yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • medya (2)

  1. Haberin altındaki yorumlar hepimizi rahatsız ediyor ancak burada da bir kişi bununla ilgili yazı yazmış, kadınlar empati yapıp destek vermeli. bu tarz olaylarda daha fazla birlik olmalı. 

  6 haziran 2018 13:55

  2. tacizci ve sapıktır. 19 yaşında bir genç kızı taciz etmiştir ve gözümde asla sanatçı değildir. tacizi komşunuz da yapsa, toplumda saygın biri de yapsa sonuç aynıdır. türk insanı bunu ayıramıyor nedense. sevdiği biri olunca bunu yapan, asla kabullenmeyip karşı tarafı suçlu görüyor. leş bir düşünce şekli. (bkz: benim kocam yapmaz). yapar efendim. senin kocan da yapar bu talat bulut gibi insan müsveddesi de yapar.

  bunlara bilal'e anlatır gibi örnek vererek anlatmak lazım. mesela o tacize uğrayan senin kızın da olabilirdi desek belki anlarlar. o da belki.

  ayrıca pucca'yı pek sevmesem de dünden beri storylerini izliyorum, tacize uğramış insanlar yazmışlar hep. sonrasında da avukatlar ve psikologlar yazmışlar. ücretsiz olarak yardımcı olabiliriz kendilerini yalnız hissetmesinler diye. çok güzel bir davranış. kadınlar olarak birbirimize destek olmalıyız. biz birlik olmazsak kimse bizi düşünmüyor çünkü bu ülkede maalesef.

  Edit; şöyle bir girdide bile eksileyecek ne buldunuz çok merak ediyorum. iyice saçmaladı bu sözlük. 

  7 haziran 2018 11:17 7 haziran 2018 21:18

  3. elbette henüz kanıtlanmamış, ama ben ateş olmayan yerden duman çıkmaz diyenlerdenim. 19 yasında küçücük bir kız popülarite kazanmak için böyle bir şey uydurmaz. yani benim mantığım almıyor bunu. zaten bu ilk taciz iddiası değilmiş. yıllar önce hande ataizi'de yaşamış aynısını. ve yanlış okumadıysam şu an hala devam eden bir davası daha varmış benzer bir olay ile ilgili. bugün instagram'da magazin sayfasında ki yorumları okudum ve şok oldum. özellikle hemcinslerimin bu adam için 'o kız yalan söylüyor ünlü olmak için, bu adam yaşını başını almış bir insan ve üstelik bir çocuğu var yani o bir baba, böyle bir şey yapmaz' tarzında şeyler yazmışlar. öncelikle bir insanın olgun bir yaşta olması ve çocuğu olması onu masum kılmaz. rahmetli özgecan'ın katili de yaşını başını almış biriydi ve o da bir baba idi. üstelik oğlu ile birlikte yapmıştı. kendisini sevebilirsiniz, hayranı olabilirsiniz, ama bu demek değildir ki hakkında ki söylenilenler asılsız. ben o mağdur kıza inanıyorum. inşallah bir an önce gerçekler gün yüzüne çıkar. o zaman bu şahısı koru körüne savunanların yorumlarını çok merak ediyorum.

  7 haziran 2018 19:53


  4. Talat Bulut'un ifadelerini (İsmi artık Google'da, bu kızla kim evlenir? v.b) okuduktan sonra

  taciz olayının %100 olduğuna inanıyorum. Zaten seneler evvel Melekler Adası çekimlerinde Hande Ataizi ile de benzer bir sorun yaşamışlardı.

  neymiş karavanında donla oturuyormuş zaten hep, zaten hep tüm set çalışanlarını yanağından öpüyormuş (pardon ama sayın amk? neden öpüyorsunuz ve bunun tam olarak neresi normal??) samimiyeti yanlış anlaşılırsa bu onun sorunu değilmiş falan.

  Ulan sen milletin karısına kızına, yapış yupuş olursan, yaslanmaya kalkarsan bu tam olarak senin ve o sapkın zihniyetinin sorunu ve elbette ki cezasız kalmamalı. umarım itibarsızlaşır, 5 parasız kalırsın. fatih aksoy da umarım tenekeyi bağlar sana tez vakitte.

  8 haziran 2018 10:45

  5. Adamın taciz ettiğine inanıyorum. Kızın derdi para veya şöhret olsaydı tazminat davası açar yoluna bakardı ama kız ceza davası açmış. Ben kızın adını bile öğrenmedim mesela. Sadece adam var ve "bana iftira attı, benim üstümden şöhret yapmaya çalışıyor" diyor. Adamı yakışıklı bulan kadınlar ise kızı kötülüyor. "Kadın ya kesin iftira atmıştır adam ona bakmayınca" mentalitesini anlamıyorum. Adam çirkin olursa taciz oluyor, yakışıklı olursa taciz olmuyor mu? Bu nasıl bir mantıktır?

  Tanım; yüzü tanıdık gelen ama oynadığı rollerden hatrımda kalmayan, sette genç bir asistanı taciz ettiği için set ekibinin ona tavır aldığı söylenen oyuncu. Yakışıklı da değildir kendisi.

  8 haziran 2018 11:52

  6. Kadının beyanı esastır.yani burada ispat yükümlülüğü kadında değil erkekte olmalı.

  bu hususta bütün kadınların ağız birliği,gönül birliği yapmasını dilerim.

  Herifçioğlunun konuşmasını dinledim.Panter gibi.Ben muhalifim.Birçok şeye karşı çıktım şimdiye kadar o zaman niye övmediniz,kutlamadınız tarzı bir şey söyledi.(gizlinot: rezil)set çalışanlarıyla mıç mıç değilmiş.(gizlinot: ama öpüyor) beni kullanıyorlar nidaları,handenin de zamanında yaptığını falan vurguluyor.yok donla otururmuş,yok herkesi öpermiş.Bir Talat bulut kolay yetişmiyormuş.

  öpme kardeşim.öpme güzel amcacım.öpme!!

  mağdur taraf içinde bununla kim evlenir demesiyle zaten rengini belli etmiştir.Ağır testosteron içeren bilinçaltı ile tam bir sapık erkek modeli bence.

  (gizlinot: Birkaç set çalışanı talep gelir ise şahit olabileceğini söylemişler.)

  8 haziran 2018 13:59 8 haziran 2018 14:52

  7. Yaptığı açıklamalarla kendini madara etmiş insandır. (gbkz: berrak tüzünataç) kendisine güzel bir ayar vermiştir. (gizlinot: tam bir ozge egeli)

  ilgili medya:
  2
  8 haziran 2018 16:21


  8. Recep tayyip erdoğan da yargılanıp suçlu bulunmadı, o zaman masumiyet karinesi. Siz ciddi misiniz gerçekten? Ama en kötüsü ne biliyor musunuz, unutulacak ve üstü de kapatılacak, yetmiş yaşına geldiğinde usta oyuncu olarak anılacak, bunu yapan da medya. 

  9 haziran 2018 09:13