sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • medya (2)

  12. kendisine taciz suçlamasında bulunan kız 5 sene önce de babası hakkında şikayette bulunmuş. ardından kız babam beni zorla okula yolluyordu yapmasın diye öyle söyledim demiş psikolog eşliğinde.

  (link: http://www.gazetevatan.com/talat-bulut-a-taciz-davasi-acan-kostumcuyle-ilgili-soke-eden-belg-1201864-magazin/ ilgili haberlerden biri)

  21 eylül 2018 10:20

  11. Delil yetersizliginden takipsizlik karari verilmis. Tabi her tacizin videoya alinmasi gerek cunku. Maalesef boyle olacagini tahmin ediyodum. Butun tacizciler buna guvenir cunku. Adam piskin piskin medyada zafer cigligi atiyor. Bi de diziye geri donuyomus. Millet zaten kafayi yemis nasil bir destek. Bazi akli evveller sey yazmis talat bey gururunuzu cignetmeyin geri donmeyin. Ulan adam yaptigim yanima kâr geldi diye gobek atiyo diziye donmez olur mu. Gerci bazi zekiler cikmis eger sucsuzsaniz size boyle davranan bir ekiple calismazsiniz diye ama onlar azinlikta. Yazik valla olan kiza oldu. Hem isinden oldu hem boyle bir olay yasadi. Gerci avukati dava bitmedi demis ama cok zor. Baska davaci kadinlar da vardi. Onlar da varken nasil boyle bir karara varilir anlamis degilim. Yazik.

  7 ağustos 2018 19:48

  10. Recep tayyip erdoğan da yargılanıp suçlu bulunmadı, o zaman masumiyet karinesi. Siz ciddi misiniz gerçekten? Ama en kötüsü ne biliyor musunuz, unutulacak ve üstü de kapatılacak, yetmiş yaşına geldiğinde usta oyuncu olarak anılacak, bunu yapan da medya. 

  9 haziran 2018 09:13

  9. Son yaptıgı açıklamalarla tüy dikmiş insan. Hangi birini yazsam. Bütün konuşma saçmalıklar ve çelişkilerle dolu. Neymiş efendim bu bütün set ekibine sarılır yanaklarından öpermiş. Bak bak bak. Ne hakla acaba. Samimiyetini yanlış anlıyolarsa bu onların sorunuymuş. Peki diyolar başrol oyuncularıyla instagramda takipleşmiyorsunuz. O zaman da diyoki ben oyuncularla mic mic değilim!!! adam nerdeyse kız beni taciz etti diyecek. Buna sen ne tatlı adamsın demiş de bu da yapma etme kızım demiş. Bu arada bugun yine bağlandı programa ne dedi biliyo musunuz. Bir oyuncu buna ulaşmış. Demişki bu kız asansörde 1 sene önce beni çok beğendiğini söyleyip dudaklarımdan öptü. Ben Talat Bulutu bile elde ederim dedi. Ya komediye bakar mısınız. Adam gittikçe batıyo ne yapacağını şaşırdı. Diyo ki googleda 10 sene sonra taciz diyince bu kızın adı çıkacak kim evlenir bu kızla. Evet arkadaşlar tam olarak bunu dedi. Bi de kızı şunla suçluyo neymiş niye 5 gün sonra söylemiş. Kız açıklamasını yaptı zaten. Direk yapıma soylemiş bekle demişler faruk aksoya durumu iletmek için. Hangi birini yazsam youtubdan izleyin şok olursunuz. ha bir de habire sunu savunuyo ben tecavuz taciz konularında video çekiyorum tepkimi hep belirtiyorum. Yani??? Bu arada sürekli kızının psikolojisinden dem vuruyo. Kızı çok kötü etkilenmiş bunun hesabını soracakmış. Eee bu kızın psikolojisi ne olacak??? Bu arada başkaları da çıkacak diyo yani samimiyetini (!) yanlış anlayanlardan bahsediyo. O başkaları da yakında basın açıklaması yapacakmış sanırım. Bir de konuşma sırasında oyle bir tavrı vardı ki kibir akıyo her yerinden. Öyle bir üstten bakma. Bu olay daha çok su kaldırır. İnşallah kızcağız korkup, bıkıp da davasından vazgeçmez.

  8 haziran 2018 18:15 9 haziran 2018 03:28

  8. Yaptığı açıklamalarla kendini madara etmiş insandır. (gbkz: berrak tüzünataç) kendisine güzel bir ayar vermiştir. (gizlinot: tam bir ozge egeli)

  ilgili medya:
  2
  8 haziran 2018 16:21

  7. Kadının beyanı esastır.yani burada ispat yükümlülüğü kadında değil erkekte olmalı.

  bu hususta bütün kadınların ağız birliği,gönül birliği yapmasını dilerim.

  Herifçioğlunun konuşmasını dinledim.Panter gibi.Ben muhalifim.Birçok şeye karşı çıktım şimdiye kadar o zaman niye övmediniz,kutlamadınız tarzı bir şey söyledi.(gizlinot: rezil)set çalışanlarıyla mıç mıç değilmiş.(gizlinot: ama öpüyor) beni kullanıyorlar nidaları,handenin de zamanında yaptığını falan vurguluyor.yok donla otururmuş,yok herkesi öpermiş.Bir Talat bulut kolay yetişmiyormuş.

  öpme kardeşim.öpme güzel amcacım.öpme!!

  mağdur taraf içinde bununla kim evlenir demesiyle zaten rengini belli etmiştir.Ağır testosteron içeren bilinçaltı ile tam bir sapık erkek modeli bence.

  (gizlinot: Birkaç set çalışanı talep gelir ise şahit olabileceğini söylemişler.)

  8 haziran 2018 13:59 8 haziran 2018 14:52

  6. Adamın taciz ettiğine inanıyorum. Kızın derdi para veya şöhret olsaydı tazminat davası açar yoluna bakardı ama kız ceza davası açmış. Ben kızın adını bile öğrenmedim mesela. Sadece adam var ve "bana iftira attı, benim üstümden şöhret yapmaya çalışıyor" diyor. Adamı yakışıklı bulan kadınlar ise kızı kötülüyor. "Kadın ya kesin iftira atmıştır adam ona bakmayınca" mentalitesini anlamıyorum. Adam çirkin olursa taciz oluyor, yakışıklı olursa taciz olmuyor mu? Bu nasıl bir mantıktır?

  Tanım; yüzü tanıdık gelen ama oynadığı rollerden hatrımda kalmayan, sette genç bir asistanı taciz ettiği için set ekibinin ona tavır aldığı söylenen oyuncu. Yakışıklı da değildir kendisi.

  8 haziran 2018 11:52

  5. Talat Bulut'un ifadelerini (İsmi artık Google'da, bu kızla kim evlenir? v.b) okuduktan sonra

  taciz olayının %100 olduğuna inanıyorum. Zaten seneler evvel Melekler Adası çekimlerinde Hande Ataizi ile de benzer bir sorun yaşamışlardı.

  neymiş karavanında donla oturuyormuş zaten hep, zaten hep tüm set çalışanlarını yanağından öpüyormuş (pardon ama sayın amk? neden öpüyorsunuz ve bunun tam olarak neresi normal??) samimiyeti yanlış anlaşılırsa bu onun sorunu değilmiş falan.

  Ulan sen milletin karısına kızına, yapış yupuş olursan, yaslanmaya kalkarsan bu tam olarak senin ve o sapkın zihniyetinin sorunu ve elbette ki cezasız kalmamalı. umarım itibarsızlaşır, 5 parasız kalırsın. fatih aksoy da umarım tenekeyi bağlar sana tez vakitte.

  8 haziran 2018 10:45

  4. Sözüne güvendiğim bir arkadaşım bu olayın doğru olduğunu kızcağızın zaten sessiz, sakin biri olduğunu söyledi. Set ekibi olarak adamın diziden ayrılmasını bekliyorlar yoksa birkaç kişi istifa edecekmiş. Kanıtlanmamış olabilir fakat gencecik bir kız yukarıdaki süslünün de dediği gibi bunu popüler olayım diye yapmamıştır diye düşünüyorum oyuncu falan olsa bir ihtimal derdim fakat asistan bir kadın neden bundan prim yapmaya çalışsın ki?

  7 haziran 2018 19:59

  3. tacizci ve sapıktır. 19 yaşında bir genç kızı taciz etmiştir ve gözümde asla sanatçı değildir. tacizi komşunuz da yapsa, toplumda saygın biri de yapsa sonuç aynıdır. türk insanı bunu ayıramıyor nedense. sevdiği biri olunca bunu yapan, asla kabullenmeyip karşı tarafı suçlu görüyor. leş bir düşünce şekli. (bkz: benim kocam yapmaz). yapar efendim. senin kocan da yapar bu talat bulut gibi insan müsveddesi de yapar.

  bunlara bilal'e anlatır gibi örnek vererek anlatmak lazım. mesela o tacize uğrayan senin kızın da olabilirdi desek belki anlarlar. o da belki.

  ayrıca pucca'yı pek sevmesem de dünden beri storylerini izliyorum, tacize uğramış insanlar yazmışlar hep. sonrasında da avukatlar ve psikologlar yazmışlar. ücretsiz olarak yardımcı olabiliriz kendilerini yalnız hissetmesinler diye. çok güzel bir davranış. kadınlar olarak birbirimize destek olmalıyız. biz birlik olmazsak kimse bizi düşünmüyor çünkü bu ülkede maalesef.

  Edit; şöyle bir girdide bile eksileyecek ne buldunuz çok merak ediyorum. iyice saçmaladı bu sözlük. 

  7 haziran 2018 11:17 7 haziran 2018 21:18