yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (22)
  • medya (2)

  1. güzellikvebirece'yle yaptığı ortak video sonucu haberdar olduğum yeni blogger.makyaj tekniği biraz zayıf açıkçası.Mezuniyet makyajı yaptığı videoyu izledim,koyu bir makyaj yapacağını söyledi.Yaptığı makyaj katlanma bölgesine bronzer sürüp eyeliner çekmekti.koyu makyaj bu değil,tekniğini geliştirmek istiyorsa biraz türk blogger ablalarını hatta ben bu işe baş koydum diyorsa nikkie'yi,kathleen'i,pixiwooları izlemesini tavsiye ederim.

  Gelelim asıl mevzuya.ortak videoyu izleyince başörtüsüne bi anlam veremedim ilk başta,bir eğretilik var,anlamlandıramadım.biraz aşağı kaydırınca videoları bu hanımefendinin öncesinde açık olduğunu yeni kapandığını fark ettim.özellikle ilk videosunda saçı,topuzu vs rahatça görünüyor.sonra sırf meraktan instagramına göz attım.son fotoğraflarında(kapalı olanlarda) gayet skinny jeanle başörtüsünü kombinlediğini gördüm,biraz şaşırdım tabi ama herkesin kendi seçimi tabi,herkesin giyimine kimse karışamaz.

  Asıl komik mevzuya geliyorum;bu hanımefendi ilk kapalı fotoğrafını koyduğunda altına gelen yorumlar efsanevi.bunu dünyanın en hayırlı şeyi olarak addenleri bir kenara koyuyorum o ayrı bir tartışmanın konusu fakat asıl komedi 'darısı başıma,inşallah Allah bana da nasip eder' tarzı yorum yapan gayet açık,platin saçlı,slikon dudaklı ablalar.kapanmak istiyorsanız kapanırsınız,bunun nasibi,darısı başınası mı var Allah aşkına.yoksa bu örtünme işleri vahiyle yürüyor da bizim mi haberimiz yok?

  2 temmuz 2015 14:28 2 temmuz 2015 16:15

  2. Kaşları çok kötü ya. Yermek için söylemiyorum belli ki şekil vermeye müsait kaşları var neden ters v harfi gibi aldırıyor ki yumuşatsa bin kat daha iyi olacak.

  2 temmuz 2015 16:13

  3. bence son derece tatlı , sempatik bir vlogger.sonucta youtube Harvard kapasitesinde bir makyaj okulu değil.bende kanal açıp ister 0 ister 1000 izleyeciye son derece saçma makyaj videoları yapabilirim.bu işin sosyal medya da olmak isteği kısmı.dolayısıyla oyle bir iddiasınada şahit olmadığım bu kız makyaj profesörü değil.ama gayet güzel makyajlar yapıyor ve samimi tavrıyla kendini izlettiriyor.memnun kaldığı ürünleri anlatıyor.kapalılık meselesine gelince bir vlogger arabadan Kuran ı Kerim atar olay olur(ki kesinlikle aşağılık bir davranış olarak buluyorum saygısızlıgından).e siz kapalıyada saygı göstermiyosunuz ki.yeni kapandı eee , adapte olmaya çalışıyor eee .bir karar vermiş uyguluyor.kanalından da kapalı olmayan/kapanmayan kimseye bir yorum yapmıyor.niye hemen basındaki örtüye gidiyor dikkat anlamıyorum.begenmezsen izlemezsin.(NOT: kapalı değilim,kapanmayı düşünmüyorum.)Ne cüretli insanlarız , zerre kadar tanımadığımız insanlar hakkında yapmadığımız tespit bırakmıyoruz! Ben severek izliyorum seni Tuğçe Ay

  13 ağustos 2015 10:10 13 ağustos 2015 10:33


  4. Duygu özaslanın inançsızlığı ile ilgili aşağılık yorumu bile yapılırken inançlar hakkında yorum yapma hakkımız olmayan bir ülkede yaşadığımızı hatırlatan başlık.

  Kusura bakmayın ama bu kadının yaptığı makyajları eline iki tane malzeme verdiğiniz herkes yapar,sorun kanal açamaz video çekemez değil.burası özgür bir ülke ya hani kanal da açar video da çeker ama olmuyorsa olmuyordur.hassas duygulara,inançlara dokunuyor diye olmamışa da olmuş denmez.

  17 ağustos 2015 06:57

  5. kendisi aruz vezni gibi. açık-kapalı-açık şeklinde gidiyor.

  youtuber sayısı arş-ı alaya ulaşmışken ve çok daha iyileri varken, ekstrem bir şeyler yapmadığı müddetçe kayda değer bir başarıya ulaşabileceğini pek sanmıyorum.

  6 ekim 2015 18:59

  6. kendisini güzellikvebirece nin ortak videolarından sonra keşfetmiştim.

  öylesine izledim.

  makyaj konusunda kendisinden öğreneceğim bir şey yok.

  gözlerini belerterek video çekmesi beni rahatsız ediyor.

  açılması konusunda bir şey diyemiycem kendi tercihi zaten ilk videolarında saçı görünüyordu ve başörtüye geçince yeni kapandım ve alışma sürecindeyim diye açıklaması vardı, kendi tercihi saygı duyarım.

  6 ekim 2015 22:11

  7. (link: https://youtu.be/RX2GzQlLElU Şu) videoda napmaya çalışmış biri bana açıklayabilir mi? Hayır neyin makyajı bu? O saçtaki plastik çiçekler? O makyaj?

  6 mayıs 2016 19:45


  8. bu kız yaptığı maskeler dikkattimi çektiği için takip etmeye başladım. fakat kısa bir süre sonra bıraktım başlıklarının hepsi clickbait. ve içerikte hiçbir şey yok. sinir oluyorum bu tarz şeylere hürriyet haber mübarek.

  14 nisan 2018 12:57

  9. denemeye asla cesaret edemediğim maskeleri yapan youtuber. maske yaptığı videolardan iki tane izledim ve dehşete düştüm. yüzüne tarçın ve sığır jelatini sürüyor ardından direkt olarak limonu sürüyor falan yahu freddy krueger makyajı mı yapıyorsun yoksa maske mi tuğçem ya?

  25 mayıs 2018 14:58

  10. bana aşırı arabesk ve vasat geliyor.

  26 mayıs 2018 06:13

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar