yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • oylar (4)
  • medya (1)

  15. Bir zamanlar bu serinin acil kurtarma şampuan, saç kremi ve durulanmayan çift fazlı bakım spreyini almıştım. Neyse şampuan ve saç kremi bitti, sprey kalmıştı. Fazla da bir etkisini görmeyince bıraktım kullanmayı. 

  Geçenlerde son kullanma tarihi yaklaşan ürünleri öne alırken bu spreye rastladım ve bir an önce bitireyim dedim. Yaklaşık üç hafta kadar tekrar kullandım. 

  Neyse, spreyi kullandığım sıralar boynumda, özellikle kulakların altına doğru bölgelerde inanılmaz bir sivilcelenme sorunu yaşamaya başladım. Dağılmasın diye dokunmamama rağmen sürekli yenileri çıkıyor, gittikçe daha geniş alana yayılıyordu. İnternetten biraz araştırınca, boyun bölgesindeki sivilcelere, genellikle saçta kullanılan kremlerin sebep olduğunu okudum ve resmen aydınlanma yaşadım. son zamanlarda kullandığım tek değişik ürün bu kremdi ve bırakır bırakmaz da çoğu söndü zaten. Herkeste aynı etki olur mu bilmiyorum ama böyle bir sorununuz olursa, aklınızda bulunsun.

  30 aralık 2019 22:05

  1

  14. Zaten saç dökülme sorunu olan bir insan olarak saçlarım yandığında repair rescue çeşidi saçımı o kadar fazla dökmüştü ki kendisini fırça temizliğinde kullanarak bitirmeye çalışıyorum. Uçları yumuşatmak adına kel kalmaya değmez, almayın.

  22 eylül 2019 20:27

  13. Repair rescue şampuanı benim açıcı ve boya ile yıpranan saçımı toparlayabilen tek üründür. Balyaj sonrası yine saçlarım tiftik tiftik oldu, alacağım. Tabi geçen yıl 56₺ye aldığım şampuan şimdi 85₺ olmuş şaşırdık mı hayır.

  15 mayıs 2019 12:23 15 mayıs 2019 12:24


  12. Kalın telli kimi zaman kuru kimi zaman yağlı saçlara sahibim. Son zamanlarda saç dökülmem fena arttı. Ben de 200 ml şampuanından aldım denemek için. İçeriğine baktığımda gördüğüm SLS gibi maddelerden içeriğinin çok da temiz olmadığını düşündürdü.Buna rağmen saçıma sürdüğümde köpürmesi çok kolay olmadı. İlk yıkayışlarımda iyi geliyormuş gibi geldi ama sonradan pek de artı bir etkisi olmadığını fark ettim. Kokusunu da pek sevemedim. Alışık olduğumuz şampuan kokusu yoktu.

  10 ocak 2019 20:20

  11. Fibre force şampuanını aldım. Saçlarım çok çok kuru ve kimyasal işlem görmüş bir saç. Ancak yanık değil. Sert yapıyor bu şampuan. Kazık gibi. Acaba şampuanın özelliği bu mu diyorum kendi kendime..Saçları sertleştirip güçlendiriyor mu? Bilemedim. Kullanmaya devam ediyorum.

  20 kasım 2018 12:15 16 aralık 2018 23:21

  10. Dört ay önce acil kurtarma serisini birer litrelik şişelerde (şampuan, saç kremi, saç maskesi, çift fazlı bakım kremi) yaklaşık 400tl ödeyerek aldım ve düzenli olarak kullandım. Dört ay kullanınca saçta fark edilir bir düzelme görmek istiyor insan, görmedim. Kaç yıllık aynı saçım işte, ince telli, kıvırcık ve dolayısıyla karışık, nemini kaybetmiş, elli tane şey kullansan da hala bakımsız duruyor. Ne var ki geçen aylarda kerastase oleo curl discipline ile tanıştım da ruhum şenlendi, dört ayda göremediğimi ilk kullanımda sağladı.

  6 temmuz 2018 13:16

  9. repair rescue serisinin şampuanı saçları hakikaten onarıyor. açılmaktan mahvolan saç uçlarıma can geldi resmen. üstelik saç kremini almamıştım stoklarımda çok fazla saç kremi olduğu için. tek başına şampuanı bile yetti. ayrıca öyle ciddi bir ağırlaşma yağlanma da yapmadı. genelde bakım onarım şampuanları saçı ağırlaştırır. ben temizlemesinden de memnun kaldım.

  22 mayıs 2018 14:09


  3

  8. bu serinin şampuanı, saç kremi ve tarama spreyine sahibim. şampuanı benim saçlarıma hiç iyi gelmeyen ürün. beklentilerimi çok yükselterek kocaman umutlarla almıştım. yağlanmayı hızlandırdı, saçımı yapış yapış yaptı. beklentiniz hacimse uzak durunuz. saç kremi şampuana göre daha başarılı, farklı bir şampuan ve bc saç kremi kombinasyonu benim saçlarıma daha iyi geldi. saç tarama spreyi ise performans olarak elidor altı, fiyat olarak elidorun çok üstü.

  özetle bana yaramayan ürünler serisi.

  12 mayıs 2018 10:02

  7. Geçen hafta sıkıldım artık saçlarımdan azıcık ışıltı attırayım bari diye düşünüp,saçlarımı deli gibi yaktığım için çözüm arayışına girmiştim.Acil kurtarma şampuanı,saç maskesi ve saç kremini aldım ve iki günde o çalı süpürgesi gib olan saçlarımı yumuşacık yaptı resmen.Kuaförlerde satılan neydiği belirsiz ürünlere para vereceğime bari adı sanı bilinen bişeye şans vereyim diye düşünmüştüm ve hayal kırıklığına uğramadığım için mutluyum..

  21 şubat 2018 12:28

  6. hair activator şampuanını yaklaşık 3 aydır kullandığım seri. dökülmeyi ciddi derecede azalttı. tabii, şampuanın yanında demir eksikliği için tedavi aldığımı belirteyim. serumunu da denemek istiyorum fakat şampuanı 22 liraya alırken serumun en ucuz 45-50 lira olması itici geliyor.

  3 aralık 2016 02:35