yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • medya (0)

  1. Dikkatli kullanılmadığı taktirde serpil çakmaklı'ya dönmenin işten bile olmadığı saç şekillendirme ürünü. Kanaatim uzun saçtan ziyade orta uzunlukta saçlara daha uygun olduğu yönünde. Önemli nokta havlu ile ıslaklığı iyice alınmış saça uygulamak ve avcunuza yaklaşık iki ceviz boyutunda sıktığınız ürünü tüm saça iyice yedirmek. Yedirdikten sonra biraz saçlarınızı öne atıp sallarsanız ve sonra da kendi haline bırakırsanız / kurutursanız saçlarınız olduğundan daha hacimli görünür. Amaa, fazla ıslak saça sürerseniz, fazla miktarda sürerseniz veya iyice yedirmezseniz saçınız sert sert tutamlara ayrılır, mutsuz olursunuz.

  9 ağustos 2013 22:07

  2. Şimdi yumşak tutuşlu köpüğü alıyosun. Saçını yıkadıktan sonra kafayı öne egip avucuna sıktıgın köpüğü saç uclarından tutup yukarı yukarı sıkıp bırakıosun. Sonra kafayı sağa cevirip aynı işlemi yapıyosun.sonra sola çeviripaynı işlemi yapıosun. Ama az az sıkmak önemli . köpüğü kafaya bocalamayın. Sonra kurutma makinasını alıp uucunu yıkarıp yuvarlak aparatı takıosun. Yine kafa eğik , sağ , sol şeklinde yavaş yavaş düşük ısıda yine yukarı tut bırak yöntemiyle kurutuosun. Kurudumu şimdi kafayı kaldır.. Ellerinle saçlarını sık bırak bu işlemde kafa düz olucak. Bide hafif yandan ayır saçları ortadan olmasın.

  ( bu nasıl anlatım demedim değil kendi kendime.)

  9 mart 2014 17:47

  3. Saçlarım kıvırcık olduğundan pek bir haşır neşir olduğum üründür. Son keşfim Morfose Milkshake.. Hem besleyici, onarıcı hem de mis gibi bir süt kokusuna sahip. İçerisinde süt proteini ile aminoasit karışımı yer almaktaymış. Saçları canlandırıp, yoğun bakım sunan bir ürün. Keçe gibi olan kuru saç uçlarıma iyi gelmiş, yumuşacık yapmıştır.

  12 ocak 2015 21:48


  4. Dalgalı ve kıvırcık saçların kurtarıcısıdır duş alıp acil çıkmak gerektiğinde saç kabarmasın diye çok pratiktir. Ama ben bu ürünün saç ıslakmış gibi gösterip parça parça semsert yapanını sevmiyorum. Böyle yapmayan bi marka biliyorsanız bana da söyleyin lütfen.

  13 mart 2016 12:51

  5. Kıvırcık saçlı biri olarak yıllardır denemelerim sonucu nihayet hayatımın köpüğünü buldum galiba.loreal in kıvırcık saçlar için olan köpüğü.saçın dalgasını çok güzel gösteriyor ve saç yumuşacık oluyor.urban care in kıvırcık saçlar için olanı da güzel ama loreal i denedikten sonra elim ona gitmiyor.

  14 mart 2016 12:29

  6. İcat amacının saçı çatır çutur kırmak olduğunu düşünüyorum. En iyisi de olsa kırıyor anam :(

  En iyisi ne derseniz: (gbkz: isana saç köpüğü)

  14 mart 2016 19:07

  7. Saclarim dalgali, ince telli. Bende urban care milk treatment curl freeze var. sik kullanmiyorum ancak dustan cikinca sacin nemini alip elde kopukle soooyle saclari avuclayip kurutunca cok hacim kazaniyor ve sertlesmiyor da. Tek sikintisi asla gecmeyen milkshake kokusu. Gun icerisinde bir noktada bayabiliyor. Yani benim icin kokusu ucani, sertlestirmeyeni ve hacim vereni makbul.

  31 aralık 2017 13:42


  8. syoss curl saç köpüğünü alarak maceram başladı, saçlarım yoğun dalgalı, saçlarımın dalgasını da çok seviyorum ama saçlarım hem gür hem de kabarık, işte saç köpüğü ile onları sakinleştirmeyi hedefliyorum, henüz bir kez kullandım ve fena olmadı, yazı yatışmış sörfçü dalgalarımla geçirmeyi planlıyorum.

  13 mart 2019 13:30

  9. şimdilerde saçı fazla sert, yapay göstermeyecek yeni nesil saç köpüklerini tercih ediyor insanlar. ancak ben lisedeyken durum öyle değildi. yağlı yağlı, oldukça sert ve yapay dalgalı saçlar çok modaydı. aman allah'ım! biz kendimize neler yapmışız öyle. incecik kaşlar, kısa yada orda uzunlukta saçlar ve tane tane kaskatı köpüklenmiş saçlar ile gezerdik.

  neyse, şimdi hem sertleştirmeyen hem besleyen saç köpükleri çıktı da o günler geride kaldı.

  13 mart 2019 15:15

  10. şu ana kadar farklı amaçlarla 3 tane kullandım.

  birinin adını hatırlamıyorum, redist olabilir. kuaförden almıştım perma işlemi sonrasında. saçlarımı köpükleyip kurutuyordum.

  diğeri wella new wave ısıya karşı koruyucu ve bukle belirginleştirici saç köpüğü. genel olarak sevdim, saçları ısıdan koruması konusunda bir şey diyemem ama maşanın kalıcı olmasına katkı sağlıyor.

  sonuncusu da birkaç yıl önce kokusunu beğenip aldığım milkshake saç köpüğü. hala kullanıyorum. asıl amacım saçlarımın elektriklenmesini azaltmaktı, hala saçım elektrikleniyor demek ki bunun için önce stres seviyemi düşürmem gerek.

  13 mart 2019 21:39