yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (122)
  • oylar (54)
  • medya (1)

  1. Eczaneden 88 liraya aldım ve 150 ml.lik bir ürün fakat yapısı çok yoğun olduğu için az miktarı tüm yüze yetiyor uzun süre gidecektir. Yoğun, beyaz, fakat guneş kremi kokusu olmayan kokusuz bir krem. Nemlendirici bir yanı da var, karma, yağlı cilde nemlendiriciyle birlikte ağır gelebilir, cildi kusturabilir, normal ve kuru ciltler bu özelliği sevebilir, koruması güzel, uzun vadede gözeneklerimi tıkayıp, büyütür mü, sivilce yapar mı onları da merak edenler için editlerim.

  edit: Burun kenarlarimda beyaz pütürtüler ve siyah nokta yaptı, gözeneklerimi genişletti sanki ve bıyıklarımın ve kaşlarımın çıkışını hızlandırdı bu da demek oluyor ki kılları besliyor. Memnun kalamadım ne yazık ki kiehls'ın yağsız, su bazlı incecik olduğu söylenen güneş kremini deneyeceğim artık.

  15 mayıs 2015 04:00 16 mayıs 2015 16:39

  2. Biliyorum yeni alan herkes bunu lekeleri yok ettiğini umarak aldı. 3 yıldır yaz kış kullanan biri olarak söylüyorum; eski güneş lekeleri, doğum lekeleri vs. gibi lekeleri geçirmiyor sadece yeni oluşmuş güneş lekeleri ve yeni oluşmuş sivilce lekelerini hafifletiyor. Bu umutla aldıysanız beğenmeyeceksinizdir ama bence piyasadaki en iyilerden. 4 saat boyunca güneşe karşı kalkan oluştuyor, yeni leke oluşumunu imkaansız kılıyor. Üstüne makyaj yapacaksanız biraz beklemeniz gerekir; yapısı biraz kalın. üstüne fondöten gibi likit ürünler kullanınca pek güzel olmuyor.

  15 mayıs 2015 15:58 ed.17 mayıs 2015 11:48

  3. Var olan lekeleri giderme vaadiyle aldığım fakat hiç beğenmediğim güneş kremi.Çok yağlı ve yoğun bir yapısı var,koruması guzel ama vaad ettiği gibi lekelerimi açmadı.Cildim kuru olmasına rağmen yağlı ve parlak bir görünüm verdi.150 ml çok fazla yapısı zaten yoğun hergün kullanmama rağmen son kullanma tarihine kadar bitmedi.Artıları ise koruma süresinin uzun olmasi,suya dayanaklı olması diyebilirim.

  15 mayıs 2015 18:18


  4. günlük kullandığım ve ikinci tüpümü bitirmek üzere olduğum gerçekten iyi güneş kremi. bir kere içim rahat, çünkü tinosorb bazlı ve piyasadaki diğer güneş kremlerinden biraz daha farklı. daha stabil ve kalıcı ki bu özellikler çok önemli. sonuçta güneş koruyucuyu güneşten korusun diye sürüyoruz. ve tabii ki beyaz iz ve parlama* yapmıyor.

  *benim cildim istanbul'da her türlü parlıyor ama yine de bunun parlatma etkisi diğerlerinden çok daha az. zaten bu ürünü aldatırsam sırf bu yüzden olacak.

  11 temmuz 2015 00:01

  5. doğuştan çilli olan ciltleri bilemem ama benim gibi güneşten çillenen kişilere tavsiye ederim. çillerin rengini açıyor gibi geldi bana kısa süreli kullanımımla söylüyorum.

  28 temmuz 2015 10:42

  6. bugün de sürekli beğenmediğim ürünlerin altına yazdım, ancak solante pigmenta da delici oklarımın hedefi olmak zorundaydı (gizlinot: swh ) ürünü koruyuculuğuna çok güvenerek aldım ve evet gerçekten kalkan gibi oluyor.

  fakat cildime inanılmaz ağır geldi. zaten karma ciltliyim (gizlinot: gerçekten sözlük profilimizde artık bunu belirtsek fena olmaz ) , saniyesinde parlamaya sebep oluyor, sürekli nemli ve yapış yapış bir ciltle dolaşıyorum, bir de günahını almayayım da bence dün soru-cevap kısmına yazdığım -cildimde oluşan kabarcıklara dair olan- problemin kaynağı bu krem olabilir.

  güneşten korunayım diye sürüyorum ama iki dakika içinde bu sıcakların da etkisiyle kan ter içinde kalıp tümden yapış yapış oluyorum. bitirene kadar kullanacağım ama bitince yine la roche posay athelios'a döneceğim. onda böyle sıkıntılar olmamıştı.

  6 ağustos 2015 16:08

  7. Sevdiğim güneş kremidir. Karma cildimde ağırlık yapmadı ve koruması gün boyu başarılıydı. Yaz kış kullanmayı düşünüyorum.

  7 ağustos 2015 22:27 ed.16 ağustos 2015 16:53


  8. Yaklaşık 8 yıldır sabah akşam kullandığım ürün. yağlı bir cilde sahibim en başta sürdüğünüzde ciltte parlama yapıyor gibi gözüküyor fakat 15 dakka sonra yağlı görüntüden eser kalmıyor. Eskiden cildim uzun süre güneş ışığında kaldığında ben oluşurdu. Solanteyi kullandıkdan sonra hiçbir şekilde yeni bir ben oluşumu olmadı. Hayatım boyunca vazgeçmeyeceğim bir ürün kendisi

  29 eylül 2015 09:57

  9. bir dönem kullandığım ilacın ciltte lekelenme yapma gibi bi yan etkisi olduğundan doktorumun tavsiyesiyle kullanmıştım, olanları elbette geçirmedi ama hiç yeni leke sorunu yaşamadım, koruması konusunda tek olumsuz lafım olamaz. gel gelelim yağlı ciltli biri olarak neredeyse butter kıvamından çok çektim, sivilce değil ama onlarca, onlarca komedon, yağ butoncukları, milia.. sırf güzel koruyor diye parlamasına da katlanabilirdim ama ardından bıraktıklarını toparlamak öyle kolay olmadığından ince yapılı yüksek korumalarla yola devam dedim.

  bir de az miktarıyla çok iş yapan ürünlerden olduğu için performansına göre fiyatını ucuz bile bulduğumu söyleyebilirim (aylarca kullanıp ancak yarısını tüketebilmiştim), sorunlu cildi olmayıp güzel bir güneş kremi arayanlar bir denemeli.

  29 eylül 2015 18:28

  10. çok iyi koruyan güneş kremidir. yalnız şiddetle şunu belirteyim bu kremi internet ortamlarından kesinlikle almayın. bütün kremlerin raf ömürleri var (keşke son kullanma tarihleri yazsa idi) aldığınız ürün cildinize sıkıntı yaratabilir ben yaşadım çünkü. bence kıvam olarak ağır bir ürün cildinizin hemen emmesini beklemeyin. yağlı ciltlere de çok tavsiye etmem kıvamı sebebi ile. bunun dışında yazın cildinde çıkan lekelerden bıkmış kimselere şiddetle tavsiye edilir. koruyuculuğu ve koruma süresi çok iyi çünkü.

  1 ekim 2015 10:21 ed.2 ekim 2015 10:00