4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (23)
  • oylar (1)
  • medya (2)

1. kuaförlere malzeme satan toptancıyı keşfedince tanıştım kendisiyle. böyle, köpükle saç kremi arası bir yapısı var saç bakım maskesinin, şeker gibi de kokuyor. yıkama sonrasında saçınıza uygulayıp yarım saat kadar bekletiyorsunuz saçınızda. ben bu aşamada saçınıza naylon bir saç bonesi takıp kurutma makinesinin en üst ayarıyla saçınızı ısıtmanızı öneririm (saçınızı alüminyum folyo ile sarmalayıp uzaylı tadı da yakalayabilirsiniz), zaten kullanma talimatında da saça uygulandıktan sonraki bekleme aşamasında ısı uygulanırsa tam verim alınacağı yazıyor.

Sonrasında saçınızı ılık suyla duruluyor ve normal kurutuyorsunuz.

Saçınızı inanılmaz yumuşatacak ve ışıl ışıl parlatacak.

31 ocak 2014 12:37

2. dün gratiste görünce baya sevindiğim saç maskesi. sarı renk uğruna baya yıprattığım saçlarımı parlak ve yumuşak yaparak beni çok mutlu etti. ben kuaför malzemeleri satan bir siteden almıştım. banyodan sonra ıslak saçıma sürüp 20 dk bekletilip duruluyorum. hafiften muz kokusu var. sürerken yapısının ağır olduğunu ve zor durulanacağını düşünmüştüm ama öyle olmadı. hemen arınıyor saçtan. fiyatı da bence etkisine göre baya uygun. kuaför saçıma bakım yapmak adına fındık kadar sürüp benden dünyanın parasını almıştı. hala üzülürüm. şimdiye kadar kullandığım en etkili maske kendisi.

28 aralık 2014 18:21

3. şimdiye kadar kullandığım saç maskeleri arasında etkisi en uzun süren ve güzel muz kokusu en uzun süre kalan,sahiden işe yarar maske

28 aralık 2014 22:01


4. saçları aşırı derecede yumuşattığı için ince telli saçları bir anda söndürüyor.

29 aralık 2014 11:15

5. kimyasal işlem görmüş, çok yıpranmış saçları canlandırmaya yönelik olan içerisinde keratin bulunan saç maskesi.

Maskenin vaatleri şunlarmış :

. Çok zarar görmüş saçlar için canlandırıcı, hiperproteinli maske içeriyor.

. Saçın ihtiyacı olduğu tüm protein ve nem yüklemesini maksimum düzeyde sağlar.

.Keratin aminoasitleri ve provitamin B5 içerir.

.Kılcal yapılara canlılık kazandırır ve onları korur.

.Saçın iç maddesini yeniler. Düşük molekül ağırlığı sayesinde saça sızarak nemlendirir.

vaatlerini ne kadar yerine getiriyor bilemem, ama gerçekten nemlendirme konusunda çok başarılı bir maske. saçıma yapılan kimyasal açma işleminden sonra saçlarım çok zarar görmüştü. Duşta özellikle de şampuanladıktan sonra saçlarım çok karışıyordu ve açarken çok zorlanıyordum. açmak için uğraşırken de saçlarımı iyice yıpratıyordum. duş sonrası kremlerle filan çok yetersiz kalıyordu.

Bu maske ise yoğun nemlendiricili ve duş öncesi kullanılan bir maske olduğu için, duştan önce kullanıldığında saçları yoğun nemlendiriyor ve duşta saçların karışmasını engelliyor. saçları o kadar yoğun nemlendiriyor ki duş boyunca saçlarım yumuşacık olurdu ve kesinlikle duş sonrası saç kremine ihtiyaç bile duymadan rahatça açardım saçlarımı. Bu maske sayesinde saçlarımı daha fazla yıpratmadan toparlamayı başarmıştım.

5 şubat 2015 12:12

6. gerçekten saçı yumuşacık yapan güzel kokulu maske. bunu hiç acımadan her banyoda saç kremi yerine seve seve kullandım ama bittiği günden itibaren saçım eski haline geri döndü. korkarım bu da içine silikon basılıp geçici mutluluk veren ürünlerden.

5 şubat 2015 12:15

7. aynı markaya ait orielin ve solisyonun saçlarımı ve kafa derimi mahvedip alerjik bünyeye kavuşmama sebebiyet vermesi ile kuaförümün (gizlinot: kuaför diyemiyorum artık sana! )al bu maske on numara diyerek durumu kurtarmaya çalışması amacıyla kakaladığı ürün.

her hangi bir saç maskesi hatta kremi de aynı vazifeyi görüyor. ancak saçınızı kolay taramaya yarar. hepsi bu.

5 şubat 2015 17:15


8. Yıllarca renk değişimleri ile yıpranan, son hali de sarı olan saçlarıma, kısa süre içerisinde 2 kutusunu kullandığım, oldukça da memnun kaldığım bir ürün oldu. Yıpranmış saçlar için tavsiye ederim.

5 şubat 2015 19:27

9. şu ana kadar kullandığım en iyi saç maskesi. hatta işe yarar gördüğüm tek saç maskesi. saçımı boyadıktan sonra kullanmıştım ilk kez hep yıpranan saç o boyamadan etkilenmedi sanki. haftada 1 kullanmaya çalışıyorum yaklaşık da 2 yıldır kozmetik dolabımdaki yerini koruyor. fiyatı 30 tl civarıydı en son. hiç denemediyseniz muhakkak denemenizi öneririm. (link: http://gizemeslek.blogspot.com.tr/2015/02/selective-amminokeratin-maskesi.html bendeki linki de şu) kullanım şekli ile ilgili detaylı bakmak isteyen olursa tıklayabilir.

10 şubat 2015 14:07

10. aldığım kozmetik deposundaki satıcı bu ürünü ruslara çok sattığını, lastik gibi olan saçlarını bununla toparladıklarını söylemişti. inanmamıştım fakat açıcıdan sonra yanan saçlarımı öyle 7 saat bekletememe rağmen çok kısa bir sürede eskisi gibi olamasa da daha sağlıklı bir hale getirdi. ankarada yaşayan süslüler kızılay ilkiz sokaktaki depolardan ortalama 25 tl ye temin edebilirler.

26 mayıs 2015 16:24