yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (66)
  • oylar (51)
  • medya (1)

  1. Bu serinin "purifying cleansing gel" isimli temizleme jelinden nefret ettim.

  sıradan bir jelden farkı yok. vasatın altında bir temizleme fonksiyonu.

  En kötüsü nasıl bir delik ayarı yapmışlarsa, hafif bir sıkmayla bile şişenin yarısı avcunuza boşalıyor. başarısız ve bereketsiz.

  11 aralık 2014 10:46

  2. Bu serinin maskesini kullanıyorum yaklaşık 6 aydır. Hassas ve karma cildime hiç bir alerjik reaksiyon göstermedi. Gözenek küçültme vs gbi bir etkisi olmadı bende maalesef ama verdigi temizlenmiş hissini seviyorum.

  14 aralık 2014 13:05

  3. sebo vegetal serisinden yıkama jeli, tonik, nemlendirici ve serumunu düzenli kullandığım ama hiç bir etkisini görmediğim marka. mucize beklemiyordum ancak insan bir cildi düzenler ne biliyim kızarıklıkları azaltır ya da sebumu dengeler. hiç bir etkisi olmadı , para zaman kaybı oldu bu seri. hele jelini hiç tavsiye etmiyorum. oldukça akışkan ve ürün kaybı çok oluyor

  7 mart 2015 21:14 ed.24 mart 2015 22:06


  4. gözenek sıkılaştırıcı tonik gibi bir şey aradığımda sevimli satıcının bana kitlediği toniği kullanıyorum. yani placebo etkisi olur umarım, sabah akşam temizledikten sonra kullanıyorum. kokusu falan güzel ama aman aman bir etkisini gördüm desem uydurmuş olurum. cildim karma, gözenek problemim var. temiz tutsam dahi o gözenekler doluyor, aynı zamanda pullanma da oluyor. nem verdi ama yağlanmayı pek engellemedi gibi geliyor bana. dur bakalım biraz daha kullanacağım.

  5 haziran 2015 14:10

  5. toniğini kullandım. daha doğrusu yağ dengeleyici ve sıkılaştırıcı bir tonik kullanmak istedim ve içeriğine güvendiğim bir marka olsun istedim. ne yağlanmayı azaltma ne t bölgesindeki parlamayı engelleme ne de başka bir etkisi yok maalesef. beğenmediğim ürün. serinin diğer ürünlerini de kullanmayı düşünmüyorum bu nedenle.

  10 haziran 2015 20:16

  6. Yıllardır akne problemi yaşayıp, roacutanne tedavisi görmüş biri olarak her yüz yıkama jeliyle, her tonikle, her bakım kremiyle anlaşamıyorum. Fakat Sebo Vegetal serisi bugüne kadar yüzümle en iyi anlaşan seri diyebilirim. Başta biraz çekinerek yaklaşmıştım çünkü önceden çıkardıkları mavi ambalajlı bir akne serisi yüzüme hiç iyi gelmemişti. Bu seriden inanılmaz memnunum. Yüzümü ne çok kurutuyor ne de çok yağlı bırakıyor. Yüzüme gereken nemi sağlıyor ve istediğim hissi yaratıyor. Bana göre en başarılı cilt serilerinden biri.

  9 eylül 2015 23:03

  7. Bu serisinin tonik etkili makyaj temizleme suyunu ve serumunu kullanıyorum.

  Makyaj temizleme suyu, gerçekten cilt makyajını çok iyi çıkarıyor diye düşünüyorum. Tonik etkisi ne derecedir bilemiyorum ama ben cildimde makyaj temizleme sularının bıraktığı yapış yapış etkiden nefret ettiğim için, bu ürünü kullandıktan sonra temizleme jeliyle yıkıyorum. Bence fiyatına göre iyi bir makyaj temizleyici. 4. Şişemdeyim, bitince gene alırım.

  Serume gelirsek, yaklaşık 2 haftadır düzenli kullanıyorum. Gözenek sıkılaştırdığını iddia ediyor. Boyle bir etki henuz goremedim. Devasa büyüklükte gözeneklerim olduğu için çok çok büyük bir etki beklemiyordum zaten. Ama en azından cildim tarafından güzelce emiliyor, kalıp gibi kalmıyor veya uygulamadan sonra serum pütür putur elime gelmiyor. Olumlu bir etkisini çok göremedim 2 haftada ama cildimde bıraktığı kadifemsi etkiyi çok sevdim. Ayrıca çok bereketli gidecekmis gibi. 2 haftadır bayağı bol bol kullanmama rağmen gerçekten beklediğimden çok daha azı bitti. Fena değil. 10 üzerinden 6 verdim sana yeşil serum.

  22 ekim 2015 23:37


  8. serinin peelingini kullanıyorum. daha doğrusu kullanamıyorum. cildim karma, ürünü kullandıktan sonra cildimde yağlı bir tabaka oluşuyor. ancak başka bir temizleme ürünüyle iyice yıkadığımda arındırabiliyorum. sırf bitsin diye bile kullanabileceğim bir peeling değil.

  23 kasım 2015 11:19

  9. Devasa gözeneklerime çare olarak satış görevlisi kremini vermişti. T bölgemin aşırı yağlı olduğunu, bu yüzden su bazlı bir krem istediğimi defalarca belirtmeme rağmen... Tester da yoktu aldım ben de. Evet yağlı bir krem (gizlinot: göz deviren emoji)

  Öte yandan serinin tamamına sahip bir arkadaşımda diğer ürünleri deneme fırsatı buldum. Doğru sırayla ürünlerin tamamını kullandığınızda kremin yağı hiç rahatsız etmiyor. Bunun yanı sıra cildim inanılmaz ferahladı. Kendimi çok taze ve sıkı hissettim. Evet, anında hissedilir şekilde sıkılaştı cildim. Ama tabii Uzun süre kullanmadığım için gözeneklere faydası var mı bilemiyorum, anlık bir şey de olabilir. Ama sırf o ferahlık hissi için bile almaya değer.

  İndirim zamanlarında hep seride eksik vardı, bir yakalarsam alıcam tüm seriyi. Deneyimlerimi ona göre eklerim buraya sonra...

  23 kasım 2015 21:07

  10. Karma ve sivilceye yatkın alna sahip cildim için maske önerisi sorunca görevli bu serinin maskesini vermişti ve hiç sevemedim. Ne zaman kullansam hiç sivilce çıkmayan yanağımda bir adet kocaman sivilce çıkarıyor ve izi kalıyor. Bir de parfümü basmışlar içine. Buram buram kimyasal hissi veriyor o parfüm kokusu sanki gözeneklerimi onunla dolduruyormuşum gibi geliyor.başta cildimi kupkuru yapıyor bir de maskeyi çıkarınca ama aşırı kuruluk böyle. Bir daha bu seriye ve yves rocher yüz ürünlerine sırf o maske yüzünden ön yargılıyım.

  24 kasım 2015 02:21 24 kasım 2015 02:25