yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • oylar (8)
  • medya (2)

  1. Bence bir önceki yüz yıkama jelim dermalogica special cleansing gel in muadili. Dermalogica nın paraben içerdiği de düşünülecek olursa 240 lira vereceğime kesinlikle bunu alırım. Şimdi daha sert bir ürün aldım onu deniycem ama nazik bir temizleyici arıyorsanız kullanılabilecek bir ürün.

  4 aralık 2017 22:31

  2. Bu ürünü kullandım fakat ambalajından mı acaba yoksa bende mi bir problem var. en hızlı biten temizleyici oldu benim için :) Ambalajını bi açıyosunuz foşşş diye ürün fışkırıveriyor! e hal böyle olunca da hemen bitiverdi.

  Cildimde de aa mükemmelmiş diyebileceğim bir his, bir farklılık olmadı. Bu nedenle bitti naaptım, elbette almadım. Sebamed'e, Origins'e devammm!

  5 aralık 2017 21:57

  3. Daimi kullandığım, değiştirmeyi hiçbir zaman düşünmediğim temizleme jelim. İçeriği temiz ve cildimi kurutmadan iyi temizliyor. Ne agresif, ne işe yaramaz. Sabah akşam kullanıyorum. Tavsiye ederim^^

  5 aralık 2017 22:12


  4. ürünü, iki kez 125 ml'lik bir kez de 390 ml'liğini kullanmış biri olarak -cildimin kışın bölgesel kuru ve yazın bölgesel yağlı olduğunu da hatırlatarak- yorumlayacağım;

  kullanmaya yeni başladığımda cildimi çok aydınlattığını düşünmüştüm ve kendi kendime gaza gelmiştim. ama şu var ki, kullandığım bütün temizleme jelleri, ilk etapta aydınlık bir cilt verse de ürün bitene kadar artık sanki cildimde bağışıklığa neden oluyor ve baştaki etkiyi göstermiyor. ürün ciltte temizlik sağlıyor evet bunu kabul ediyorum, ama gözenekleri temizleyip küçültmesi beklenirken, bu konuda herhangi bir etki uzun vadede bile sağlamıyor -bu benim gözlemlediğim durum- şimdi düşündüm de neden ısrarla aynı ürünü almışım acaba? iyi tarafı125 ml'lik olanı bile uzun süre dayanıyor. bir de benim cildimde gerginlik yahut kuruluğa neden olmadı.

  özetle, temizleme konusunda başarılı, ama benim gözeneklerimi küçültme konusunda sınıfta kaldı.

  ilgili medya:
  1
  18 mart 2018 21:49 18 mart 2018 22:07

  5. Cildi kurutmadan, germeden temizleyen temizleme jeli.

  Güzelce temizliyor, ancak makyajlıyken yüzünüzü dimdirekt bununla yıkarsanız tamamen çıkarmıyor.

  Jel bir yapısı var ve hafif yeşilimsi bir rengi var.

  Ne zulümsüz, ne de vegan bir ürün.

  27 nisan 2019 01:29 28 nisan 2019 02:57

  6. kucuk boyunu kullandim ama kullandim diyecek kadar bile yettigini dusunmuyorum. fiyati uygun diye dusunurken cok akiskan olmasi sebebiyle cok hizli bittigini aklinizda bulundurun. temizlemesi de karma cildimin yagli kisimlarinda bana yeterli gelmedi. gozeneklere etkisi yok gibi, bir daha almam. 

  14 eylül 2019 08:47

  7. bir alışverişimde bunun küçük boyunu vermişlerdi. bir üstteki girdiye katılıyorum. çok akışkan olduğu için çabuk bitti. internet sitesindeki açıklamasında cilt kusurlarını azaltır, matlık verir yazıyor. yüzümde hiçbir değişiklik olmadı, gözeneklerimde de bir değişiklik göremedim ancak sivilceye de sebep olmadı. matlık verdiği doğru ama o etki de saatlerce sürmüyor. aslında yüz yıkama jellerinin yüzde büyük bir fark yaratabileceğini düşünmüyorum. yüzümü yıkadıktan sonra biraz gerginlik hissettim ama hemen nemlendirici sürdüğüm için bir sıkıntı olmadı. tek sevmediğim yanı kokusu oldu. parfümden rahatsız olmam ama aşırı rahatsız etmese de değişik bir kokusu var gibi geldi. eğer şu an kullandığım temizleyicim bittiğinde alacak bir şey bulamazsam belki yeniden almayı düşünebilirim

  5 şubat 2020 20:06


  4

  8. Yalnızca temizlik beklentisiyle kullanılabilecek basit bir temizleme jeli. Temizleme jellerinden aktif bir etki yaratmasını beklemediğimden uygun fiyatlı temizleyici istediğimde elim ara ara buna gidiyor 3-4 yıldır. Fazla köpürmüyor, makyaj yapmışsam öncesinde temizleme yağı kullanıyorum. Cildimi kurutup tahriş etmiyor, sivilce çıkarmıyor. Halihazırdaki sivilce ve siyah noktalara ise faydası yok. Başka da herhangi bir eksisi veya artısını görmedim. Elimdeki bitince cerave foaming cleanser'ı denemek istiyorum, ondan ekstra bir etki göremezsem tekrar bu ürüne geri dönerim.

  19 nisan 2020 23:32

  9. Bu zamana kadar kullandığım en iyi yüz yıkama jeli. Cildimi temizliyor, hatta yıkadıktan sonra bakınca aydınlanmış hissediyorum. Yüzünüzü de kurutmuyor. Fiyatı da piyasada alabileceğiniz birçok yüz yıkama jeline göre uygun.

  9 haziran 2020 16:47

  10. Alerjik ve aşırı hassas cildimde hiçbir soruna yol açmamış, kuruluğa yol açmadan güzelce temizleyen bir ürün. Sivilce oluşumuna da sebep olmaması ile favori temizleme jelimdir.

  25 temmuz 2020 16:36