı olmadı. Bilmiyorum belki de çalışma şekli böyledir ve aslında gerçek seviye uygulamadakidir. Müşteri hizmetlerine yazdığımda uygulamayı güncellemem vs tavsiye edildi ancak işe yaramadı. Manuel olarak da kullanılabildiği için bu şekilde devam ettim ve sonuçlardan çok memnunum. Ben sarkma sorunu olanlara tavsiye ederim.

  29 eylül 2022 21:35

  3

  7. Sanırım 3 ay oldu kullanalı. Henüz yüzümde bir değişiklik hissetmedim. Yüzümün alt kısımlarında kendi su bazlı serumlarım dahil bir çok ürünle rahat kullanabiliyorum ama alnımda serum serum ürününü boca etsem dahi en düşük ayarda kullanamıyorum. Ki acı eşiğim iyidir. Ancak yanak ve çene sarkmalarında ile yarayacak gibi duruyor. Ultrason jeli ile daha az acı hissettiğim için alt yüz bölgemde ultrason jel ile kadameyi arttırarak deneyeceğim. Yine 1-2 ay sonra editlerim. Bu sürede 2. Kademede kullandım hep, alnım çok acıdığı için. Alnımı pas geçip 3.-4. Kademelere çıkmayı deniyeceğim

  15 ocak 2023 22:41 15 ocak 2023 22:42


  8. cihazı alalı bi sene oldu ama son 1-1,5 aydır düzenli kullanıyorum. fotoğrafımı çekip karşılaştırmayı unuttum, yine de son günlerde özellikle yanaklar ve çenede toparlanmış gibi hissediyorum. Bir süre uygulamasız kullandım, şu an uygulamalı şekilde hafta içleri ilk iki bakımı uyguluyorum, total facial & contour knock-out tu sanırım isimleri 3dk + 2,5 dk gibi oluyor. Uygulamayla kullandığımdan beri daha etkili sanki, çünkü tam uygulamadaki kadını takip ediyorum, uygulamasız çok hızlı yaptığımı fark ettim böylece.

  Ayrıca buradaki yorumlarda paylaşılan ve influencer/youtuber tayfanın serum önerilerine göz attım. Kimse bahsetmemiş ama Rossmanndan satın aldığım Rival de Loop Hyaluron Yüz Serumu ve Isana Pure Nemlendirici Serumu kullandım. Rival De Loop Serum çabuk kuruduğu için uygulamayla uygulamak zor oluyordu, tekrar arada aceleyle süremeye falan çalışıyordum. Son 1 haftadır Isana Pure Nemlendirici Serumu kullanıyorum ve çok memnunum. Buraya da belki birilerine yararı olur diye yazmak istedim.

  19 ocak 2023 16:27

  9. Arkadaslar az kullandigim bearimi satiyorum. Ankara icindeyim elden de alisveris yapabiliriz. Kutusu kablosu her seyi duruyor, nakit ihtiyacim var.

  25 temmuz 2023 17:20

  10. Maalesef implantım olduğu için kullanamamaktayım. Eğer implant veya amalgam dolgu(eski tip gri metal dolgu) kullanıyorsanız sakın almayın, klavuzunda yazıyor.

  10 kasım 2023 02:08