yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • medya (0)

  1. birçok markada bulunur. genellikle paketin üstünde uygulama önersi olarak elinizin arasında sürtün denir ama bu yetersiz kalır. o nedenle benim yöntemlerim: saç kurutma makinesi ile ısıtmak, kışın radyatörün üstünde ısıtmak, çok ısınan bilgisayarınız varsa (gizlinot: heheh) onun üstünde ısıtmak... şimdiye kadar memnun kaldığım markalar (gbkz: fem), gratis'te satılan (gbkz: body natur). (gbkz: vivet) ve (gbkz: sesu)'dan ise pek memnun kalmadım diyebilirim.

  bunun bir de yüz için olanları vardır fakat hassas ciltliyseniz cildiniz çok kötü tahriş olabilir. hatta bandı yanlışlıkla dudak kenarınıza denk getirirseniz, yara olabilir. birkaç gün dudak kenarınızda uçuk varmış gibi dolaşabilirsiniz.

  ben bu ağda bantlarını koltukaltında kullanmayı denedim ama memnun kalmadım. çünkü hem iyi almadı, hem de uygulamadan sonra ne kadar pudralansa da terleyince gelen sir ağda kokusundan nefret ediyorum.

  10 nisan 2014 20:45

  2. Yüz bölgesindeki tüyleri almak için pratiktir ancak ortalama ve ortalamanın üstündeki miktarda, güçlüce kıllarınız varsa, diğer bölgelerde çok da işinize yaramayacak olan üründür. Ama dediğim gibi dudak ve kaş üstü için son derece kullanışlı. Kesip şerit halinde kullanılabildiği için uzun süre idare ediyor insanı. Cırt cırt yarım dakikada iş tamam. Ancak fiyatı oldukça tuzlu. Veet gibi düzgün markalar 25-30 liraya satıyor. O fiyata komple ağda yapan yerler var. Bazı bir milyoncular ucuz versiyonlarını satıyor ancak sonuç hüsran.

  12 nisan 2014 03:53 12 nisan 2014 22:10

  3. ucuz ve başarılı olanı için bim'de satılan epi markalısını önereceğim istenmeyen tüylerden kurtulma aracı. özellikle belirtmek isterim ki hiç bir marka koltuk altında başarılı değil. yapış yapış kalıyor, iki tüy alırsa ne ala. genel olarak pahalı bir ürün. ayrıca uyguladığınız yerde kalan ağdayı çıkartabilmek için özel sıvı ya da kutu içinden çıkan mendillere ihtiyacınız var.

  12 nisan 2014 09:17


  4. kıl kökleriniz kalınsa hiçbir işe yaramayan bantlardır (gizlinot: ya da ben beceremiyorum) güzelce kurulayıp yapıştırıp tüylerin çıkış yönününün tersi yönde hızlıca çekiyorum. sonuç: sızlayan bir bölge, kağıda yapışıp yolunmayı başarmış 3 adet kıl, bir köşeye atılacak bir kutu bant.

  15 nisan 2014 12:35

  5. o kadar parayı veet e verdiğime yanıyorum, bim de satılan epi yerine..

  veet 12 ağda bandı 17 tl, epi 40'lı ağda set 10 lira..

  hiçbir fark yok yahu, hem epi'nin daha büyük ağda bantları, kutunun içinde yüz için mini bantlar da var.

  11 ağustos 2014 18:53

  6. ısıtırken çakmak kullanrsanız çok daha etkili oluyor tüyleri almada. yani çakmak derken; bi ileri bi geri 2 saniye geçeceksiniz bandın üstünden, kokutmayın ortalığı :)

  9 eylül 2015 08:15 9 eylül 2015 15:21

  7. dudak üstünde kullanılanların cildimde sivilcelenme yarattığı ve sivilce geçtikten sonra bile izlerinin kalıp beni o bölgede kapatıcı kullanmamı zorunlu kılan bantlar :( fakat performansı iyidir o ayrı.

  9 eylül 2015 21:45


  8. bim marketlerine tek girme sebebim epi marka ağda bantları. Veete göre hem daha ucuz hem de daha kaliteli. Bantları daha büyük ve tek seferde hallediyorum işimi. Bu arada çok fazla kıl tüy problemim yok lazer epilasyondan 2-3 sene sonra çıkan tüylerimi bununla alıyorum ama kardeşimde kıl boldur evde kendisi bu bantları kullanıyor ve memnun. Kullanırken fönle biraz ısıtıyorum sonra kullanıcağım bölgeye uyguluyorum.

  9 eylül 2015 22:02

  9. her adını gördüğümde 'sör ağda bandı ' olarak okuduğum kıl yolma aracı.

  9 eylül 2015 22:48

  10. işe girdiğimden beri sürekli çıkan bıyıklarla, koltuk altıyla uğraşmak, zaman yaratıp kuaföre gitmek zulüm gibi geliyordu. dün yine bıyığım çıkmışken, iş çıkışı kuaföre gitmeye halim yokken burada gördüğüm yorumlar üzerine BİM e girdim. epi ağda bantlarına bir şans verip bıyık derdinden kurtulmak istedim. neyse eve geldim çıkardım yüz bandı olanı, fön makinesiyle ısıttım. bıyıklarıma yapıştırdım şıkır şıkır çektim. o da ne ! gerçekten hızlı bir şekilde neredeyse tüm bıyıklarımı almıştım. üstelik toplamda 2 dakika sürmeden ve evimin konforunda yapmıştım bunu. kalan tek tük bıyıkları da iple alıverdim ve kaymak gibi oldu. çok mutluyum sözlük, bıyık için kuaföre gitme derdinden kurtulmuş bulunmaktayım.

  epi ağda bantları 6,95 tl ve içinde toplam 40 ağda bandı, 5 de temizleme mendili var. henüz koltuk altımı denemedim, ağda bantlarıyla zor olduğunu söyleyenler var ama olsun, en büyük sorunum bıyık aldırmaktan kurtardı beni, koltuk altım da kusur kalsın.

  17 mayıs 2016 10:14