yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (21)
  • medya (0)

  1. Keşke ben de sevmeseydim. Ama öyle bir tutku ki benim için sürekli misafirliğe giden yeni gelin gibiyim. Her daim kolumda bir arm party. He işin en pislik yanı sahte takıya alerjim var. En azından ip, boncuk ya da cerrahi çelik olacak. E hep bulamadığım için gümüş vs alıyorum. Toplasan gümüşe yatırdıklarını 7 trabzon burma eder. Neyse artık tüketmeyeceğim vsler yüzünden bundan da uzak duruyorum 4-5 aydır. 

  12 ocak 2018 18:14

  2. ben takmayı seviyorum ama takmayı sevmiyorum yani bileklik, kolye, küpe ve saat çok severim ama takmayı unutuyorum hatta üşeniyorum o yüzden söyle oluyor küpelerimi neredeyse hiç çıkarmıyorum saat, kolye ve bilekliği duşta çıkarım sonra hemen tekrar takıyorum ve sürekli öyle geziyorum uyurken bile onlarla uyuyorum çünkü bi çıkarırsam bi daha takmam. özellikle kolye konusunu çok ciddiye alıyorum minimal ve özgün şeyler hoşuma gibiyor başkasında da çok seviyorum böyle kolye tam görünmese bile boyunda ince bir zincirin var olduğunu görmek hoşuma gidiyor.

  12 ocak 2018 18:28

  3. Bu benim. Ne zaman bir heves her hangi bir takı taksam içimdeki oğlan çocuğu kontrolu ele alıyor ve o takıları koparırcasına çıkıyorum.

  12 ocak 2018 19:02


  4. eskiden ben de sevmezdim.Kolye takınca ağzıma alırdım(gizlinot: :()bileklik takınca koluma yılan sarılmış gibi rahatsız olurdum,kulağımı da küpe sevmediğim için deldirme fikrine karşıydım.

  Daha sonra kolyeyele uğraşma alışkanlığım bitti,tek bir kolye takıp hiç çıkarmamayı seviyorum.Yaklaşık 1,5 yıldır hiç çıkarmıyorum kolyemi mesela.

  Bilekliğim pek yok ama ara da takıyorum ve rahatsız olmuyorum.

  kulağımda 6 delik ve bir sahte piercing var şuan ve bayılıyorum.

  halhala da aşığım ki 1 yıl öncesine kadar nefret ederdim.

  sadece saat takmayı pek sevmiyorum çünkü ne kadar zarif bir model olursa olsun bana kaba geliyor ve ağırlık yapıyor.İleride daha çok sevebilirim ancak şuanda da sevmiyorum diyemem.

  sürekli sürekli takıları takıp çıkarmak istemiyorsanız altın alabilirsiniz eğer durumunuz varsa ki kararma yapmasın.

  bir de takıları zamanla sevip vazgeçilmeziniz haline getirebilirsiniz.Ben kulağımı asla ama asla deldirmem diyordum mesela,bir gün gördüğüm bir küpeyi o kadar beğendim ki bunu takmak için deldiririm dedim ve deldirdim.Şuan en en çok sevdiğim şeylerden biri haline geldi.

  zarif küçük takılar bence tamamlayıcı küçük,hoş detaylar.Bu yüzden bazen hiç sevilmese bile takılması gerekiyor gibi geliyor bana.Ama tabi sevmeyeni de çok iyi anlayabiliyorum çünkü bende eskiden gereksiz ve rahatsız edici olarak görürdüm.

  12 ocak 2018 19:04 12 ocak 2018 19:06

  5. kesinlikle ben. ne boynuma ne kulağıma ne bileğime bir şey takamıyorum. hadi boyun ve bileği bir derece anlarım da kulağı delip takı takmak kimin aklına gelmiş? aşırı saçma bulduğum bir eylem.

  13 ocak 2018 01:57

  6. çok seviyorum ama takıyla uyuyamıyorum. Tak çıkar yapmayı da zor bulduğum için takamıyorum. Mesela halka küpe tamam ama çivi gibi olan küpeyle mümkün değil uyuyamam. Küpeyi de bi kere çıkarırsam mümkün değil geri takamam. Kulağımda altı tane delik var ve hepsini tek tek tek takıp çıkarmak ölüm gibi geliyor. Hep takacağım bi kolyem var mesela hani “ölene kadar çıkarmam, maneviyatt!!” diyebileceğim tarzda ama kafamı bi yere koyunca beni boğmaya çalışıyomuş gibi hissediyorum. Zaten saatler hak getire eve girdiğim gibi ilk nereyi görürsem oraya çıkarıp orda unutuyorum. Her ne kadar üçlü beşli kolyelere, saatlerle kombinlenmiş bilekliklere bayılsam da üşengeç kişiliğim ağır basıyor. 

  13 ocak 2018 03:28

  7. Hiç bir zaman takı takamadım o yüzden bu kişi benim. Ne hissediyorum bilmiyorum ama o chocker takanları gördüğümde ben boğuluyorum gerçekten yakışana yakışıyor ama ben daha boğazlı kazak bile giyemiyorum chocker hayatta takamam yani. Ne küpe ne bilezik ne kolye hiç bi şekilde kendime yakıştıramıyorum çok şıkır şıkır geliyor gözüme ben sadeliği sevdiğimden ve gözüm ona alıştığından böyle yapıyorum. Ne diyeyim en kısa zamanda alışmak dileğiyle. Çünkü kadınlara çok yakıştığının kanaatindeyim.

  13 ocak 2018 18:26


  8. zamanında ben iken şu an küpe, kolye, yüzüğü aynı ayda ve sürekli bir şekilde takarak tam tersi istikametinde hareket ettiğim insan.

  önceden kolye taktığımda herkes bana bakıyor zannediyordum ama sonrasında annem bir kolye hediye edince ondan sonra hiç çıkarmadım boynumdan. hatta daha sonra babam da bir kolye aldı onu da taktım. üst üste iki kolyeyle geziyorum. uzun süre sonra da küçük halka küpelere taktım kafayı onlardan aldım çıkarmıyorum hiç. bir de sonrasında hoş ve kibar bir yüzük hediye gelince ben oldum takı seven insan. swh

  13 ocak 2018 18:54

  9. İmitasyona alerjim var, gümüşe alerjim var, düşük ayarlı altına veya altın kaplamaya da alerjim var. 

  Dolayısıyla 2 setim, 4 5 tane de takabileceğim kolyem var. Çevirip çevirip onları takıyorum. Bileklerim ilkokuldan sonra genişlemedi bilezikler olmuyor. Yüzük desen sürekli kaybediyorum diye almıyorum. 

  Of amma nazlandım. Tamam en prenses sensin turuncu. Kısaca kolye dışında Takmıyorum.

  13 ocak 2018 20:03

  10. sadece uyuyacağım zaman hissettiğim duygudur bu. ben normalde gün içinde takı takmayınca kendimi eksik hissediyorum.

  13 ocak 2018 23:24