sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (6)
 • medya (1)

1. Karma bir cildim var genellikle T bölgesi problemi yaşarım. Daha önce clinque 3 numaralı toniğini kullandım kesinlikle biraz asitli yapıdan rahatsız olmayanlar için mükemmel bir tonik. Fakat değişiklik yapmak isteyip bunu aldım öncelikle makyaj temizlemede yetersiz 1 saat sonra ise yüzünüzü yine yağlı hissediyorsunuz bir kalıcılığı bulunmuyor tavsiye etmem.

7 eylül 2016 21:20

2. Bana hediye olarak geldi ve ilk tonik deneyimim olduğu için başka bir ürünle bir kıyas yapamayacağım. Yüzümün her yeri kuruyken burnumdan deli gibi yağ çıkışı oluyor benim. Alnımda da bir miktar yağlanma var. Normalde cilt makyajım olmasa da göz makyajımı silerken makyaj temizleme suyuyla yüzümü de silerim. İlk olarak geçen hafta başında haftalardır makyaj yapmıyorum ama akşam eve geldiğimde hem de denemiş olayım diyerek bir pamuğa bu ürünü döküp yüzümü sildim. Sabah banyo yapıp evden çıkıyorum ama akşamına eve gelip o pamukla silince yüzümü bu sefer şehir yaşamının acı yüzüyle yine karşı karşıya kaldım. Pamuğun rengi sarımtırak oldu ve üzerinde tozlar da vardı. insan inanamıyor. Bu sebeple eve gelince makyajsız dahi olsanız yüzünüzü böyle bir şeyle silmenizi veya bir jelle/sabunla yıkamanızı tavsiye ederim.

Gel gelelim bu tonikle ilgili fikrime. İlk tecrübeme göre beğendim. Yağlanmalarımı cidden azalttı yani baya fark edilir bir şekilde. Onun dışında diğer yerleri de daha da kurutmadı. Kokusu güzel ve herhangi bir kızarıklık gibi ters bir etki yapmadı bende. Bitince tekrar alır mıyım? Eve gelince makyajsız da olsam yüzümü silmeye alıştığım için ve makyajsızsam makyaj temizleme suyu ile yüz silmeyi kendimce mantıklı bulmadığım için bitince başka tonik aramakla uğraş vermeye üşenirsem alırım. Öyle aman aman bir ürün değil ama kötü bir ürün de değil kesinlikle.

5 şubat 2018 23:15

3. Ağırlık yapmayan, güzel kokulu, cildi yumuşatan, nem veren, kısa bir süreliğine bile olsa yağdan arındıran memnun kaldığım ürün. Banyodan çıktıktan sonra, makyaj yapmadan önce ya da makyajı sildikten sonra kullanıyorum. Her seferinde de gösterdiği etkiyi beğendim. indirimlerde şans verilmeli.

15 şubat 2018 23:07 15 şubat 2018 23:13

4. Senelerdir kendime ''evet bu tonik benim toniğim'' dediğim bir tonik bulamadım. Bir türlü cildimle anlaşamadılar. Hatta öyle ki doğal içeriğe sahip, cilt için üretilmiş gül suyu dahi cildimde sıkıntıya sebebiyet verdi.

Artık yüzüm tonik sevmiyor demeye başlamıştım zira toniklere verdiğim paranın haddi hesabı yok. (gizlinot: keşke o parayı kenara koysaydım şuanda arabamla geziyordum swh)

Derken Yves Rocher'den alacağım şampuanımı almaya girmişken takıldım cilt ürünlerine. Bendeki cesaret, indirim olmamasına rağmen yağlı cildime (ki kuş uçsa sivilcelenir) sebo vegetal serisinin Tonik-yüz yıkama jeli-maske-matlaştırıcı krem şeklinde seriyi aldım (peeling hariç)

Yemin ederim şoklardayım... 3 gün içinde yağ dengem düzene girdi. Sabah yıkadığım ve temizlediğim cildim akşama T bölgesi kendini yağlanmaya bırakırdı ki, artık dupduru. Öyle kurutmak falan da değil, baya baya tertemiz. Çok korktum alırken, acaba dedim... Zira şampuanlarını vs çok bereketsiz bulduğumdan... Ama şuan eşimle beraber kullanıyoruz. Sabahları uyandığımda bulduğum canlı ve mat cildimi seviyorum.

Bir daha tonik, jel bakmak mı, asla...

Ama çok değişken bir durum olduğuna inancım tam, zira bir başkasında ters tepebilir. Ama benim tipine bile karar veremeyen cildime ilaç gibi geldiler.

27 şubat 2018 01:54

5. Yağlanmayı bir nebze kontrol altında tutuyor. Ben bu aralar makyaj yapmaya üşeniyorum, hatta yatmadan yüzümü temizlemeye bile üşeniyorum ve bu tonikle yüzümü sildiğimde bayağı kir çıkıyor resmen. Temizleme konusunda başarılı olduğunu düşündüm o yüzden, bir daha alırım. 

24 mart 2018 03:10

6. Bugün arkadaşıma şampuan almak için yves rocher’ye girmiştik, kartıma tanımlı indirim olduğundan onu kullanalım dedik. İndirimin yanında bu ürünü de hediye ettiler. 200 ml tam boy ürün, buna çok şaşırdım. Vermeden önce de cilt tipini soruyorlar, karma dediğim için bana bunu verdiler. 

Az önce akşam cilt temizliğinde yağ+su bazlı temizleyiciden sonra sadece t bölgemde kullandım. Ve yine de cildimden kir çıktı resmen. Tozları çok güzel toplamış. Yapısı ve kokusu da çok güzel. Hediye edilmese almayı düşünmezdim fakat şu anlık çok memnun kaldım.

ilgili medya:
1
18 mart 22:04