girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (104)
  • medya (1)

104. aşırı düşük enerjisi, mıymıymıy konuşması, boşluk doldururcasına manyakça alışveriş yapması ile enerjimi yerlere düşüren yutubırdı zamanında. sene oldu izlemiyorum ama solda adını görünce bile içim çekildi.

dün 20:38

103. kendisi polina'nın resimlerinin ve videolarının altına yorum yapmaya ant içmiş sanıyorum

dün 19:25

102. ben: simla video yüklemiş oje sürerken izleyeyim

simla: irem gel videoyu aç bakın irem de burda

ben: kaçayım

dün 17:13


101. bir türlü ısınamadığım youtuberimsi, sağdan soldan arakladığı iceriklerle de ajanda ve kırtasiye markası cıkarmıştır, yani gerçekten bu tarz insanların bazen üstümüzden para kazanmak icin ne yapacaklarını sasırdıklarını düşünüyorum.

İkinci olarak da frenchosla yeni tanıstıklarında heryerden yorumlardan birbirine övgüler yağdırıp birbirlerine yalakalık yapıyorlardı, suan kanka moduna geçmişler, bana cok samimiyetsiz geldiği için takipten çıktım.

15 kasım 13:36

100. İnstagramda o kadar anlamsız videolar paylaşıyor ki da-ya-na-mı-yo-rum! Az önce bi marketten teker teker makarnaları topladığı ve sonra yerine koymaya başladığı kısa bir video koymuş. Tamam anlıyorum bu tarz videoları izlenince ve takipçi çekince devam ettirdi ama minicik de olsa bir mantık bir güzellik bi bi şey arıyor insan. Ben bunu neden gördüm, neden izledim demek değil.

15 kasım 00:43

99. videolarına denk gelince tüm enerjim çekilip gidiyor, öyle ruhsuz bir kadın. youtube gibi bir alan için uygun olmadığını düşünüyorum, halbuki kendi mesleği de varmış.

4 kasım 03:46

98. Bu hafta sonu bana ulaşamazsınız dizi izleyeceğim diye reklam yapıyor ama saat geçmeden düğün storysi atıyor. Reklam yapıyorsun bari destekli yap. Rezillik resmen.

3 kasım 23:25


97. Başlıkta biraz gezindim Bu kadını orjinal sarışın sananlara höh diyorum. Kömür karası kaşlarını da mı görmüyosunuz? Bir iki gündür süslü sekmesinde adını görüyodum, öncesinde hiç girip profiline bakmamıştım. Güzellik göreceli bi kavram tabi ama güzel olmayan bi kadın bence. Yani bilmiyorum aurasında çözemediğim bi ketelik var. Giydiklerini fotolarını falan görmesem, sadece yüzünü görsem mahallenizin kuaför ablasının çırağı sümeyye derim. Ha güzel olması mı gerekiyor? Yoo. Başlıkta güzel kızsın niye kasıyosun falan denmiş  bol bol ona şaşırdım sadece. epey güzel giyiniyor ama.

17 ekim 18:22

96. İyi bir insan gibi gözüküyor ama tam bir tüketim cilgini - gerçekten bunca seye bu kadar cok para harcamaya yorulmuyor musun? cikardigi markasinda kayda deger birsey göremedim- yine de talep olacaktir, yolu acik olsun

17 ekim 17:23

95. Kendisini seviyorum ben aslında en azından bir mesleği var ve bence başarılı bir kadın. Ayrıca ben eşini çok beğeniyorum komik sempatik bir adam ve simla ile yakışıyorlar bence.

Kendisiyle ilgili takıldığım tek detay ağız kenarında olan dikey çizgiler. Sanki o çizgiler onu daha bi mimiksiz gösteriyormuş gibi geliyor. 

12 ekim 11:19