sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.7
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (13)
 • oylar (3)
 • medya (1)

1. saçlarımın elektriklenmeden şeklini korumasını sağlıyor, güzel bukle bukle oluyor ama vazgeçilmezim mi değil.

16 kasım 2015 01:30

2. aşırı saçma, watson's indirimindeydi bu köpük 25 tl küsüratlı biraz düşüniym dedim almadım, sonra gratis'te de denk geldim orda da aynen 25'miş amaan dedim salla gerek yok; bugün (gbkz: rossmann)'da görünce baktım 18 tl'ydi ve alıverdim. bu neyin kafası anlamadım doğrusu.indirim diyip alım arttırma çakallığı yapıosunuz da, yanlış yapıyosunuz (gbkz: watson's) ve (gbkz: gratis), teessüf ediyorum. neyse bir hışımla bunu paylaşmak istedim, ben yemedim siz de yemeyin sevgili süslüler.

(gizlinot: bu şimdilik böyle dursun kullandıktan sonra editleyeceğim.)

edit: kullandım ama maalesef memnun kalmadım üründen. buklelerimin hacmini ağırlaştırdı, kıtır kıtır oldu ve fena kuruttu . anneme paslayacağım en kısa zamanda.

15 ağustos 2016 23:28 21 eylül 2016 19:09

3. denebunu kutusuyla gelmişti bu ürün.bugün denedim.saçlarım hafif dalgalı-kıvırcık ve kolay şekil alır.loreal'in curl contour bukle belirginleştirici şampuanla saçımı yıkadıktan sonra kafamda havluyla 10-15 dakika dolaştıktan sonra bu köpükten bir avuç alıp başımı öne eğdikten sonra saçıma dağıttım.kokusu neye benziyor çıkartamadım ama eskilerden sevdiğim birşeyin kokusuydu, hoşuma gitti.saçlarımı çok sertleştirmeden çok güzel bukleler yaptı ve gayet hacimli görünüyor.Açıkçası beklentim çok düşüktü ama gayet beğendim.bundan sonra kullanacağım bir ürün oldu.

13 ocak 2017 09:25

4. bir süredir dalgalı saçlarıma yeteri özeni göstermiyordum. özellikle düzleştirmenin de etkisiyle normalde type 2b denilebilecek saçlarım 2a gibi karman çorman bir şey olmuştu. kimi yerde düz kimi yerde dalgalı. dalgalarıma geri dönüş serüvenimle birlikte (tabi bunun için şampuanlar, bakım kremleri, maskeler derken baya bir emek harcadım) bu ürünü edindim. Günlük kullanımda ısı tercihim değil, o yüzden köpük tarzı bir şey denemek istedim. Daha önce şekillendirici ürün olarak ogx'in sea salt spray'ini denemiştim ama saçlarımı baya sertleştirdiğinden her gün yıkamak zorunda kalıyordum. ki bu da dalgalı/kıvırcık saçlar için pek iyi değil, bilirsiniz. ambalajına göre bu ürünün sertlik derecesi 3/6. sea salt spray gibi sertleştirmiyor, bu gerçek. özellikle bunun öncesinde saçıma bir parça argan yağı uygularsam, neredeyse hiç sertlik hissedilmiyor diyebilirim. tabi doğru miktarda ürünü uygulamak da önemli. saçlarımdaki dokuyu eşitlemesini çok sevdim. dalgaları korurken, dalgalı - düz arası olan bölümlere de güzel şekil katıyor. abartısız, iddialı olmayan ama doğal ve muntazam dalgalar yaratıyor. bittikçe alırım.

22 kasım 2017 16:05

5. iki şişe pembe kapaklı milkshake olanını kullandıktan sonra bir gün ablamın evinde denediğim ve vurulduğum köpük.

gerçekten bukleleri şekillendiriyor ve saçımı bir daha yıkayıncaya dek beni çok rahat götürüyor. eğer bir de vigo ile kurutmuşsam saçlarımı, aman allahım işte mükemmel saç! hem müthiş hacimli hem de bukle bukle. 

indirimde görünce dayanamayıp yedeklediğimi itiraf etmek isterim :/

22 nisan 2018 10:29

6. Gratiste indirimli hali 21 liraya oldukça ucuza aldığımı sanmışken, eveshopta indirimli 13 liraya görüp iki tane de volum icin olan yesil renklisinden aldigim efsane elektriklenmeyi önleyen saç köpügü. Kendisi esnek tutuş olduğundan uyguladıktan sonra saçına jöle sürmüşsün gibi sert hissi yok gayet dogal ama bukleleri de bir o kadar kalıcı tutuyor. (Kalıcı dediysem de en fazla 2 gün... Bu da tahminimce sac yapısıyla alakalıdır).

Saçlarımı duşta taradıktan sonra (gizlinot: Kalın aralıklı tarak ile) havluyla şöyle bir kuruluyorum. Ardından kullandığım yağ, serum varsa bu adımda uyguladıktan sonra köpüğü saçımın uçlarından ortalarına doğru buklelere şekil vererek uyguluyorum.

Kokusu mükemmel fakat saç dökme konusunda şüphelerim var. Dökülme problemi yaşayanlar kullanırken bir kez daha düşünsün derim

22 nisan 2018 11:07

7. İndirimden geçen gün 15 tl olması lazım öyle bir fiyata aldım ve az önce ilk defa kullandım ve ilk izlenim bayıldım!!!

Saçlarım çok kalın telli dümdüz olmasa da düz kategorisinde ve gür ve orta boy. Islak saçıma avuç içi kadar ürünü alıp saçlarımın boyuna uyguladım ve aşağıdan yukarı doğru mıncaklayarak yedirdim. Sonra kıvırcık saçlar için olan kurutma makinesi başlığıyla saçlarımı kuruttum ve saçlarım dalga dalga şuan çok hoşuma gitti ve gerçekten çok az sertleştirdi saçımı.

Ayrıca kokusu da hafif rahatsız edecek türden değil. Markanın süt kokan bir ürünü daha var köpük şeklinde o mesela onun kokusu midemi bulandırıyor.

Benim gibi düz saçlı biri bile bu kadar beğendiyse dalgalı ve kıvırcık saçlılar daha çok sevecektir bence.

Yarın editleyeceğim uyandığımda saçlarım ne halde bukleler hemen bozuldu mu ya da ağırlaştırıp sönükleştirdi mi saçımı.Tabi bir miktar düşecektir en nihayetinde maşa bile bozuluyolar belli saatte ama dümdüz uyanmakta var. Umarım tutuculuğu iyi olur çünkü bütün yaz bunu uygulayıp kendi halinde kuramaya bırakarak kullanmak istiyorum. Bıktım pırasalıktan (gizlinot: Swh)

Edit: gece saçımı örüp uyudum. Şuan saçlarım hala dalga dalga. Örgünün de etkisi vardır ama örgü dalgası değil normal dalgalı şeklinde ilk uygulamaya göre daha düşük tabi ama benin için yeterli çünkü 10 saat geçti üzerinden uygulamanın. Saçlarımı sündürüp ağırlaştırmadı da. Ben çok çok beğendim kesinlikle tavsiye ediyorum ^.^

22 mayıs 2018 01:41 3 haziran 2018 02:14

8. öyle aşırı belirgin buklelerim olmadı -bukle bukle demiyorum saçım düz-az dalgalı- ama moroccanoil hacimlendirici köpüğü bunun 5-6 kat iş yapıyordu hem  hacim verip hem güzel dalgalandırıyordu kısacası beğenmedim bir daha almam.

10 haziran 2018 22:45

9. Sertleştirmeden az bir ürünle bütün saçımdaki bukleleri harika bir hale sokuyor.

Kabarmasını engelliyor.

Yağlandırmıyor.

Hacimini almadan şekillendiriyor

Küçük boyunu aldığım ürün oldukça bereketli çıkması çok sevindirdi.

27 ağustos 2018 02:15

5

10. Islak saçı bununla şekillendirip kuruyunca ipeksi bir yumuşaklık veriyor.saç parmaklardan tüy gibi kayıyor.bukle belirgenleştirmesi iyi.saçım düze yakın hafif dalgalıdır,bununla dalgaları daha çok ortaya çıkıyor.elektriklenmeyi alıyor,kokusu güzel.(gizlinot: Daha ne olsun 🙃 )

27 ağustos 2018 12:10 27 ağustos 2018 12:11