yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • medya (0)

  1. Ekşiye hakkında yazmıştım. Buraya daha açıklayıcı bir girdi yazmak istedim. Arkadaşım astroloji ile çok ilgilidir, bense astroloji bilgisi burcu ile sınırlı biriyim. Arkadaşım geçirdiği zor bir dönemin ardından uzun zamandır takip ettiği Uygur beye Doğum haritasına baktırdı. Görüşmenin ilk kısmı sizin karakteriniz, geçmişiniz ve bugününüz. İkinci kısmı da önümüzdeki bir yıl için öngörüler.  Arkadaşıma hiç kimsenin bilmediği, geçmişindeki çok spesifik bir olayı söyledi. Birebir olayı anlattı. Şok olduk. Sadece gezegenlere, onların açılarına, konumlarına bakarak nasıl bu kadar özel şeyler anlatabildi hala inanamıyorum. Onların seansı çok yoğun, çok farklı geçti. 

  Bunun üzerine ben de haritama baktırmaya karar verdim. Mesleğimden mutsuzum. Hayatımdan mutsuzum. Kariyer değişikliği yapmak istiyorum ama cesaretim yok. Seans başlarken ilk kurduğu cümleler “ sen neden akademisyen değilsin? Bu bir akademisyen haritası” oldu. bana anlattığı şeyler atacağım adımları cesaretlendirdi. 

  Kendisi Hacettepe üni mezunu yanlış hatırlamıyorsam. Eğitimli biri. Sonradan bu alana yönelmiş. Ama sanki Doğum haritanıza bakmıyor da sizinle terapi yapıyor. Hayran kaldım resmen adama. Çok sevecen, sıcak bir insan. 

  Haritaya baktığında daha sonra da herhangi bir durumda ona danışabileceğimi söylemişti. Ancak hayatımda bunu gerektirecek bir olay yaşamadığım için iletişime geçmemiştim. Geçenlerde kendisi sormuş, neko hanımcığım görüşmenin üzerinden bir ay geçti, sormak istediğiniz bir şey ya da herhangi bir değişim var mı diye. Bu insan nasıl sevilmez yahu?

  Ben kalp Uygur gür 

  1 temmuz 2019 12:24 10 şubat 2021 00:07

  2. Ben bu beyefendinin direk fanıyım ya. Böyle ergen kızların bts fanlığı gibi aşırı bi hayranlık. Yüklediği videolardan her ay yükselen burcuma göre faydalanıyorum. 10 tane şey söylediyse 8'i çıkıyor. O diksiyon, o anlatma tarzı, o enerji mükemmel ya. Karısıda çok tatlı bir kadın, çok tatlı bir aile maşallah. En kısa zamanda kişisel danışmanlık almak istiyorum zira 2021 yılı benim için dönüm noktalarıyla dolu olacak. 

  13 ekim 2020 22:56

  3. az biraz astrolojiden anlayan biri olarak astroloji alanında çok beğendiğim ve ayrıca beyfendi bulduğum biridir. umarım bir gün danışmanlık alma imkanım olur kendisinden. gerçi kaşesinin çok yüksek olacağını tahmin ediyorum. 

  13 ekim 2020 23:26


  4. ilk ve mutlak cümlesi; " öngörüler daima yükselen burca göre yapılır." bu sebepledir ki kendisinden de teyit ettirmiş olduğum üzere başak değil akrep burcu yorumlarına bakıyorum uzun uzun zamadır. son birkaç yıldır takip ederim kendisini. hatta ilk zamanlarda kendi kanalı da yoktu, farklı bir kanal üzerinden katılırdı. sonra eşiyle birebir yapmaya başladılari, bebişi oldu vs. gerçekten titizlikle çalışığını her zaman gösterir. mesela kasım için hazırdır çalışması şu zaman itibariyle. retro zamanları, tutulmamalar değişik hareketlilikler için mutlaka ayrı yayınları vardır. doğum haritama baktırmak isterdim doğrusu.

  14 ekim 2020 12:14

  5. En sevdiğim astrologlardan bir tanesi. Mutlaka aylık yorumumu ondan dinlerim. Her zaman yükselen burcunuza göre dinlemeniz gerek tabii. Dediği şeyler genellikle çıkıyor. Bazıları gibi felaket senaryoları veya saçma sapan cümleler kurmuyor. Kesinlikle çok kaliteli biri olduğunu düşünüyorum. İşini büyük bir özenle yapıyor. 

  14 ekim 2020 15:09

  6. Geçen hafta kendisinden danışmanlık aldıktan sonra sözlük ve forumlarda hakkındaki girdilerden şüphe etmeye başladım. Öngörü danışmanlığı istedim bana harita+öngörü yaptığını söyledi. Harita kısmında gezegenlerin evlere ve burçlara yerleşimlerini söyledi ne açı ne sentez gerçekten skandaldı. Gidip astro.com dan haritanızı açıp googla "natal venüs akrepte" yazsanız mesela bulabileceğiniz bir şey. Öngörü denen kısım da 15 dakika zaten onda da "şu tarihte şu oldu mu?" yok, bu diyalogla geçti çok ciddi bir para ödedim şu an hakkımı en kolay nasıl ararıma bakıyorum şoktayım. Piyasada inanın 500 liraya danışmanlık verenlerden daha çok verim alırsınız ki fiyatı çok uçuk

  17 kasım 09:08

  7. Son girdiyi gördükten sonra ben de deneyimimi paylaşmak isterim. Kendisinden birkaç hafta önce danışmanlık aldım. 3 saate yakın danışmanlık verdiğini duymuştum. Ancak benimki toplamda 1bucuk saat sürdü, sürmedi. Harita kısmında karakterimiz ile ilgili zaten bilindik şeyler söylüyor. Şöylesiniz, böylesiniz dinlemek 1 saat sürdü. Hepimiz kendimizi az çok biliyoruz. Hayatıma bu saatten sonra hiçbir etki etmeyecek, bilmediğim 1-2 bilgi verdi. Yarım saat kadar da öngörü kısmı sürdü ve o kadar tahmin edilebilir şeyler söyledi ki, her kadının yaşadığı klasik hastalıklar vs. Öyle de olabilir, böyle de olabilir diyor. Eh, bence de... Başka alternatifi olmayan şeyleri söylemek kolay. Bir de önceki süslünün dediği gibi herşeyi önce bir size soruyor. Örnek veriyorum, ailenizde kanser var mı, o zaman siz de dikkat edin. Hadi ya?... öyle sonradan arayıp 'sormak istediğiniz bir şey var mı' vs. Diye başkanlarına ulaşılmış, ancak bana ulaşan olmadı. Biraz da sıkılgan bir tip, sizin konuşmanıza fırsat vermiyor, arada önemli bir şey söylemeniz gerekiyor, ama o söz vermedikçe konuşamıyorsunuz. Sanki bitse de gitsek gibiydi... Yıllardır takip ederim kendisini, dünyanın parasını verip bu 'hadi, hadi, çabuk çabuk' tavrı yüzünden samimiyetinden şüphe duydum. Ve astroloji danışmanlığından beklentim ya çok yüksekmiş ya da astroloji danışmanlığı saçma sapan bir şeymiş, çünkü söylenenlerin %80-85'ini zaten biliyorsunuz, gerisi de hayati konular değil. İşi artık komple ticarete döktüğünü düşünüyorum.

  17 kasım 11:16 17 kasım 11:20


  8. bunu söylediğim için bana kızacaksınız süslüler ama adam falcı değil. ya da doğa üstü güçleri yok. sizin geleceğinizi göremez. klasik astroloji öngörülerinde bulunuyor işte. o da zaten genelleme şeklinde oluyor. "gzegenler bilmem ne dönemine geçiyor. bu dönem gergin olabilirsiniz vs vs" gibi. bu çoğu insanlarrı kapsayan bilgiler oluyor zaten. senin yıldız haritana göre belki ekstra birşeyler daha söylemiştir ancak öngörü de bir yere kadar dediğim gibi adamın süper güçleri yok ki.

  ben kendisinin videolarına göz atıyorum arada. evet genelleme şeklinde konuşuyor. zaten nokta atışı bilgi verse komik olur bence.

  19 kasım 20:36