sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (172)
  • medya (11)

  1. Zamansız mutluluk ajandası diye şahane bir fikrin yaratıcılarından, dürüst ve sempatik bulduğum yine kendi adıyla vloglarını, tecrübelerini ve benzer videolarını paylaşan youtuber.

  Valla kendisiyle hiç bir bağlantım yok biraz reklam gibi koksa da ilgisi yoktur.

  Edit: simlanın kötü yorumları okuyorum tarzı videosunda iyi yorumlayanlara bir teşekkür dahi etmemesi ama tamamen kötü görenleri dikkate almasını anlayamadım.

  Neyse ben de izlemiyorum zaten kendisini artık içerikleri ve kendisi dolu gelmiyor.

  3 ocak 2017 20:56 11 haziran 2018 00:26

  2. reklam değil, doğru söylüyor dxccjklxcs ukteyi ben vermiştim.

  Yeni keşfettiğim,İzlediğim ilk videosuna oryantal göbek dansı müziğiyle başlayıp, bir an ağzımı açık bıraktırıp noluyoruz dedirten, şu videosuyla da beni etkileyen YouTuber kızımız. (link: https://youtu.be/OLHse-Tnq74 tık ) link bıraktım çünkü sinekçet hileleri, yeni yıl önerileri gibi bir videosuyla tanısaydım onu, muhtemelen bir daha izlemezdim. Hoş, tatlı,sempatik yepyeni biri. abone kasmak için aralık ayı boyunca çekilişe boğdu milleti. İzlediğim kadarı sponsorsuzdu. Kankeni falan gidip kendi aldı hatırladığım kadarıyla. Şimdiden on bine de yaklaştı. Giyim tarzı, zevkler yine fail, ama yürüyen zara gibi de değil. Çorap konusunda verdiği stil önerisinde altında geyikli kırmızı tayt vardı, böyle dışarı yemek yemeğe çıkan birisine ne kadar güvenirseniz bilmiyorum ama hjskbvjk dediği anda eğlendim:) izliyoruz, ilerde neler yapacak zaman göstercek, yolu açık olsun.

  4 ocak 2017 00:30

  3. (bkz: topgirlstyle)

  4 ocak 2017 01:40

  4. Mutluyumçünkü markasını doğalımçünkü olarak değiştirse olacak sevgili cocobolinho tarafından bir şekilde ne yapsa taklit edilen blogger, reklamcı, şimdi vlogger bence yazar.

  sim'i çok seviyorum bu günlerde. Buraya da yazmış olayım kız bence popülerlik patlamasının eşiğinde! Videoları, tarzı çok farklı ve değişik bir şekilde herkesin yorumu aynı 'Sevmiyordum ama şimdi bayılıyorum.'. Birde en çok arkadaş olunmak istenen sosyal medya kişisi anketi yapılsa bu kız birinci çıkar.

  Tek önerim çok hoş bir yüzü ve fiziği var ama yüzüne daha yakışan makyajlar yapması. Çok donuk oluyo bazen:(

  8 ocak 2017 10:52

  5. eşiyle tanışma hikayesini anlattığı video serisinin üçüncü ve son bölümü olan (link: https://www.youtube.com/watch?v=OaR39MTT5Zc videoyu) dün izledim ve bayıldım. Bu kadının doğallığına, içtenliğine ve komplekssiz oluşuna bayılıyorum ve takip etmemdeki en büyük sebep de zaten bu. Onun yaptıklarını hatta daha kötülerini pek çoğumuz yapsak da belki en yakın arkadaşımıza bunları anlatabilecekken o çıkıp sevgilimin bilgisayarını karıştırdım diye en az 40 küsür bin insana açıklama yapıyor. Bence bu tarz sohbet videolarının devamı gelmeli, gerçekten helal olsun Simla, umarım buraları okuyorsundur :)

  6 haziran 2017 08:42 6 haziran 2017 08:46

  6. Seni severdim taa ki hikayende polina gibi poz vermeye başlayana kadar...

  30 haziran 2017 14:59

  7. Beğenerek izlediğim nadir youtuberlardan. Bugün amma çok beğendiğim nadir youtuber dedim, görüyorsunuz "nadir" anlayisimi(!) Şaka tabi toplam 3 kişi falanlar. Ay ben bugün konuşamıyorum kendimden tiksindim. Neyse konuya girelim. Boş bir kıza benzemiyor ama video konuları kendisine yakışmıyor gibi sanki daha kaliteli alanlarda video çekse. Mesela okuduğu kitaplar, yaşam tarzı, daha çok blog (kültür gezisi gibi) vs. Videolarını genel olarak ya o da yarı yarıya faydalı buluyorum. Uygun fiyatla hatta yeri geliyor hiç harcama yapmadan birşeyler urettirebiliyor sana. Bu açılardan yinede seviyorum o diyebileceğim biri. Ama her zaman ki gibi bir elestirim var (olmazsa olmaz). Özellikle son zamanlarda ki videolarının isimlerine taktım. Mesela: her kizin uyumadan yapması gereken şeyler, her kizin hayatina iyi gelecek şu kadar şey, her kizin dolabında bulunması gereken on şey gibi. Bu zorunluluğa takigim (gereken ve her kız kelimeleri) Ben onun tavsiye ettiği şeyleri yapmiyorsam "yeterince" kız değilim o zaman veya "aaa bunları yapmam gerekiyormuş o zaman yapmaliyim" diye mi düşünmeliyim? Hele ki 17 yaşında bir kız olsam belki hiç bana uymayacak veya ne olduğunu bile anlamadığım ürünleri almak zorunda hissedeceğim kendimi. Tuhaf geliyor bana bu tarz direktif gibi cümleler. Direktif değil ama gizliden gizliye zorunluluk hissi barındırıyor bu söylemler bence.

  5 temmuz 2017 22:23

  8. Aşırı kontrolcü olduğunu düşündüğüm vlogger..kadınız hepimiz saçımızı refleks olarak kulak arkası attığımız çok olur ama simla bunu o kadar takıntı hale getirmiş ki her videosunda ikide bir saçlarını önce kulak arkası yapıp sonra hemen düzeltir..bırak kulak arkasında kalsın simlacım, neden bu kadar güzel çıkma çabasındasın..güzellik denen şey çabayla değil doğallıkla olur..hayır o kadar takıntı yapıyorsan reflekslerine hakim olucaksın..zaten her halinle de güzelsin..

  Ama hakkını yememek lazım modayı çok yakından takip edip buna büyük çaba gösteriyor..trend denen şeyi asla kaçırmıyor ve anında takipçileriyle paylaşıyor..bir de ajansta çalıştığından sanırım gereksiz sponsor,pr,lansman işlerine pek bulaşmıyor..bu konuda doyuma ulaştığından paylaşımlarını daha gerçekçi buluyorum..

  eşiyle tanıştığı videolarını da çok beğenmiştim samimiyetini o videolarında yakalamıştım değişik bir aşk hikayeleri var izlemeyenlere öneririm..

  6 temmuz 2017 15:18

  9. boş bir kız olmadığı söylenmiş ama bence ağır boş bir youtuber. yaşı diğerlerine göre daha olgun diye düşünüyorum. Dün bir videosunda şapkalar instagramda çok hoş duruyo, değişik pozlar verebiliyorum diye şapka övdü. hahdhahfh. konuşma şekli, içeriği baya boş yani bence. bir de intagram için yaşayanların da başını çeker. dün videosundan sonra instagramına baktım da hayatını instagram için kurguluyor gibi öyle bir adanmışlık var.

  19 temmuz 2017 09:39

  10. kahveyi "kaffe" olarak telaffuz etmese belki o da şirinleri görebilir (gizlinot: swh )

  19 temmuz 2017 10:05

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar